PDA

View Full Version : Мисля си че съм го забравила,но..



05-22-2007, 14:17
Знам,че на никой не му се четат чужди проблеми,знам че е досадно да четеш толкова дълги писания и изповеди,за това ще се опитам да съм максимално кратка.

Преди време бях с едно момче..Но в последствие той ме заряза..Каза че просто не сме били един за друг..Известно време след това бяхме скарани,не си говорихме,но го виждах всеки ден..това ме убиваше малко по малко,правех всичко по силите си да го върна при мен,но резултата беше нулев..с времето свикнах и вече не ми правеше впечатление..мога да кажа ,че го забравих ,тъй като ми писна да страдам всеки ден и да си изплаквам очите всяка вечер за нещо,което е като ледена стена към мен.И ето,дойде деня в който забравих за него и се привързах (уж) към друго момче..И точно когато този момент дойде,точно когато този прекрасен момент дойде,той реши да ми пише,и се държеше очудващо добре как се държеше..И днес даже ходихме на кафе с него и с едни приятели,понеже ни покани мойта компания..(нещо,което никога не се е случвало). Знам,че никога няма да бъдем заедно отново..убедена съм в това,тъй като знам че обича друга..по-скоро виртуална любов-момиче от друга държава,с което е невъзможно той да бъде..но съм толкова объркана сега..Боже,всеки път когато е груб към мен мисля че съм го забравила,но когато видя усмивката му или ми каже нещо аз просто изтръпвам..Не мога да бъда с друго момче..само заради него..

vikipf
05-22-2007, 14:20
Нз... Как да ти помогнем по точно... :? Аз бих ти предложила да го забравиш.. Но ти си каза че не можеш... Нз... Нямам идея.. Другите да кажат..

BAYO
05-22-2007, 14:31
1 съвет - Не позволявай на сърцето да замъгли ума ти. С него всичко е свършило отдавна. Не прави тая грешка отново. Нали за това човек се учи от грешките си, не бъди глупачка и не повтаряй една грешка 2 пъти.

05-22-2007, 14:39
Ako pita6 men, u nego se e zasrodila malka notka na revnost... koeto me vodi na misulta,4e moje bi ima o6te ne6to kum teb. Moqt suvet e oba4e da proveri6 dali e taka - budi sdurjana kum nego, otvreme navreme moje da si pozvoli6 nqkoi moment, v koito d amu pokaje6,4e ne si super bezrazli4na, no zasega se druj malko po-hladno. I ako produlji da se surji milo s teb, da se doblijava pove4e i pove4e, ako useti6, 4e e iskren i naistina 4uvstvata mu sa se vuzvurnali... za6to puk da ne se suberete pak. Az znam mn slu4ai, v koito sled razdqla dvama 4oveka pak se subirat i liubovta ima stava naistina krasiva. Opitai, i da boli posle (za6toto ne e izkliu4eno, ne vi poznavam,za da precenq koi kakvo bi napravil) ta ne sujalqvai kakvoto i da napravi6, vajnoto e da deistva6 taka, kakto use6ta6 sama,4e e nai-dobre za teb!! Uspeh :)

гост.
05-22-2007, 15:06
[-X ....ти си си казала 4е неможеш да го забравиш и дори и не се опитваш сигурно. но това е единственото което можеш да направиш да не е единственият бее еи?

Presley
05-22-2007, 15:10
гледай напред,а не наэад!Продължи с новото момче!Недей да повтаряш грешката си,эащото явно вашата връэка найстина е била грешка...не се обръщай наэад!И както каэа BAYO-не поэволявай на сърцето ти да эаслепи ума...

RoSsY88
05-22-2007, 15:21
Аз пък мисля че ще сте заедно...дори и след години...но ще се върне...

koalka
05-22-2007, 15:26
Замисли се малко над ситуацията и виж, че няма смисъл от тази твоя любов.Да, много тъпо звучи знам, но все пак той няма чувства.За какво да си хабиш времето-по една неосъществима мечта, която само те кара да страдаш.
За да го забравиш трябва да си го наложиш, да имаш силна воля и това ще стане.

05-23-2007, 13:54
Всеки така си мисли -Далече от очите,далече от сърцето.

Th3MaN
05-23-2007, 15:09
Веднъж всичко е приключило. Той харесва друга. Недей да се лъжеш пак да го харесваш. Направи всичко да го забравиш. Това е единствения исход от ситлацията.

Lorraine
05-23-2007, 15:23
Миналото си е минало и никога не може да бъде същото както преди след една раздяла,убедила съм се в това.Най-доброто решение е да го забравиш напълно,колкото и да ти е трудно.С времето просто..чувствата ти ще охладнеят.Добре е,че си разбрала,че няма смисъл да страдаш по някой,на който му е се през..Живота продължава.Успех. :wink:

Любовта е за слабите
05-23-2007, 15:46
Майната му на всичко. Това е истината :wink:

Th3MaN
05-23-2007, 15:47
Майната му на всичко. Това е истината :wink:

Изобщо не е така. Проблемите трябва да се решават за да не стават по голями. Не мисли че като кажеш майната му сичко ще се оправи.