PDA

View Full Version : Проблемче:)



05-22-2007, 00:28
Здравейте!

Преди 6 месеца се запознах с 1 момиче (и двамата сме на 18 години). Три месеца след като се запознахме постепенно се влювих в нея:). В момента съм много влюбен, казах й го обаче тя каза че в момента неможе да е с мен.. неме отряза, но ми каза, че още й е трудно след последната й връзка (която приключи преди 1 година) и в момента неможе да ме обича по подходящ начин и не се знае дали изобщо някога ще може.. Аз не се отказах и продължих да съм с нея като.. незнам какъв:) постоянно й казвам че я обичам и тя постоянно казва че още незнае какво да прави. Искам ужасно много да съм с нея ама незнам какво да направя. Питах някой приятели за съвет ама те естествено ми казаха това което и предполагах: "чукай я" .. което ме води до мисълта че имам прятели дебили ама това е друга тема вече:) Някой казаха: "не се занимавай с нея" можеби са прави.. незнам.. но аз все пак немога да се откажа от нея, още повече след като ми каза че в началото като сме се запознали тя почнала да се влюбва в мене щото аз я свалях.. като всяко момиче, флирт, казах й че я обичам обаче тогава още не го осъзнавах и тя ми каза че почнала да се влюбва в мен обаче после разбрала че не съм сериозен и спряла. И .. ситуацията е много сложна: и опелетена. Като говорим с нея затова и като я питам дали не правя нещо както трябва, тя отговаря че аз правя повече от достатъчно и че проблема е в нея..и на мене ми остана единствено да чакам.. Незнам какво да правя, реших че можеби вие ще ми помогнете и искерено се надявам някой да ме посъветва нещо.. Благодаря ви:).

Presley
05-22-2007, 01:31
Ти сам го каэа-единсвеното,което ти остава е да чакаш.Друг начин няма.Най-добре сам си прецени дали найстина искаш връэка с това момиче и дали си склонен да я чакаш..само да не си чакаш напраэно :) !Има и друг вариянт-да останете просто приятели,който според мен эа момента е най-добрия.
Е дано съм ти помогнала,въпреки че се съмнявам-4 сутринта е :-D Ама нещо съня не ме лови :-D .

ГостЪТ
05-22-2007, 01:34
Здрасти! Бе, ти май за първи път ти се случва подобно нещо, а, Срамежливко! :lol: Това всимко, което е казала тя и цялостното и поведение иде реч, да ти го преведа да ти каже - Fuck You! :wink: Забрави я! Get a life!
П.С.: Грубо или не, твърде кратко, ама ми се спи в момента - това е истината, bro. Сам ще се убедиш и ти в нея, знам. Въпросът е кога. Ето виж:debian - fmi - uni-sofia - bg - /~vls/ - public - /ladder/ - Ladder%20Theory.htm например. Ти порсот не си на подходящата стълба! Sorry!

Presley
05-22-2007, 01:38
Здрасти! Бе, ти май за първи път ти се случва подобно нещо, а, Срамежливко! :lol: Това всимко, което е казала тя и цялостното и поведение иде реч, да ти го преведа да ти каже - Fuck You! :wink: Забрави я! Get a life!
П.С.: Грубо или не, твърде кратко, ама ми се спи в момента - това е истината, bro. Сам ще се убедиш и ти в нея, знам. Въпросът е кога. Ето виж:debian - fmi - uni-sofia - bg - /~vls/ - public - /ladder/ - Ladder%20Theory.htm например. Ти порсот не си на подходящата стълба! Sorry!
Амм и тва е доста вярно!Може просто да те мотае и да си търси оправдание,така че найстина е най-добре да я эарежеш.Останете приятели,ако е въэможно.

koalka
05-22-2007, 07:26
Явно трябва да чакаш, няма как иначе да стане.Явно тя сега не е готова за такава връзка, а ти много я искаш.Сега трябва да избереш между две възможности-още сега да се опиташ да я забравиш или да чакаш като естествено не знаеш колко време ще е това.Ти сам трябва да решиш.

Относно приятелите ти-правилно не си се учудил, не можеш да очакваш друго от момчета на по 18 години.

ГостЪТ
05-22-2007, 08:30
Явно трябва да чакаш, няма как иначе да стане.Явно тя сега не е готова за такава връзка, а ти много я искаш.Сега трябва да избереш между две възможности-още сега да се опиташ да я забравиш или да чакаш като естествено не знаеш колко време ще е това.Ти сам трябва да решиш.

Относно приятелите ти-правилно не си се учудил, не можеш да очакваш друго от момчета на по 18 години.

Още веднъж - недей да чакаш, това е изгубена кауза! :wink:

Ама, разбира се, че от момчета на 18 друго не може да се очаква, за разлика от готини (по аватара съдя, което най-вероятно е грешно) модераторки из разни teen-форумчета! :lol: :smt016

BAYO
05-22-2007, 09:35
ГостЪТ, гледай ся кво ще ти кажа. Начи момичето ми изглежда не толкова лошо, с оглед нещата, който ти казва. Ти знаеш ли кво се е случило в предишната и връзка? Говорили ли сте за тва? Ако знаеш, сподели, тфа ш'те помогне да дам по-добър съвет. Иначе на кратко, ако наистина си много влюбен, можеш да изчакаш да се включи и тя, а до тогава да си бъдете приятели иии да даваш всичко от себе си, за да я спечелиш. Тва мога да ти кажа аз.

Barbie
05-22-2007, 09:44
Ако я искаш, не се отказвай. Влез в живота й и стани важна част от него. Покажи й, че си сериозен и че искаш да бъдеш до нея. Не й натрапвай толкова факта, че я обичаш - остави я да усети тя дали те обича. Чувствата се променят, хората се привързват - според мен не е загубена кауза.

iliqnfenka
05-22-2007, 18:00
питай я дали има смисъл да се бориш за нея.. ако каже, че и трябва време просто се опитай да я спечелиш, бъди перфектния, бъди винаги до нея и рано или късно ще се влюби в теб..