PDA

View Full Version : kak da mi porasne bradata po-barzo ?



05-22-2007, 15:10
Iskam bradata da mi porasne po-barzo nezavisimo ot tova deto govorat ostanalite 4e im omraznalo das e brasnat i takiva.Az iskam da mi porasne otvsqkade,za6toto sega imam na mesta a taka e grozno.ako nqkoi zn kak da porastne po-barzo da pi6e

ГостЪТ
05-22-2007, 19:10
Iskam bradata da mi porasne po-barzo nezavisimo ot tova deto govorat ostanalite 4e im omraznalo das e brasnat i takiva.Az iskam da mi porasne otvsqkade,za6toto sega imam na mesta a taka e grozno.ako nqkoi zn kak da porastne po-barzo da pi6e

Ми, да не те отчайвам, ама надали има рецепта за това. Аз също нямам много-много - кофти, разликата е че аз с годините се постарах да превърна максимално недостатъка си в предимство, но това е друг въпрос.

Прави повече физически упражнения, така ще стимулираш производството на тестостерон, също и л*скай по-малко. Сериозно!

П.С.: Повярвай ми, по-добре ако нямаш много-много не се й опитвай, защото може само по-лошо да стане. Примерно да ти никне повече но на определени места само и пак да ти се налага, за да не изглеждаш като юноша бледен с девтвен мустак - да се бръснеш често като другите. А това.... е гаадноо.

Ще се радвам, ако съм ти бил макар и малко полезен. Успех. И не забравяй - мъж е доста комплексно понятие.

ivantapmaz
02-18-2013, 20:01
Братми Тривитаминол му е маиката ;)

Cucko0
02-18-2013, 21:42
темата е стара .