PDA

View Full Version : Zamislqli li ste se...



lubopit4e
05-22-2007, 11:14
Istoriqta mi e dosta dalga zatova nqmam namereniq da izpadam v podrobnosti.Skasah s priqtelq si naskoro poradi mnogo pri4ini.Neznam dali toi ima o6te 4uvstva kam men,no az opredeleno imam kam nego i to dosta silni. :smt010
Ta eto za kakvo pravq tazi tema.Predi da trygnem s nego az vyrvqh po ulicata kato dori ne sam go zabelqzvala.Jivota mi se varte6e okolo savsem drug 4ovek i za men ne sa6testvuva6e drug.No eto kakvo stana sled tolkova meseci...
Sega sled kraq na nashata vryzka az vyrvq po ulicata oglejdaiki se za tozi,koito do predi vreme ne zabelqzvah,kogoto obi4am.
Znam 4e temata shte vi se stori typa.Prosto se setih zatova...4e moje da sre6tne6 4oveka,da ne go zabelqzvash vobshte,da ne znaesh 4e 6te go obiknesh i hop...sled kato vsi4ko svarshi se zamislqsh "A ako go bqh zabelqzala po-rano?A ako bqh napravila tova i tova?"...
Na vas slu4valo li vi se e kogato lubovta si otide da mislite varhu tova kak neshtata sa mogli da badat tolkova razli4ni?

Presley
05-22-2007, 11:26
Ами не.Аэ попринцип никога не си мисля,какво е можело да стане, а какво е станало.Просто не намирам смисъл да се самоиэмъчвам с подобни мисли...!Най-добре не губи надежда,эащото както си срещнала това момче тъй ненадейно,така може съвсем скоро да срещнеш и друго :) .Просто горе главата и гледай напред,а не наэад!

Котарана
05-22-2007, 11:33
Каквото е трябвало да стане е станало.Неможеш да върнеш времето, не се обръщай назад минало е вече няма да се върне.Не трябва да се виниш затова, че нещата не са се получили...

slan4iceto_n
05-22-2007, 12:02
postoqnno si mislq kakvo 6te6e da stane ako bqh postupila po drug na4in. mislq si 4e s drugo povedenie bih imala vs za koeto me4taq v momenta. nai-lo6oto e 4e ponqkoga si mislq 4e vinata za vs e v men. ne dopuskai oba4e da potuva6 v takiva misli.

BAYO
05-22-2007, 12:19
Еми то така е. На човек винаги му идват идеи за нещо, което вече е свършен факт и си казвате "ехх ако бях направил/а така" "Ахх ако бях направил/а онака" "или пък треаше това, ама защо не го направих" ... нормално е просто. Но пред свършен факт и Господ е безсилен. Край, финиш, енд. Тва е. И да се опитваш да върнеш нещо минало ... замисли се дали можеш да върнеш починали роднини от отвъдното , кажи речи същото е :-k

HopeLesss
05-22-2007, 12:55
Това е, защото човек никога не оценява нищо, преди да го изгуби. Искаме още и още, а не осъзнаваме, че имаме ако не всичко, то поне достатъчното, за да сме щастливи. Не, не ми се е случвало... ценя човека до себе си, а след като се разделим... гледам да не пазя лоши спомени, а да събирам само онези, които ще ме направят по-силна, по-щастлива...

koalka
05-22-2007, 13:10
Не мога да си обясня как като имате толкова силни чувства към даден човек как позволявате той да си отиде.

nasty_f
05-22-2007, 13:17
Всъщност темата е доста интересна според мен.Да,случвало ми се е да мисля за съвсем различен човек и да не съм забелязвала сегашната ми любов...Странно,преди си го подминавах и дори не съм забелязвала,че съществува :smt005 ,така е,а сега...

iliqnfenka
05-22-2007, 13:59
и аз много много не се замислям :)) след като си е отишла любовта по-вероятно е от сълзи да няам време да мисля :?

malkoto_sladur4e
05-22-2007, 16:51
Ами моята връзка сега можеше да е много по-различна...дори можеше много неща да попречат да съществъва! :roll:

unknown_lady
05-22-2007, 21:50
Ние хората сме странен добитък обаче.. Квото и да ни се случи: " що е така? "; " а що не е така "; " а не можеше ли.. по друг начин " .. квото се е случило- случило. От нас не се очаква да знам всичко още в зародиш, не сме медиуми

05-23-2007, 06:16
Не мога да си обясня как като имате толкова силни чувства към даден човек как позволявате той да си отиде.
замисли се... какво ще направиш ако обичаш гаджето си супер много, а той примерно е супер несериозен и всичко, което е правил за тебе го е правил само защото му е било кеф до един момент.... а в следващия просто му писва ... тогава се вижда разликата.. ти го обичаш..той просто си прави кефа.. и някак си се различавате и нямате бъдеще.. :)

koalka
05-23-2007, 08:44
Не мога да си обясня как като имате толкова силни чувства към даден човек как позволявате той да си отиде.
замисли се... какво ще направиш ако обичаш гаджето си супер много, а той примерно е супер несериозен и всичко, което е правил за тебе го е правил само защото му е било кеф до един момент.... а в следващия просто му писва ... тогава се вижда разликата.. ти го обичаш..той просто си прави кефа.. и някак си се различавате и нямате бъдеще.. :)Говоря за случая, когато примерно сте се скарали и веднага решавате за най-простата караница да скъсате.За някакви проблемчета, които могат да се разрешат не само като се избяга.

Violenza
05-23-2007, 08:47
Не мога да си обясня как като имате толкова силни чувства към даден човек как позволявате той да си отиде.
А ти какво ще направиш?
Ще го вържеш?

BAYO
05-23-2007, 09:49
Оставяш го да изживее любовта си, ако ви е писано, един ден ще бъдете заедно. Явно нещо е кривнал от пътя. Така е тряяло сигурно.