PDA

View Full Version : изпит след 8 клас...



Hubba_Bubba92
05-21-2007, 20:40
добър вечер... искам да питам тези които вече са минали през това... толкова ли е страшен този изпит по езика или по-точно немски след 8 клас... и ако имам 4-5 за годината, а 2 на изпита какво става? някой да ми обясни плссс, че май започвам да се паникиосвам вече :D

BlueDevil
05-22-2007, 07:17
Много трудно ще изкараш 2 на изпита :lol: И нищо не става, мисля, че има поправка, но ако не я вземеш не е страшно. Преди изпитът ти е бил решаващ дали ще минеш, сега е просто текуща оценка, нещо като втора класна работа, и ако е чак толкова зле можеш да си я поправиш с текуща оценка.

ReBeL
05-22-2007, 10:44
ne e stra6en izpita :-D edin ot na6iq klas ima6e 2 oba4e ni6to ne stana...nito pravi popravka a ocenkata mu za godinata ne be6e lo6a nz pri vas kak e ama pri nas vaob6te ne obra6tat vnimanie ot ocenkite na toq izpit :D taka 4e spoko i uspeh :smt023

sexa_na_kompleksa
05-22-2007, 11:50
Оценката от изпита е равносилна на текущите оценки.На нас днес ни четоха някакъв формуляр за този изпит и тама изрично е казано,че тази оценка не придава никаква тежест.А дали е труден или не,зависи от знанията ти.На мен всички ми казват,че е мн труден,но не вярвам.Наваксай изпуснатия материал и ще успееш да изкараш добра оценка ;)
Късмет! :-)

malkoto^f
05-22-2007, 12:56
Оценката от изпита е равносилна на текущите оценки.На нас днес ни четоха някакъв формуляр за този изпит и тама изрично е казано,че тази оценка не придава никаква тежест.А дали е труден или не,зависи от знанията ти.На мен всички ми казват,че е мн труден,но не вярвам.Наваксай изпуснатия материал и ще успееш да изкараш добра оценка ;)
Късмет! :-)