PDA

View Full Version : Какво точно е "бонбон"-а?



05-21-2007, 21:23
Ъъъъм какво са бонбонките- екстази или амфети?
Спокойно, нямам намерение да друсам, само искам да знам, защото всички са наясно а аз нямам и представа... а и тези неща трябва да се знаят, за да могат да се избягват.

xaxxxx
05-21-2007, 21:32
extazi

hamilcar
05-22-2007, 08:38
Екстази.

GoHardeR
05-22-2007, 15:37
samoto hap4e se nari4a 3.4-metilendioksi metaamfetamin,koeto ozna4ava 4e e na amfetaminena osnova :) drug e vuprosa ve4e kvo se slaga v bonbonite specialno v bg,zashtoto malko sa naistina hubavite.mai s hap4e ot tuk ne mojesh da usetish i da razberesh zna4enieto na dumata ''extazy'',koiato kakto kaza niakoi nad men naitina si e karsiva :)triabva si 4isto MDMA :)

sHuzZo
05-23-2007, 16:32
samoto hap4e se nari4a 3.4-metilendioksi metaamfetamin,koeto ozna4ava 4e e na amfetaminena osnova :) drug e vuprosa ve4e kvo se slaga v bonbonite specialno v bg,zashtoto malko sa naistina hubavite.mai s hap4e ot tuk ne mojesh da usetish i da razberesh zna4enieto na dumata ''extazy'',koiato kakto kaza niakoi nad men naitina si e karsiva :)triabva si 4isto MDMA :)

Чисто mdma и да се събудиш в лудница :)

GoHardeR
05-23-2007, 19:33
samoto hap4e se nari4a 3.4-metilendioksi metaamfetamin,koeto ozna4ava 4e e na amfetaminena osnova :) drug e vuprosa ve4e kvo se slaga v bonbonite specialno v bg,zashtoto malko sa naistina hubavite.mai s hap4e ot tuk ne mojesh da usetish i da razberesh zna4enieto na dumata ''extazy'',koiato kakto kaza niakoi nad men naitina si e karsiva :)triabva si 4isto MDMA :)

Чисто mdma и да се събудиш в лудница :)
emi ne...

danitoo666
05-23-2007, 22:36
extazy :wink: :wink: :wink:

05-26-2007, 07:52
kakwoto mu slojat.

anastacia89
05-26-2007, 13:27
Шоколадови и карамелени са споко. :-D

06-03-2007, 18:25
samoto hap4e se nari4a 3.4-metilendioksi metaamfetamin,koeto ozna4ava 4e e na amfetaminena osnova :) drug e vuprosa ve4e kvo se slaga v bonbonite specialno v bg,zashtoto malko sa naistina hubavite.mai s hap4e ot tuk ne mojesh da usetish i da razberesh zna4enieto na dumata ''extazy'',koiato kakto kaza niakoi nad men naitina si e karsiva :)triabva si 4isto MDMA :)

tova e imeto na aktivnoto ve6testvo, a ne na hap4eto. i drugoto koeto e tova 4e himi4noto naimenovanie sydyrja dumata amfetamin izob6to ne ozna4ava 4e ima izcqlo amfetaminovi efekti. na teb izvestno li ti e 4e edna ot jiznenovajnite aminokiselini se razli4ava samo s 3 vodorodni atoma ot metamfetamina? pravi si izvodite do kolko v slu4aq dva atoma mogat da promenqt himi4nite svoistva na edo ve6estvo. a! i ne e metAAmfetamin a metAmfetamin. met idva ot metil. blagodarq za vnimanieto:)

06-11-2007, 21:58
хап,които те върти мн яко и ти доста време

MindGames
06-11-2007, 23:09
Екстази ... красива дума !! :D

06-12-2007, 16:30
lelel kolko ste zle si4ki vie si mislite 4e eksa e qk e ne e axaxaxaa 6e vi omruzne skoro si4ko tva :lol: prosto vsi4ki ste v krak s modata a sega tva e moderno i az sum go pravil ama edin den 6e usuznaete 4e samo ste se praili na interesni pred drugite hora za tav ste se drusali ama ste o6te malki i tva vi kefi abe kvo da vi kaja tva e mn zle li4no moite priqteli sa narkomani i kato gleda6 nqkoi kak potuvapred o4ite ti nqma i da si misli6 z atiq laina ama kato porasnete 4e razberete

06-12-2007, 16:37
Дааа,красива ...
Екстази,екстази,екстази,ек тази,екстази ...И пак и пак и пак ...
mn mi e 4udno ti na kolko si godini be pubertet4e malko o6te i 2 bonbona ne e izql i ve4e extazy extazy sa se prai6 na interesen pred tvoite piqteli deto i te se drusat I AZ SE DRUSAM QM BONBONIIIIII.ieeeeeeeeeeeeeeeeeee tva e mn qko ama tva e postijenie bre .DAVAI V SU6TIQ DUH OTREPKO MALKA

Co[mix]_Girl
06-12-2007, 17:06
Gost...prosto si gledai jivota bratle...nas "mizernite narkomani" ni ostavi koi sme nie che da ti protivorechim....preklanqme se pred mudrostta ti i velikite ti otkritia....shte izqm edno hapche v tvoq chest zashtoto sam "moderna" iiiiiiii da EXTAZY....krasiva duma :smt016

sashoTo
06-12-2007, 19:49
XAPOVE BONBONI EXTAZITA :D:D koi she xodi na 15ti v black box a ? :D:D

rowzz
06-13-2007, 20:18
метамфетамин т.е екстази..

Liub4o
07-12-2007, 13:31
1. Nau4ete razlikata mejdu amphetamine i methamphetamine, tq e golqma :)
2. Zakachaneto kum neshto ne zavisi ot narkotika a ot choveka..
3. Bonbonite sa qki i te vurtqt priqtno, after-effect-a si zavisi ot tova kolko e slaba tvoita si glava, depresiqta si q dokarvash sam... az sum se smazval s 2 bonbona i posle polovin kantar ampheti i na sledvashtiq den stavam sus jelanie, ima hora koito tupat 2 linii i posle vsichko im e krivo.. VSICHKO SI E VUV VASHTA GLAVA :)
4. Mislq che nikoi nqma pravo da durji smetka na drugite kakvo pravqt... vseki da se drusa s kfoto iska :)

narko_girl
07-17-2007, 21:22
abe,ne moga da razbera 6to ako edin put zeme6 extasy te izkarvat za ludnicata ve4e?!nz,na mene tva mi e lubimo!kakto kazahte ve4e-EXTASY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Krasiva dumaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

HouseSoul
07-18-2007, 00:09
samoto hap4e se nari4a 3.4-metilendioksi metaamfetamin,koeto ozna4ava 4e e na amfetaminena osnova :) drug e vuprosa ve4e kvo se slaga v bonbonite specialno v bg,zashtoto malko sa naistina hubavite.mai s hap4e ot tuk ne mojesh da usetish i da razberesh zna4enieto na dumata ''extazy'',koiato kakto kaza niakoi nad men naitina si e karsiva :)triabva si 4isto MDMA :)

Чисто mdma и да се събудиш в лудница :)

хахаха ква лудница бе ](*,) Нищо не може да ти стане от чиста ампула MDMA. Просто поече мажи и еуфорията е по голяма ... Тфа е ... Ако си мислите че тука в Бг ядете бонбони на основата на MDMA ...хахаха мноо се лъжете ... За по 6 или 8 лева мапа дето е чист кетамин!!! Да не говорим, че повечето хапчета сега са и на амфетаминова основа ?!?! Ей тфа не го проумявам : За ко ти я да взимаш мапче на амфетаминова осн.???? Нали за тва уж е екса,за да те удря в еуфория не да са цъклиш като зомби ... тъпите амф.... нямам думи Peace 8)

HouseSoul
07-18-2007, 00:11
f0r3v3r]метамфетамин т.е екстази..
Нишо общо манячее!!!!!!!!! ](*,) ](*,) ](*,) ае някой да ги образова тея деца беее,един ден те ще ни управляват ... (пази Боже!)