PDA

View Full Version : Чувствам се сама......



НямаЗн
05-21-2007, 21:18
Искам само да ви разкажа какво се случи...........
Боже толкова самотна се чувствам ще откача заклевам се!
Ето какво се случи:
ИМам супер добър фр който ми споделя много неща и аз на него също...Случи се така, че м иразказа една случка за едно момиче, че и е бил първият..Това се случило на един купон,но как да ви кажа,че гаджето на моята най-добра приятелка се изцепило и така се разнесла клюката...И какво се случи миналата седмица, той се разърди на мен каза, че аз съм порта, че съм издънила всичко и така на татак...Отричах, защото наистина НЕ е така.. :smt011 И така разъсрди се и на моята приятелка понеже няколко човека от компанията посочили мен и нея,че ние сме казали..И така...Моята приятелка се сдобри с него тя му казала, че нищо не е говорила...Той и повярвал, обаче бил сиурен че аз съм изпортила всичко, споменал имената на тези на които УЖ съм била казала, а всъщност това са имената на хората пред който ГАДЖЕТО на най-добрата ми приятелка се бил изцепил...Ядосах се много...Незнам какво да правя! Искам да си го върна като приятел......Боже омръзна ми казвам ви чесно цяла вечер му се обяснявах като идиот и той не ми повярва, а много държа на него...КАКВО ДА НАПРАВЯ .....Просто ми дойде в повече...Знам, че най-добрата ми приятелка никога не би издънила гаджето си......Как ли пък не..........Оф .........Кфо да ви кажа имам чувството,че нямам приятелии...Тя се сдобрила с него в събота и реши чак сега да ми каже...Колко забавно страшни фр!!! Не знам отдръпвам се от компанията и забравям всичко не знам как ще го гледам в училище нищо не знам..ДО тука бях тва беше.... :smt010

experiment_m
05-21-2007, 21:28
А наистина ли искаш такива приятели. За момчето дето ти е разказал - ок, може и да е свестен, ама тия другите - за нищо не стават. Не съжалявай за такива дето не те заслужават, ами си намери приятели дето ще те уважават.

Sunny_stz
05-21-2007, 21:30
Оф бе като гледам тоя твоя приятел не е много стойностен и не си струва,това са някви интриги ,лапешки истории! Намери си друго обкръжение,кадето да няма такива портения и лапшки изцепки....нали знаеш клюкарките в детската градинка!

bniggaz
05-21-2007, 22:59
напий се кат казак , ше ти мине , ако не ела да ти го отпера

05-22-2007, 18:41
Миличка и аз така се чувствам, имала съм хиляди проблеми и така и не съм намерила истински приятели. Ако искаш да споделиш пиши ми на karameleno@abv.bg :roll:

VerryBerry
05-24-2007, 09:19
egati priqtelkata!!!!!moje6e da napravi ne6to i za teb,da se sdobri6 s onq,basiii....... ](*,) ...probvai da mu obqsni6 kakvo e stanalo i ako ne6tata se opravqt-POVE4E NE I SPODELQI 4AK TOLKOVA LI4NI NE6TA! :smt012 ,uspeh

{!}sLuNcHeVaTa{!}
05-24-2007, 13:55
А що не си зададеш следния въпрос....

ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ?

Заслужава ли си да си тровиш нервите с твоя така наречен "приятел" ,който не ти вярва за едно толкоа елементарно нещо ... МнЗ.. ТИ решаваш!Ако искаш продължи да му се молиш и обясняваш,както ти сама каза,като идиот..А ако имаш поне капка достойнство му кажи един път истината и го остави!Ако ти е истински притяел ще повярва на теб ,ако не е ... не си струва.
А само още нещо..Ти самата си постъпила мн грубо като си казала на най-добрата ти приятелка..щото и президента да е пак не те оправдава!Щом толкова мн цениш тоя човек по-добре не му споделяй тайните с никого за напред! И това че си казала само на най-добрата ти приятелка пак е достатъчно той да ти се разсърди . :roll:

sh3_1s_7h3_0n3
05-24-2007, 18:32
аз пък се обърках в цялата история... до средата някак си я следях.... и после :-k

spit
05-25-2007, 14:10
Човек може да вярва само на себе си и то не винаги! :wink: Като си мислиш, че имаш адски добри приятели и като се доверяваш прекалено много така се получава.Тряа да имаш едно на ум... [-X

GaNg_BoY
05-25-2007, 16:56
мм и при мен беше така бяха лицемерствали зад гърба ми но след месец всичко мина.. и аз казвах че повече няма да ги видя но все ставаше обратното...Невъзможно с приятел с който си бил много време да не дойде и да ти поиска прошка за това... Сигурен съм че пак ще сте фр

find_m3
06-08-2007, 17:20
Първо почти нишо не разбрах
Второ от това което схванах приятелите ти са кофти намери си нови

Sleit
06-08-2007, 21:07
p1rvo i ti imash greshka ne e trebvalo da spodelqsh na priatelkata si tova ne q zasqga ... toe iskal da spodeli na teb ne na nea ako iskal shtql e da go napravi ... no naistina se zamisli tezi neshta sa mn lapeshki kfi sa tia gadni intrigi i naistina po dybre si nameri novi priateli ...=]{}

free_cool_GirL
06-09-2007, 18:55
s1glasna s1m s drugite...i az imah podobna slu4ka , pri men vs se opravi sled vreme mn neo4akvano stana, ama se opravi :wink: p1k i spored men to4no teq koito ti se vodqt za "priqteli" ne te zaslujavat tegli im edna maina i si nameri novi priqteli
hora mnogo i vsqkvi sveta ne sv1r6va s tqh :wink: uspeh

malko mace
06-10-2007, 17:26
I az niamam istinski priateli... :cry: