PDA

View Full Version : Може ли да ви питам нещо.. направУ нз кво става



SpAcE_LaDy
05-22-2007, 12:55
Здравейте! Тва е поредната моя тема, за което се извинявам, но просто мн се чудя какво става.. Пиша си с едно момче от известно време насам.. ако съдя по писмата му и по това, което ми говори в скайп.. май ми се кефи.. кякави целувки праща, предръдки, говори ми суер мило, казва че иска да ме види.. ии.. видяхме се, хмм.. беше адски готин, точно като на снимките.. забихме се.. държеше се някво мило.. обаче откакто се видяхме(вчера) сме си писали в скайп и сякаш, т.е. не сякаш, ами направо не се държи както преди д се видим.. супер готин е, но не знам какво му се върти в главата.. харесва ли ме.. не ме ли.. не знам, вие ако бяхте на негово място бихте ли целували момче/момиче, което не харесвате? И което примерно ви е само симпатично? Днес пак ще се видим за мн малко време и ще го питам какво ще става, обаче имам лошо предчувствие, а н мен проблема ми е, че съм адски влюбчива и ако това са били напразни надежди ще е мн гадно, защото преди 2-3 седмици преживях същото нещо, само дето тогава чувствата от моя страна бяха адски силни.. а ми дадоха напразни надежди.. затова сега гледам ако мога да не се влюбвам бързо в това момче, за да не стане както преди.. писна ми да страдам просто.. какво да правя..? мисля да го питам какво ще става и дали иска д сме заедно, защото това твърдеше преди това.. преди да се видим.. ама не знам дали още го мисли.. ама защо тогава ме целуна..? и то не веднъж.. уффф.. мн мразя така.. плс хелп ми :)) :? :? :? :?

Маргото
05-22-2007, 12:58
Щом си преживяла за 2-3 седмици старата любов, не се притеснявай. Просто остави времето да покаже какво ще стане. Излишно е да го премисляш предварително.

HopeLesss
05-22-2007, 12:58
Хах... много силни чувства, а за 2-3 седмици са отлетели. Споко, ако не стане с тоя, след 1 месец ще срещнеш друг и така... Момиче, пази си малко чувствата, ама ония истинските, за подходящия човек. Не може всеки втори, който ти се кефи, да те целува и ти хоп, влюбена... Опичай си акъла!!! =;

deliriouZ
05-22-2007, 13:18
мдамм.. да се влюбиш добре.. ама да забравиш любовта току-така.. А и как може така лесно да се довериш на някой от чата.. знаеш ли какво ти мисли и какво може да ти причини?
А колкото до чувствата.. наистина ги пази, те не трябва да се раздават на всеки, който те 'кефи' :)

iliqnfenka
05-22-2007, 13:56
Много добре ще напраиш като го питаш тогава ще разбереш ние не можем да сме сигурни обаче аз примерно не бих целунала някой ако не го харесвам,а причините поради които е малко различен ся може да са, че не знае ти кво мислиш за него и да изчаква ти да напраиш нещо или да се е разочаровал (дано не е тва) или ти просто си въобразяваш ся :smt016

SpAcE_LaDy
05-22-2007, 14:13
Ми да, много сте прави.. аз НЕ съм влюбена в него, но супер мн ме кефи.. засега само това.. но е супер готин и ако стане нещо сериозно или дори не толкова сериозно, просто ако тръгнем, мисля че бих дала всичко от себе си затази връзка, просто имам много любов за даване хаха, искам да намеря човек, с когото д съм наистина щастлива, ако стане нещо с него ще съм мн happy
А колкото до другото момче, което ме направи на идиотка преди 2-3 седмици.. с него сме абсолютно еднакви, мислим еднакво, говорим еднакво, интересите са ни едни и същи, адски мн си допаднахме.. но той имаше гадже.. но с нея нещата не вървяха и от около сиг. 1 месец той не си беше общувал с нея.. супер малко са се чували, а з виждане д не говорим и той ми каза, че ще скъса с нея.. даде ми надежди като ми каза, че ме харесва, че иска да бъде с мен, че не си пада по забивки и ако стане нещо (забивка), то това няма да е просто забивка, а ще е началото на една връзка.. беше твърдо решил да скъса с гаджето си, да заопчне от начало с мен.. казваше ми, че го правя щастлива.. а той мен колко щастлива ме караше да се чувствам.. не мога да ви опиша просто.. наистина бях адски хлътнала по него, имаше я тръпката, която честно казано не бях изпитвала от много много време.. и която не вярвах, че пак ще изпитам.. той ме целуваше някво.. направо бях подивяла от щастие.. и след като се забихме.. (вече се бяхме виждали няколко пъти) и той се видя с гаджето си, за да скъса с нея.. обаче са се оправили и съответно той ме отряза мен.. нормално де.. сиг. и аз бих постъпила така, но тогава бях невероятно щастлива, макар и за съвсем малко.. а още не съм го абравила, в смисъл сещам се за него, но очи, които не се виждат, се забравят и може би затова имам чувството, че съм го забравила.. но акого видя пак.. не знам кво ще стане.. затова сега ме е страх да се доверя на това момче, с което се забихме вчера..(а под забивка имам предвид целувки, а не секс).. не знам.. трябва да говоря с него.. кефи ме.. искам най-сетне д намеря някого, с когото д съм мн happy.. затова и търся, но това, че съм влюбчива ми играе мн лоши шеги..
Не знам, вие как мислите..?

BAYO
05-22-2007, 14:34
Проблема е един - реално визуален. Видял те е, може да не те е харесал и ся да се дърпа. :::

Just_say_no
05-22-2007, 15:00
Проблема е един - реално визуален. Видял те е, може да не те е харесал и ся да се дърпа. :::
:| еми да възможно е .... но не се отчайвай... може би просто се сдухва като не е по чата ... най-добре да говорите...

BAYO
05-22-2007, 15:24
Проблема е един - реално визуален. Видял те е, може да не те е харесал и ся да се дърпа. :::
:| еми да възможно е .... но не се отчайвай... може би просто се сдухва като не е по чата ... най-добре да говорите...

Може и тва да е, не отричам, но знае ли човек. То варианти хиляди :idea:

koalka
05-22-2007, 15:28
Не си давай напразни недежди, защото накрая е гадно.
По-добре се вижте пак и го питай директно.

beautiful.soul
05-22-2007, 15:45
работата е там че си много лесна риба за ловене и не си интересна ! бъди по загадъчна и не се хрърляй в обятията на всеки още на първата среща... мотивирай го да те иска все повече и повече, ако го направиш според мене ще се радваш на повече внимание от неговата страна, не му позволявай да губи интереса си към теб, това не става с целувки и свалки, ми с нещо повече, знай си цената и не позволявай на всеки да може да те притежава !

Presley
05-22-2007, 15:51
Проблема е един - реално визуален. Видял те е, може да не те е харесал и ся да се дърпа. :::
И аэ мисля така,но въпреки всичко говори с него ,эа да видиш ...може пък и той да има някакви намерения към теб.

bEbsI
05-22-2007, 16:24
Ами поговорете си малко (сичко е въпрос до отношения) , но не до там,че да го стреснеш. До тогава спазвай някаква дистанция,не му се хвърляй на врата :smt006 .. Ако се разочароваш отново помни,че има хиляди момчета,а той е само едно се пак .. :-D

illusive
05-22-2007, 16:33
Леле, как се забивате така по скайп бее :-k =P~ =D> #-o

malkoto_sladur4e
05-22-2007, 16:42
Хах добре,само не разбрах ние какво можем да направим по въпроса :-k Ае кажи после кво стана :wink:

SpAcE_LaDy
05-22-2007, 17:04
Много ви благодаря на всички за коментарите.. не знам.. видяхме се.. току що се прибирам.. е, разбира се съмненията ми се оправдаха.. не ме харесва.. т.е. не знам.. видяхме се, аз закъснях доста.. защото попаднах в нечовешкото задръстване от ПЛИСКА до НДК.. и направууу.. не ходете по тоя маршрут м/у 18:00 и 19:00 часа, отврат е.. ама както и д е.. питах го какво мисли за мен.., той ме целуна и ми каза.. "Това мисля" и аз няква си викам ОК нали, вс е наред.. обаче през целия път в автобуса после беше някъв мълчалив и умислен и после ми каза, че някакси му било гадно като е с мен.. аз го бях предупредила да не ми дава напразни надежди и ЕВАЛАТА за това, че ми изпълни молбата и то преди да съм го харесала така, както стана с другото момче, за което ви разказах по-горе и ЕВАЛАТА, че ми го каза наживо, защото мн момчета са страхливци (нищо лично към вас, момчета, ама бъдете по-смели, но и не мн груби) и се разбрахме да останем приятели и тепърва ще разбера дали това ще се получи, ама мисля, че ще останем Frs.. обаче преди да си тръгна, след като вече се бяхме разбрали да останем приятели.. той пак ме целуна (ама някво обикновено, в смисъл не с език нали като истинска целувка).. не мога д го разбера това момче.. еми.. това стана..
Явно не мога д се харесам н момчетата.. как го правя тоя номер.. Толкова ли съм пък грозна..???

http://img125.imageshack.us/img125/9740/bild1137sr5.th.jpg (http://img125.imageshack.us/my.php?image=bild1137sr5.jpg)

http://img456.imageshack.us/img456/912/bild0940filteredhk6.th.jpg (http://img456.imageshack.us/my.php?image=bild0940filteredhk6.jpg)

http://img456.imageshack.us/img456/3828/bild0822to9.th.jpg (http://img456.imageshack.us/my.php?image=bild0822to9.jpg)

Кашете си мнението плс.. щото вече верно почвам да се стряскам.. ама ЧЕСТНО, няма да се обиждам, просто искам да знам

iliqnfenka
05-22-2007, 17:32
лелее луда ли си изобщо не си грозна !! супер сладка си :)
btw и аз иам като твоите обуфчици :-D
и не се отчайвай ся ще си намери някой скоро време :wink:

SpAcE_LaDy
05-22-2007, 17:40
лелее луда ли си изобщо не си грозна !! супер сладка си :)
btw и аз иам като твоите обуфчици :-D
и не се отчайвай ся ще си намери някой скоро време :wink:

мерси много, миличка.. ама вече толкова пъти са ме рязали, че направо ми разбиха и малкото самочувствие, което ми беше останало.. вече направо се чудя какво става.. не мисля, че съм чак крокодил....
а имаше една фраза.. "Всяко зло за добро".. хахаха.. нещо не ми се струва мн вярна, защото ако беше вярна, сиг. следващите поне 10 години тряа са готини неща да ми се случват.. а като гледам как се случвааат.. направУуу.. думи не ми останаха :D а btw на живо съм си същата.. как може някой да ме хареса на снимки, а на живо не, като съм същата.. мн ми е интересно.. #-o :?

P.S. Супеееер.. я дай пикче да те видя с тях:) A между другото ако на тази снимка на аватара ти си ти.. си адската мацка просто :) Мн радваш (само не се стряскай от комплимента, не съм обърнала резбата.. поне не все още :D:D:D)

BAYO
05-23-2007, 10:53
http://img125.imageshack.us/img125/9740/bild1137sr5.th.jpg (http://img125.imageshack.us/my.php?image=bild1137sr5.jpg)

http://img456.imageshack.us/img456/912/bild0940filteredhk6.th.jpg (http://img456.imageshack.us/my.php?image=bild0940filteredhk6.jpg)

http://img456.imageshack.us/img456/3828/bild0822to9.th.jpg (http://img456.imageshack.us/my.php?image=bild0822to9.jpg)

Кашете си мнението плс.. щото вече верно почвам да се стряскам.. ама ЧЕСТНО, няма да се обиждам, просто искам да знам

Искаш честно мнение. Ето виж ся едно мъжко искрено мнение :

Биваш ... в смисъл, не си наистина мноо красива, но да си грозна...абсурд. Има къде къде по-грозни от тебе. Имаш чаровна усмивка. Бтв... не искам да звучи като обида щот го казвам тва. Тая снимка със жълтата блузка и косата на плитка изглеждаш СУПЕР. Другите снимки не ми допаднаха особено.

eclipseee
05-23-2007, 17:27
SpAcE_LaDy Много си сладка, трябва да си върнеш самочуствието и увереността! Явно 2 пъти не си попадна на правилни и точни момчета, но това не значи, че и занапред така ще става. Аз лично мисля, че са искали някаква зарибявка така да се каже, после са видяли, че нещата се задълбочават, но са могли да спрат и са те наранили в последствие. Казвам това, защото съм виждала такъв случай. Просто на човек не му стиска да спре навреме, гали самочуствието си, играе си с хората и ето какво става. Пожелавам ти успех за напред и пази чуствата си за правилното момче, не бързай :wink:

Just_say_no
05-23-2007, 17:33
stiga ... stegni se !!! ima6 golqm 4ar ... tva 4e si popadala na kreteni koito ne te ocenqvat ni6to ne zna4i ... trqabva da prodalji6 napred !!!

SpAcE_LaDy
05-24-2007, 09:45
.. Много ви благодаря.. мн сте мили:) Мерси мн и за искреното мъжко мнение:)
Ми не знам.. дано з напред имам повече късмет:))
В крайна сметка.. от тези два опита не постигнах нищо.. в смисъл само осъзнах, че момчето, което наистина харесвам е съвсем друго.. нито един от тези двамата.. а може би така си мисля, защото тези двамата едва ли ще ги видя пак.. с тях ще сме само н лаф вече.. аммм.. не знам вече хах:) дано д имам повече успех з напред, мерси мн з мненията ви:)

05-24-2007, 09:53
Защо не питаш него, а нас?? Ние не можем да знаем нищо със сигурност, а той, дори да е объркан, ще е много по-наясно. Давай!

eclipseee
05-24-2007, 10:09
Ало, госта, момичето иска съвет бе :smt068
Понякога чуждото мнение помага много :smt016

LetiCherry
05-24-2007, 10:28
Хей,много си 4аровна и има6 мн сладко излъ4ване, но 6те ти кажа не6то. Това дали някой 6те те хареса или не зависи и от държанието ти, НЕ 4ак толкожа от вън6ния вид. НЕ се притеснявай толкова от това, колко от това как се държи6. Не се давай толкова лесно на първа сре6та!!! (Ех, ако има6е кой да ми го каже тва в 4атърските ми години...). А тоя твоя може да е просто заблуден и да не знае какво иска! НЕ се оставяй да ти потънат така гемиите заради един неуспех! Давай напред и тва е!

SpAcE_LaDy
05-24-2007, 14:33
Да, така е.. наистина чуждото мнение помага понякога.. ми аз го бях помолила да не ми дава напразни надежди и той ми изпълни молбата, каза ми го НА ЖИВО, освен това.. за което ЕВАЛАТА.. щото мн момчета предпочитат да си кажат по скайп или по тела на СМС или пък в някой чат.. че така по лесно.. а и ако нещо спекат, няма да можеш да ги видиш :D затова мн се кефя е така като ми го кажат на живо.. повече боли, но поне са били искрени с мен и честни:) и смели :D хаха и най-странното е, че след като се разбрахме, че ще сме само приятели.. той пак ме целуна.. ае тия момчета не ги разбирам.. хаха

BAYO
05-24-2007, 14:50
Да, така е.. наистина чуждото мнение помага понякога.. ми аз го бях помолила да не ми дава напразни надежди и той ми изпълни молбата, каза ми го НА ЖИВО, освен това.. за което ЕВАЛАТА.. щото мн момчета предпочитат да си кажат по скайп или по тела на СМС или пък в някой чат.. че така по лесно.. а и ако нещо спекат, няма да можеш да ги видиш :D затова мн се кефя е така като ми го кажат на живо.. повече боли, но поне са били искрени с мен и честни:) и смели :D хаха и най-странното е, че след като се разбрахме, че ще сме само приятели.. той пак ме целуна.. ае тия момчета не ги разбирам.. хаха

Еми тва е тактика според мене. Просто си е оствил вратичката отворена и тъй. Мисли си, че един ден, ако си промени мнението иии бла бла, може да ти калл и ти ако го харесваш още да излезете и воала. мое мнение. ;-)

SpAcE_LaDy
05-24-2007, 17:17
BAYO, май верно е така.. а може би го е направил проасто защото някой ден ако му се прави секс примерно и си мисли, че така аз ще му пусна.. ама не е познало момчетооо :D:D:D ако това мисли де.. той даже ме пита дали съм започнала да се влюбвам в него, ама аз му казах, че не съм.. просо че ме кефи и че е готин.. ама чак д се влюбваам.. хаха.. ама за тактиката не се ябх сетила честно казано, ама като се замисля.. може би е така..:)