PDA

View Full Version : Цикъл



beautiful.soul
05-22-2007, 06:15
Гаджето ми има бал на 24-ти и точно тогава се очертава да съм в цикъл... защото снощи ми дойде... казаха ми че витамин ц помагало за да е по слабо течението и побързо да ти свърши... вярно ли е тва и дали ще ми свърши за 2 дни?! ПО принцип цикъла ми е 4-5 дни...

Child_In_Time
05-22-2007, 06:44
Няма да ти свърши по никакъв начин за 2 дни

ще намалее малко течението тъй като витамин ц свива кръвоносните съдове но няма да ти свърши по бързо

SINDEL
05-22-2007, 07:35
Няма да ти свърши. Може да ти намалее, но за сметка на тва има голяма вероятност да ти продължи пове4е дни

~egoistiC~sister
05-22-2007, 08:06
На същото мнение съм...Обикновенно по-малко от 3 дена е невъзможно...

rakiQ
05-22-2007, 08:08
На същото мнение съм...Обикновенно по-малко от 3 дена е невъзможно...

mademoiselle_de_Soleil
05-23-2007, 08:08
](*,) za sajalenie nqma da ti svur6i v nikakuv slu4ai za 2 dni ..... az kato pih izob6to ne se namali !!! :smt013 i pak si mi kara 5-6 dni :smt013 tamponi mu e maikata! ;)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-23-2007, 14:55
ami pri men pomaga... ama go piq baq 4esto :smt017 na 2 4asa moje bi po 4 5 tabletki.... 8-[

mid_get
05-23-2007, 16:35
a[N]D[i]T[k]a]ami pri men pomaga... ama go piq baq 4esto :smt017 na 2 4asa moje bi po 4 5 tabletki.... 8-[
Абе, ти луда ли си :?: :!: :shock: #-o По 4-5 таблетки на 2 часа :?: :!: Ами това със сигурност вреди, защото ако сметнем по колко пъти на ден приемаш хаповете...се получава едно доста голямо количество таблетки, а такъв прием... :-k [-X Не мисля, че е уместен, но ти си знаеш, няма да ти наливам мозък в главата, но пък се получава пренасищане на организма и не знам доколко е подходящо и полезно ](*,) А иначе по темата, аз също съм чувала, че таблетките витамин С помагат, аз лично съм пробвала и резултатът беше, че течението понамаля, но пък за сметка на това продължителността си беше както обикновено :smt016

ice_cream_f
05-23-2007, 19:21
edna fr iska6e da i doide po-rano i izqde edno burkan4e sladko ama bez voda i t.n. i kaza 4e deistvalo AIDE USPEH

ГостЪТ
05-23-2007, 20:02
Гаджето ми има бал на 24-ти и точно тогава се очертава да съм в цикъл... защото снощи ми дойде... казаха ми че витамин ц помагало за да е по слабо течението и побързо да ти свърши... вярно ли е тва и дали ще ми свърши за 2 дни?! ПО принцип цикъла ми е 4-5 дни...

Не Ви знам Вас младите как сте:P, ама навремето на бала се пиеше и танцуваше яко. Та, аз лично в състояние да правя секс не бях поне ден след бала. Подари му нещо друго, пък после ще се.... като ти свърши. Btw, витамин C, ако превишиш дозата е много вреден. Абе, s*x правите, пък учебниците си по Биология Ви мързи да разгърнете...

bqsna_teenagerka
05-23-2007, 20:05
не се тъпчи с витамин C нали знаеш че всяко нещо в преувеличено количество не е полезно. и наистина абсурд да ти мине до утре.. говори с приятеля си кажи му че съжаляваш и след 2,3 дни ще му се реваншираш! няма да умре ако из4ака малко!

{S}BaBY{G}
05-24-2007, 13:47
оф абе очевидно на момичето не му е за секса,а защото ще му е некомфортно да се джаска с рокли,токове и прочие..А относно темата..аз бях на лагер веднъж.Пих витамин С щото ми дойде неочаквано (сигурно от пътя,климата,смяна на сезоните и др подобни) и само стана по-гадно...а е имало случаи в които ми се е получавало и нз как да го дефинирам и аз.. :-k

Sladkata_Nansi
05-26-2007, 16:53
Az pih edin pat vitamin c i 4estno kazano ne usetih da mi podeistva :-k Ina4e vitamin C e polezen do edna stepen-3 pati na den po 2 hap4eta.

HopeLesss
05-26-2007, 18:06
a[N]D[i]T[k]a]ami pri men pomaga... ama go piq baq 4esto :smt017 na 2 4asa moje bi po 4 5 tabletki.... 8-[
Абе, ти луда ли си :?: :!: :shock: #-o По 4-5 таблетки на 2 часа :?: :!: Ами това със сигурност вреди, защото ако сметнем по колко пъти на ден приемаш хаповете...се получава едно доста голямо количество таблетки, а такъв прием... :-k [-X Не мисля, че е уместен, но ти си знаеш, няма да ти наливам мозък в главата, но пък се получава пренасищане на организма и не знам доколко е подходящо и полезно ](*,) А иначе по темата, аз също съм чувала, че таблетките витамин С помагат, аз лично съм пробвала и резултатът беше, че течението понамаля, но пък за сметка на това продължителността си беше както обикновено :smt016

Само да те светна, че витамин Ц-то го изпикаваш... много малка част от него остава в организма така че не бих казала, че е вредно ;) Иначе има разни хапчета, с които ти свършва за два дена. Една приятелка пи, защото щеше да бъде неразположена точно на бала си, но не знам какви са тия хапчета. Аз не мисля, че е проблем... слагаш си тампон и толкова. :wink:

boboto
05-27-2007, 12:16
zna4i edin pat sam go probvala tova s vitamin C-to i za okolo 3 dena mi svar6i pri polojenie 4e go pieh 2 pati na den po edna tabletka
a sled tva kato razbrah 4e edna priqtelka go e probvala to4no 2dena predi da i svar6i ...................... :shock: :shock: :shock:
togava menstruaciqta i q darja 10 dena!?!