PDA

View Full Version : НЯМАМ ПРИЯТЕЛИ



НЯМАМ ПРИЯТЕЛИ
05-21-2007, 20:45
ЗАЩОТО СЪМ НАРКОМАН

05-21-2007, 20:56
emi vij sq moga da ti kaja samo 4e ti sam si si vinoven za tfa 4e nqma6 priqteli ako ne si ibl zapo4nal da smyrka6 moje6e da ima6 mn mn priqteli ama!!!!i opitai se da spre6 anrkoticite i 6te syzdade6 priqtelstva

bniggaz
05-21-2007, 23:01
имаш ли нешо да свием?

VampireGirl666
05-22-2007, 06:31
Ми като спреш наркотиците(или там каквото взимаш)ще имаш приятели,но не е лесно,трябва много време и ти самия трябва да имаш желание.

05-22-2007, 16:36
Ми намери си приятели-наркомани и заедно се размазвайте...Само дето никой няма да ти дойде на погребението, щото всички ще са се гътнали преди тебе и пак няма да имаш авери!!!
Ако не е бъзик темата...обърни се към специализирана помощ, сега проблема ти не е че нямаш приятели, а че нямаш акъл!!! Вземи се в ръце и не си погубвай живота. Никой не иска да гледа как приятелите му се самоубиват, агонизирайки бавно, не иска да гледа как се променят и се превръщат в нещо, съвсем различно, в бледа сянка на предишното си Аз, как угасват, упорствайки че са ОК, как отблъсват всяка протегната ръка с едно "Не ми се меси в живота, ти нищо не разбираш", как отказват да правят онези неща, които някога са ги правели щастливи и ги заместват с отрова... И никой не иска да съжалява приятелите си, както никой не иска да бъде съжаляван. Всеки обаче се опитва да помогне и е готов на всичко за истински приятел. Но ако срещаш само съпротива и враждебност, в един момент си казваш "Няма смисъл, той/тя вече не е онзи човек, който ми беше приятел, сега вече е нещо друго..." Човек не може да се бори вечно, а и никой не ти е длъжен. Ако искаш помощ, винаги ще се намери кой да помогне, но не можеш да задължаваш хората с баналното "Ако са ми приятели, ще ме харесват какъвто съм- наркоман"... Това не е качество или недостатък, че да го приемат.
Ако всичко това ти звучи глупаво или безмислено, както казах, намери си дрОгарчета /авери-наркомани/ и тва е!