PDA

View Full Version : Как да я накарам да скъса с мен?



05-21-2007, 22:57
Ситуацията е следната-от 2 месеца ходя с едно момиче,което все още държи на мен.Обаче аз вече не изпитвам никакви чувства към нея.Не ме питаите защо,но ситацията е такава че аз не трябва да късам с нея,налага се тя да скъса с мен.В момента излизаме всеки ден и даже в даскалото се виждаме.Кажете как точно да се държа за да и истинат чуствата към мен без тя да забележи,че имам такова желание и най накрая тя да скъса с мен?Знам че много сложно звучи,но ситуацията го изисква....не ме питаите защо..... ](*,)

05-21-2007, 23:06
Тва да си играеш с някой в тъпо да го караш да къса с теб, но щом така трябва! Ми кво да ти кажа дръж се студено, намирай си причини да се караш с нея, за най-малкото нещо се сърди, бе знам ли не й обръщай толкова внимание като излизате, даже не й обръщай изобщо внимание...И така на всяко едно нормално човешко същество ще му писне, ако ли пък не значи е МАЗОХИСТКА :-k :-s

05-21-2007, 23:20
без тя да забележи? ми.. някой твой приятел да и каже, че си и изневерил :roll: знам ли само с няква лъжа ще стане..

Presley
05-22-2007, 02:50
без тя да забележи? ми.. някой твой приятел да и каже, че си и изневерил :roll: знам ли само с няква лъжа ще стане..
Съгласна съм с идеята эа иэневярата... :roll:

hakera_155
05-22-2007, 06:06
Кажи И че е ку*ва тва деиства повярваи ми

Digital
05-22-2007, 06:15
Ситуацията е следната-от 2 месеца ходя с едно момиче,което все още държи на мен.Обаче аз вече не изпитвам никакви чувства към нея.Не ме питаите защо,но ситацията е такава че аз не трябва да късам с нея,налага се тя да скъса с мен.В момента излизаме всеки ден и даже в даскалото се виждаме.Кажете как точно да се държа за да и истинат чуствата към мен без тя да забележи,че имам такова желание и най накрая тя да скъса с мен?Знам че много сложно звучи,но ситуацията го изисква....не ме питаите защо..... ](*,)
Нищо не прави. Тя самичка ще те скъса споко. И внимавай щото са ако я скъсаш ще се влюби яко в теб и току виж лъснала тема тук или в кефче. :lol:

05-22-2007, 06:26
mamaaaa ti staaaraaaaaaaa tva mom4etata ste ebati typite goveda, zaklevam se!!!! emi prosto i kaji, a tq da se zapi6e na kik box i da te pri4aka na ugala zad u4ili6te ;)

koalka
05-22-2007, 07:13
С изневярата е добра идея, но не е сигурно, че ще скъса с теб, а и така можеш да я нараниш много без причина.

BAYO
05-22-2007, 10:04
Еми начи по тва, дето чета се оказва, че момичето страда. Тя не знае още, но скоро ще го разбере. Найш ли кфо прайш в момента. Тя бели картофи, порязва се, а ти вадиш пушката и я довършваш, за да не се мъчи. Кажи и го директно, без овъртания. Кажи и, че не можеш да си с нея вече, защото не изпитваш нищо към нея, просто няк'ва симпатия. Искаш да бъдеш с друга, а с нея ако не може да бъдеш, просто и се извини и тва е.

Кфи са тия лъжи не моа да разбера?!?!?

Запомнете бе хора, по-добре казвайте истината, колкото и да боли, от колкото да трупате черни точки и да лъжете кат дърти цигани.

Ае без зло!

05-22-2007, 10:26
Ситуацията е следната-от 2 месеца ходя с едно момиче,което все още държи на мен.Обаче аз вече не изпитвам никакви чувства към нея.Не ме питаите защо,но ситацията е такава че аз не трябва да късам с нея,налага се тя да скъса с мен.В момента излизаме всеки ден и даже в даскалото се виждаме.Кажете как точно да се държа за да и истинат чуствата към мен без тя да забележи,че имам такова желание и най накрая тя да скъса с мен?Знам че много сложно звучи,но ситуацията го изисква....не ме питаите защо..... ](*,)

ti si sram za majete ve pederaz kato ne q iska6 da ne be6e tragval s neq... i posle 6to jenite bili kurvi da ta eba v pederaza ne6tasten...

GeRgY
05-22-2007, 10:47
:-k хм..... ако толкова държи на тебе малко трудно "тя" да те зареже 1-ва... аз като момче предлагам да започнеш да страниш малко от нея... може да помогне... но да посъпваш по какъвто и да е начин е много варварско спрямо момичето

BWald0rf
05-22-2007, 10:59
Ужасно е да си играеш с нея.Не мислиш ли че ще я нараниш?!?!?...Просто й кажи че нямаш чувства към нея и искасш да скъсате... :smt011

iliqnfenka
05-22-2007, 11:00
Мен ми е инт що ти не тряа късаш с нея? и заккво тя не тряа разбере, че не я искаш?? баси странното :shock: няма ли да ни кажеш се пак ;-)

CrazyInLove
05-22-2007, 12:13
Еее не се нахвърляйте върху момчето може в началото да я е харесвал и да е искал да пробва дали ще им потръгнат нещата.Но и на мен ми харесва това за изневярата ако не е прекалено хлътнала предполагам че ще те зареже,а и това със сърденето ще помогне сърди и се ама за най-малкото нещо постоянно и ще и писне накрая :) хайде успех :-D

05-22-2007, 12:23
Ми аз пробвах така да разкарам едно момче ама нищо не помогна! НИЩО! Казвам му че не го обичам, карам се с него, сърдя се, бягам от него, правя всичко което мрази той, и накрая кво? влюби се още повече в мен, че даже и аз в него... :lol: Амм пример с момиче? Когато към мене се държат така съм страшно наранена и даже се влюбвам още повече в момчето! Хаха кво е тва нахалство да неме иска!(това последното беше шега) :lol: :lol: :lol:

malkoto_sladur4e
05-22-2007, 16:55
Оф като чуя фразата "искам да я накарам да скъса с мен" или нещо от сорта получавам обрив! #-o

Phenomenon
05-22-2007, 16:57
Вървите си по улицата...и по едно време....ПЛЕЕЕЕС,един шамар...
-Ъъъ...КВО...що ме удари... ?!
-Емиии...без да искам извинявай...
След малко пак...и след малко пак...на 6-7 мия път ще скъсате сиг ;)

UnaBletoLoVeU
05-22-2007, 17:38
Попадала съм в ситуация,когато искам да скъсам с момче, но да не мога и да чакам той да скъса с мен...и аз не искам да споменавам защо не трябваше аз да късам..та така де започнах да се държа малко по-студено, когато излизахме мълчах и бързо приключвах темите, които повдигаше, когато видех, че му е сдухано започвах да се лигава ( той мрази лиглите), понякога докато вървяхме се обръщах, когато се разминавахме със симпратично момче и започвах да изтъквам нещата, които съм забелязала и харесала. Започнах все по-често и по-често да говоря за едно момче, което всъщност ми беше само приятел и нищо повече и накрая на него му писна да ходи с човек, който приказва с такава любов за някой си, писна му да ходи с лигла и спря да ме търси..не скъса с мен, но така или иначе целта беше изпълнена-никакъв контакт и край на цялата връзка (:

ПП. Не съм чела всички постове така че сори, ако повтарям някого..

KyKJlu4KaAa
05-22-2007, 17:45
Анонимко написа:
без тя да забележи? ми.. някой твой приятел да и каже, че си и изневерил Rolling Eyes знам ли само с няква лъжа ще стане..

Съгласна съм с идеята эа иэневярата... Rolling Eyes
_________________ i az taka mislq #-o