PDA

View Full Version : Когато любовта изчезне.........и страхът те обземе



Маргото
05-22-2007, 12:55
Темата е за хора, които са имали сериозни връзки/под сериозни разбирай поне 1 год./

Много е хубаво да си имаш сериозен приятел, човек, с който да споделяш всичко и до обичаш безрезервно. Проблемът обаче идва, когато любовта, тръпката изчезне, а страхът, че без този човек няма да оцелееш, се засили. Тогава е много трудно! Не си влюбен в човека до себе си, но в същото време си силно привързан към него и имаш чувството, че ако си без него няма да го преживееш!!!
Незнам дали ви се е случвало, но е крайно неприятна ситуацията. В момента я изживявам и нз какво да парвя. Толкова много си преживял с този човек, толкова ти е скъп, но любовта се е изпарила. Останало е само едно уважение!!!

РАЗКАЖЕТЕ ДАЛИ ВИ СЕ Е СЛУЧВАЛО!!!

HopeLesss
05-22-2007, 13:02
Случвало ми се е... даже 2 пъти :? С първия ми приятел бяхме заедно 2 години... последните 5-6 месеца бяха адски тягостни. И двамата знаехме, че е останала само привързаността, но никой не смееше да напусне другия, точно поради онзи страх, за който ти говориш. И все пак е гадно да си с някой, само защото те е страх да видиш какво е без него. Ако човек не рискува, няма как да види всички страни на живота - и хубавите, и лошите. С втория ми приятел бяхме година и 7 месеца... Същата ситуация, само дето тогава се беше появил и друг... който да върне тръпката. Дълга история...

Valserp
05-22-2007, 16:37
Намираш си хоби, за което да не ти е нужен втори човек и *poof* the fear is gone.

koalka
05-22-2007, 16:39
Не ми се е случвало, но ако осетя, че е останала само привързаността, може би ще приключа тази връзка.

BAYO
05-23-2007, 10:54
Не знам, не си спомням такова нещо. Но ако е тръгнало до там ... ш' свиря край на мача :::

Presley
05-23-2007, 11:04
Много е кофти,като стане така и го энам...ама нямаш иэбор-теглиш чертата,пък все някак ще го преживееш.

Sladko_Izkushenie
05-23-2007, 11:10
Да случвало ми се е бяхме 5 години заедно.Нещата бяха доста сериозни мислеше да ми предлага брак.След като разбрах какво иска от мен просто му казах , че няма да стане поговорихме си и се разделихме

slan4iceto_n
05-23-2007, 12:20
az ne sum izpitvala takova ne6to. smisal pri men liubovta ne e iz4ezvala. oba4e az postoqnno jiveeh v strah 4e az nqma pove4e da buda obi4ana. nai-ujstnoto 4uvstvo. ve4e se primirih. taka se polu4ava pri serioznite vruzki-na na6tata vuzrast v edin moment se iz4erpvat. taka 4e strahut se zamestva s primirenie

Green_Moon
05-23-2007, 12:40
Просто не позволявам връзката ми да се изчерпи,пък и не ме е страх да остана сама,ако тогава и двамата ще сме по щастливи....А ако ми се случи просто, ще му кажа че моята любов към него вече я няма , че е останало само уважението и че ако продължим да сме заедно това ще е само мъчение за мен...
Вярвам, че веднъж обичал ли си някого искаш само той да е щастлив, независимо къде и с кого...независимо дали е с теб или с някой друг.

SINDEL
05-23-2007, 17:45
Ами ако ми се слу4и нещо подобно, бих предпо4ела да се разделим. Няма смисъл да се обвързваш с 4овек, към когото ве4е не изпитваш нищо пове4е от 4исто приятелски 4увства.
И все пак си мисля, 4е ако имате сериозна връзка и се оби4ате, няма да оставите нещата да се развият така.

Th3MaN
05-23-2007, 19:04
Когато осетих че всичко с любовта е свършило просто директно казах сори мила ама тва беше няма смисал да сме повече заедно и тва е!

Това е начина няма смилал да се мъчите взаймно. Ако след време осетите че си липсвате и любовата пак се проявява ще се саберете пак ;)