PDA

View Full Version : За ходилите на гинеколог.



cherinka
05-22-2007, 11:56
Здравейте :D
Значи, искам да ви попитам като отивате на гинеколог, специално с някакъв проблем, какво, горе-долу, ви пита.
Мисълта ми е, че имам много просташки начин на говорене и искам да съм подготвена като отида, за да не изцепя някоя малоумщина.

iohanka_sladuranka
05-22-2007, 12:03
ami parvo 6et te pita kakav e problema ti,na kolko godini si.vse pak 6et popita dali vodi6 polov jivot.no zavisi vse pak kakav e problema ti,za6toto az hodq na vseki 3 meseca profilakti4no!

cherinka
05-22-2007, 12:06
ami parvo 6et te pita kakav e problema ti,na kolko godini si.vse pak 6et popita dali vodi6 polov jivot.no zavisi vse pak kakav e problema ti,za6toto az hodq na vseki 3 meseca profilakti4no!
В теб, верно, имало акъл. :)
Мерси.
Чакам и други:)

05-22-2007, 12:52
като отидеш казваш че искаш да си покажеш пу*ката на някой, но понеже няма на кого и затова си отишла на гинеколог за да си я покажеш на него :-D :-D :-D

iohanka_sladuranka
05-22-2007, 13:11
ami parvo 6et te pita kakav e problema ti,na kolko godini si.vse pak 6et popita dali vodi6 polov jivot.no zavisi vse pak kakav e problema ti,za6toto az hodq na vseki 3 meseca profilakti4no!
В теб, верно, имало акъл. :)
Мерси.
Чакам и други:)
:) razbirase 4e ima no nqkoi ne go osaznavat

gafinka
05-22-2007, 14:56
vliza6 i kazva6 ''dobyr de'' ginekologa te pita ''kakuv ti e problema'' sledovatelno ti mu otgovarq6 syvsem vuzpitano i takti4no hahaha

fulldelight
05-22-2007, 14:57
ami parvo 6et te pita kakav e problema ti,na kolko godini si.vse pak 6et popita dali vodi6 polov jivot.no zavisi vse pak kakav e problema ti,za6toto az hodq na vseki 3 meseca profilakti4no!
В теб, верно, имало акъл. :)
Мерси.
Чакам и други:)
:) razbirase 4e ima no nqkoi ne go osaznavat
Може би защото не го показваш много често ;)


:arrow: Аз съм момче, но съм ходил на оролог...мисля, че е горе доло същото - пита ме дали водя полов живот, какви оплаквания имам, от колко време....сандартни въпроси..... Е, все пак не почвай с "братлее пу*ката ме мъчи нешу " :smt005

mnogomili4kata-sf
05-22-2007, 17:09
Ми аз лично доста свободно си се държа... влизам си усмихната, там си сядам на столчето и почвам да отговарям на въпроси, пък и тя мойта гинеколожка е мн яка и тя ги дрънка едниии... казваш си проблемчето, сядаш за преглед и слушкаш внимателно какво ще ти се каже :) изобщо не ми е притеснително

Barbie
05-22-2007, 17:50
Ще пита за проблема, за половия живот, ще ти направи преглед, в зависимост от проблема може да реши да вземе цитонамазка или секрет за изследване, ще минеш на ехограф може би... Просто отговаряй прямо на въпросите, това е :-)

iohanka_sladuranka
05-22-2007, 18:35
ami parvo 6et te pita kakav e problema ti,na kolko godini si.vse pak 6et popita dali vodi6 polov jivot.no zavisi vse pak kakav e problema ti,za6toto az hodq na vseki 3 meseca profilakti4no!
В теб, верно, имало акъл. :)
Мерси.
Чакам и други:)
:) razbirase 4e ima no nqkoi ne go osaznavat
Може би защото не го показваш много често ;)


:arrow: Аз съм момче, но съм ходил на оролог...мисля, че е горе доло същото - пита ме дали водя полов живот, какви оплаквания имам, от колко време....сандартни въпроси..... Е, все пак не почвай с "братлее пу*ката ме мъчи нешу " :smt005
Показвам го,но някои не ме разбират и се заяждят! O:)

iohanka_sladuranka
05-22-2007, 18:37
ami parvo 6et te pita kakav e problema ti,na kolko godini si.vse pak 6et popita dali vodi6 polov jivot.no zavisi vse pak kakav e problema ti,za6toto az hodq na vseki 3 meseca profilakti4no!
В теб, верно, имало акъл. :)
Мерси.
Чакам и други:)
:) razbirase 4e ima no nqkoi ne go osaznavat
Може би защото не го показваш много често ;)


:arrow: Аз съм момче, но съм ходил на оролог...мисля, че е горе доло същото - пита ме дали водя полов живот, какви оплаквания имам, от колко време....сандартни въпроси..... Е, все пак не почвай с "братлее пу*ката ме мъчи нешу " :smt005
Показвам го,но някои не ме разбират и се заяждат! O:)

krem4et0
05-23-2007, 06:50
Аз си ходя по 1 причина и моя гинеколог я знае. за това и минавам през ехографа, проверява ми състоянието. пита ми за дата на последната менструация, за д прецени до колко е адекватно състоянието на лигавицата на матката ми. Ако имаш проблем отиваш и казвш какъв е. Не е задъжително да ти направи традиционен гинекологичен преглед, ако ти не желаеш и ако не е свързано с някква инфекция или венерическо заболяване. Общо взето е като при всеки друг лекар-според симптомите се опитва да разбере какво ти е. не се умира, споко. И аз ходя на всеки 2 месеца. Препоръчително е да се ходи 2 пъти в годината от момента, в който имаш менструация. Огромна грешка е, че не си ходила до сега. Профилактиката е половин лечение.