PDA

View Full Version : Трябва ли да се притеснявам



Гостенин
05-22-2007, 13:14
Случи се така се правихме секс без предпазни мерки...Оказа се след това, че може би е била в овулация. Не съм свършвал в нея но пак малко се притеснявам. Трябва да и дойде днес и съм малко на тръни. Има ги признаците на овулацията (болки в корема и гърдите) и това значи, че ще и идва...трябва ли да се притеснявам?

A_JoLiE
05-22-2007, 13:16
Ami pritesnqvai se ... skoro moje da stava6 ba6ta :D:D :smt005 :smt005

05-22-2007, 13:17
има ги признаците на менструацията... не на овулацията обърках се...

05-22-2007, 13:18
гледай ся сериозен въпрос имам...някъде преди 2 седмици беше в овулация...искам да знам че тези болки наистина са от менструацията не от това че е бременна...

MeTaL4eTo`f
05-22-2007, 13:19
Щом не си свършвал в нея мисля,че няма защо да се притесняваш ;)

MaKiNgMeCraZy
05-22-2007, 13:22
Ami pritesnqvai se ... skoro moje da stava6 ba6ta :D:D :smt005 :smt005


Ама много оптимистичен отговор.Не е някъФ адекватен ами направо подигравка с човека.На теб ако ти се случи такова нещо ще има да ревеш и да подсмърчаш аджеба дали ще ти дойде или няма, или ще трябва да си гледаш едно бебче... Ае поне като нямаш к'во да кажеш трай малко.

Пич .. ако не си свършил в нея и не си чакал да си го извадиш секунди преди да свършиш не би трябвало да се притесняваш.А и щом има признаците за менструация се успокои.Може просто да и закъснява от други фактори... Дишаи дълбоко.Ако обаче те е спек толкова много и е минала около 1 седмица след безопасния секс купи един тест за бременност на Sure Chek 3-4 лв струва и се прави винаги сутрин с първото пишкане.Тогава ще можеш да се успокоиш най-добре или евентуално да се притесняваш.
Успех ;)

05-22-2007, 13:27
много благодаря :) 2 седмици са минали даже...сигурен съм, че не съм свършвал в нея и засега най-добре да го давам по-спокойно...ще изчакам пък ако закъснее с няколко дена - тест...то миналият месец пак и закъсня и сега не знае кога точно ще и дойде затова малко се панирам, но пък има ги болките в корема и в гърдите...да питам може ли да я боли от това че е бременна?

MaKiNgMeCraZy
05-22-2007, 13:29
Ами аз до колкото знам не може 2 седмици след като е забременяла да я болят корема и гърдите .. успокои се.Ще и дойде щом си сигурен в себе си.Както казах може да и закъснява от странични фактори ;)Ако не и дойде до седмица купете тест, за да видите на къде отиват нещата :)

05-22-2007, 13:32
златна си :) благодаря ти

charen
05-22-2007, 14:02
здрасти разбирам от медицина така4е 6те ти драсна два реда........
Дори и това 4е не си свър6ил в нея не намаляжа риска от забременяване, макар и минимална 4аст семенна те4ност е достау4на приятелката т да забременее су6то така се слу4ва дори и при нали4ие на менструация и симптоми за това също не озна4ава 4е приятелката ти не е бременна това се нари4а "цветна беменност"-мойе да ти идва но всъщтност да си бременна.
Най-добре е да си направи тест за бременност.