PDA

View Full Version : Iskam Suvet



need help
05-22-2007, 14:29
zna4i iam problem :( predi hodih s edno momi4e nekade 1 mesec ama tq me skusa togava zaradi leko tupoto mi durjanie :( ama sled 1 godina se o6te izpitvam silni 4ustva kum neq i seki den q vijdam v daskaloto kak moga da si q vurna nekoi suvet? :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

SpAcE_LaDy
05-22-2007, 14:39
Ми покажи и, че не ти е безразлична, но не като се правиш на мъжкар с нея, ами като се държиш мило с нея, а не както преди си се държал.. прави й комплименти, усмихвай се.. усмивката пленява :) Знам, че звучи тъпо, но понякога помага, още повече, че с нея все пак СТЕ ходили.. какво те спира.. действай, но внимателно и първо и докажи, че не си като преди преди да се опитваш пак да тръгнеш с нея.. :) Айде успех :)

aP0kAlIpSiS
05-22-2007, 15:03
Според мен трябва да я оставиш. Било е преди година и тя вече те е надживяла-няма смисъл да и напомняш за това преди. Продължи си по пътя,както тя е продължила по своя.

05-22-2007, 15:10
ако пък чувствата са ти по силни от преди не губиш нищо ако опиташш:) :mrgreen:

Presley
05-22-2007, 15:13
няма какво да му мислиш толкова-просто и кажи!Кажи и ,че все още не си я эабравил.Въэможно е реакцията и да е положителна.но ако все пакк стане нещо промени поведението си,эа да не стане пак гаф...
Айде действай :)

BAYO
05-22-2007, 15:22
Секи ше разбере, к'в е извода от тфа ... цяла година е минало .. едва ли той си мисли още за тебе, пък кфо остаа да изпитва нещо. Тъпо коментарче, негативно, ама ... кат се замислиш... :-k

koalka
05-22-2007, 15:22
Говори с нея и ако няма чувства към теб, което е най-вероятното, не ти остава нищо друго освен да я забравиш.До кога мислиш да караш така?

harmaqny
05-22-2007, 17:49
ейй момче земи се в ръце и не се връзваи на тея фръцли... ш си намериш дръга споко по и по от нея.. не си струва да и вдигаш самочуствието като и падаш под нивото.. тя ако имаше чувства щеше отдавна да е дошла при теб... ем тва е ... помисли си.... тва е