PDA

View Full Version : moje li da se mahnat taka?



charovnata_
05-22-2007, 17:15
naskoro mi kazaha che porite moga da gi mahna s kremche za premahvane na belezi vqrno li e tova ?????? :D

kat4enceto
05-22-2007, 17:30
според мен е малко трудно да си махне6 ПОРИТЕ!!!!???!??!!?

charovnata_
05-22-2007, 17:35
според мен е малко трудно да си махне6 ПОРИТЕ!!!!???!??!!?ok prosto taka mi kazaha i reshih da pitam dr. hora xixixxixixix

Pifcho
05-24-2007, 01:19
haha da se mahnat pori... ama 4e glupost... mai nqkoi ne znae kvo e pora... mogat samo da se namalqt ili raz6irqt ma ne znam kak :twisted:

LoVe_Is_EvErYtHiNg
05-24-2007, 07:09
според мен е малко трудно да си махне6 ПОРИТЕ!!!!???!??!!?ok prosto taka mi kazaha i reshih da pitam dr. hora xixixxixixix
Ne we gluposti, ne mogat da se hat pori, pone vse o6te ne mogat :) tfa mai i magi4eska pry4ka nema da stane :)))

charovnata_
05-24-2007, 07:50
haha da se mahnat pori... ama 4e glupost... mai nqkoi ne znae kvo e pora... mogat samo da se namalqt ili raz6irqt ma ne znam kak :twisted: izvinqvai mn no ne mislq che e glupost prosto taka mi kazaha i se dopitah do poveche hora qsno

Pifcho
05-24-2007, 11:44
qsno mi e 4e si nqma6 ponqtie ot tva 6to e to "pora" i ima li po4va u nas :lol: a tiq do koito si se dopitala qvno ne sa na pove4e ot teb godinki... pitai nqkoi vuzrasten ama 6e ti se smee mnogo :D

charovnata_
05-24-2007, 12:28
qsno mi e 4e si nqma6 ponqtie ot tva 6to e to "pora" i ima li po4va u nas :lol: a tiq do koito si se dopitala qvno ne sa na pove4e ot teb godinki... pitai nqkoi vuzrasten ama 6e ti se smee mnogo :D mn dobre znam kakvo e pora i dr. ti ot kade znaesh na kolkkko godinki sym zashtoto ne mislq che zaesh

Presley
05-24-2007, 12:30
Могат да се свият,но не и да се махнат!!!

sexa_na_kompleksa
05-24-2007, 12:48
Порите се махат със специални продукти предназначени за това.Отиди в някоя аптека,там ще ти препоръчат някой продукт :wink:

{S}BaBY{G}
05-24-2007, 13:14
аахауах я ги питай тия твоите приятели за някое кремче с което да си махнеш епителните клетки :lol: аухах.... хората нежно се опитват да ти намекнат че въпроса ти е зададен неправилно.Няма как да си махнеш порите.Може да ги запушиш в някой евтин крем ако толкова ти пречат или да ги СВИЕШ с някой качествен продукт за да не са широки и забележими.Ама ако искаш да ги махнеш вече ще видиш зор :-k

Pifcho
05-24-2007, 13:24
qsno mi e 4e si nqma6 ponqtie ot tva 6to e to "pora" i ima li po4va u nas :lol: a tiq do koito si se dopitala qvno ne sa na pove4e ot teb godinki... pitai nqkoi vuzrasten ama 6e ti se smee mnogo :D mn dobre znam kakvo e pora i dr. ti ot kade znaesh na kolkkko godinki sym zashtoto ne mislq che zaesh to ti li4i po na4ina na mislene i znaniq, po to4no NEznaniq. Kazah 4e porite ne se mahat nema kvo pove4e da vi obqsnqvam ebati tupite jivotni... praete kvot iskate ](*,)

charovnata_
05-24-2007, 16:23
ami imam priqtelka deto imashe razshireni pori i s edin profukt napulno gi mahno no loshtoto e che na men tozi produkt i ne mislq che ti trqbva da opedelqsh znaniqta mi zashtoto IQ-to mi e mn po visoko ot tozi na otlichen uchenik v 12 klas da ne zapochna az da premervam tvoq um

Pifcho
05-24-2007, 18:00
ami imam priqtelka deto imashe razshireni pori i s edin profukt napulno gi mahno no loshtoto e che na men tozi produkt i ne mislq che ti trqbva da opedelqsh znaniqta mi zashtoto IQ-to mi e mn po visoko ot tozi na otlichen uchenik v 12 klas da ne zapochna az da premervam tvoq um

ami mislq 4e vsi4ki ti kazaha ve4e 4e porite ne mogat da se mahnat! tvoqta priqtelka moje i da gi e svila do takava stepen 4e da ne si li4at osobeno.. no ne gi e mahnala! nqma da sporq s tvardoglavi momi4enca deto nqmat kapka znanie po vaprosa a samo sa 4uli ot toq i onq ne6to si... kato ne vqrva6 kazah ti... hodi po aptekite i poliklinikite da pita6, do tuka bqh az opravqi se kakto moje6, ne me zanimavai! I ako be6e tolkova umna kolkoto se misli6 6te6e da znae6 4e dosta ot otli4nicite ne 4e sa osobeno umni a prosto sa zubra4i i u4at den i no6t (da ne kaja 4e imat i drugi metodi za izkarvane na dobra ocenka :smt005 ), no kakto i da e :)

charovnata_
05-25-2007, 21:15
ami imam priqtelka deto imashe razshireni pori i s edin profukt napulno gi mahno no loshtoto e che na men tozi produkt i ne mislq che ti trqbva da opedelqsh znaniqta mi zashtoto IQ-to mi e mn po visoko ot tozi na otlichen uchenik v 12 klas da ne zapochna az da premervam tvoq um

ami mislq 4e vsi4ki ti kazaha ve4e 4e porite ne mogat da se mahnat! tvoqta priqtelka moje i da gi e svila do takava stepen 4e da ne si li4at osobeno.. no ne gi e mahnala! nqma da sporq s tvardoglavi momi4enca deto nqmat kapka znanie po vaprosa a samo sa 4uli ot toq i onq ne6to si... kato ne vqrva6 kazah ti... hodi po aptekite i poliklinikite da pita6, do tuka bqh az opravqi se kakto moje6, ne me zanimavai! I ako be6e tolkova umna kolkoto se misli6 6te6e da znae6 4e dosta ot otli4nicite ne 4e sa osobeno umni a prosto sa zubra4i i u4at den i no6t (da ne kaja 4e imat i drugi metodi za izkarvane na dobra ocenka :smt005 ), no kakto i da e :) Ne mislq che trqbva da obijadash otlichnicite che sa zubraachi a dokolkoto tova momiche liceto i e kato bebeshka koja idori ne i lichi che e imala pori i dr. koeto e za tova che nz za porite i chuvam ot razni priqtelki ami aide kaji mi po kakav dr. nachin da se naucha kak? bezd da slusham ot priqtekli ipriqtelili nz zashtoto po dr. nachin shte mi e malko trudno

Pifcho
05-25-2007, 21:46
charovnata_ ami moito momi4e tezi ne6ta se u4at po Biologiq pazdel Anatomiq na 4oveka ili moje bi ti si bila v mestnoto kafence po vreme na 4asovete :D 4udno kak si izkarala 6esti4kite s podobni znaniq deto ima6 =D>

05-26-2007, 06:15
... idori ne i lichi che e imala pori...

Какво викаше за IQ-то? :D

boboto
05-26-2007, 17:27
Clearasil Ultra nz da li go ima v BG 6toto maika mi mi go donese ot Angliq , no ima dosta dobar efekt a ina4e sam polzvala ot AVON eksfolianti za lice i tem podobni ot seriqta na Clearskin a i ako si 4uvala za Garnier???

05-26-2007, 17:32
Molq te ne si mahai porite [-o<

LoVe_RuSlAn
05-26-2007, 18:36
offfffffff kfi sa teq gluposti da 6tqla da si maha porite 4udno kak 6te stane taq rabota mnogo bih iskala da vidq kak 6te gi mahne6!!!

boboto
05-27-2007, 11:56
Abe s tezi mazila samo se svivat a ne se mahat be
slezte na zemqta

charovnata_
05-27-2007, 13:49
offfffffff kfi sa teq gluposti da 6tqla da si maha porite 4udno kak 6te stane taq rabota mnogo bih iskala da vidq kak 6te gi mahne6!!! za vsichko ima reshenie i ti kazvam kakvo sym vidqla oshte vednyj shte go povtorq na priqtelkata mi se mahnaha qvno e bila vulshebnica inache po dr. nachin nz kak gi e mahnala sled kato tvyrdish che ne mojeli da se mahnat

charovnata_
05-27-2007, 13:51
charovnata_ ami moito momi4e tezi ne6ta se u4at po Biologiq pazdel Anatomiq na 4oveka ili moje bi ti si bila v mestnoto kafence po vreme na 4asovete :D 4udno kak si izkarala 6esti4kite s podobni znaniq deto ima6 =D>ami za tvoq informaciq do sega ne sum izbqgala ot chas po fizichesko puk da ne govorim za chas po biologiq taka che ako ti poseshtavash kafencata chesto po vreme na chasovete ne govori za men kato nishto neznaesh

UnaBletoLoVeU
05-27-2007, 14:37
аахауах я ги питай тия твоите приятели за някое кремче с което да си махнеш епителните клетки :lol: аухах.... хората нежно се опитват да ти намекнат че въпроса ти е зададен неправилно.Няма как да си махнеш порите.Може да ги запушиш в някой евтин крем ако толкова ти пречат или да ги СВИЕШ с някой качествен продукт за да не са широки и забележими.Ама ако искаш да ги махнеш вече ще видиш зор :-k :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Да си махнела порите :smt005 :smt005 :smt005 Виж, последвай съвета на момичето, писало в цитата. Няма да имаш после никакви проблеми. Всичко ще е тип-топ :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

No_Mercy
05-27-2007, 15:23
Някой може ли да ми каже как се махат пори? За свиване съм чувала но не и за премахване така де чудно ми е

05-27-2007, 15:27
:lol: :lol: :lol: хахах колко тъпи хора хахаха
Нали знаеш, че кожата също диша? Еми то става през порите. Какво ли ще стане с кожата ни, ако останем без пори :lol: :lol: :lol:

LoVe_RuSlAn
05-27-2007, 18:12
za vsichko ima reshenie i ti kazvam kakvo sym vidqla oshte vednyj shte go povtorq na priqtelkata mi se mahnaha qvno e bila vulshebnica inache po dr. nachin nz kak gi e mahnala sled kato tvyrdish che ne mojeli da se mahnat

Ne moga da razbera za6to prodyljava6 da spori6 sys tzeliq forum sled kato mnogokratno ti se povtori 4e pori NE MOGAT DA SE MAHNAT prosto priqtelkata ti gi e svila.I kato ne moje6 da se izrazi6 pravilno si trai

Pifcho
05-28-2007, 11:20
charovnata_ ami moito momi4e tezi ne6ta se u4at po Biologiq pazdel Anatomiq na 4oveka ili moje bi ti si bila v mestnoto kafence po vreme na 4asovete :D 4udno kak si izkarala 6esti4kite s podobni znaniq deto ima6 =D>ami za tvoq informaciq do sega ne sum izbqgala ot chas po fizichesko puk da ne govorim za chas po biologiq taka che ako ti poseshtavash kafencata chesto po vreme na chasovete ne govori za men kato nishto neznaesh moite 4asove kogato sa bili va6te o6te ne sa bili napravili gre6kata da te rodqt

"oshte vednyj shte go povtorq na priqtelkata mi se mahnaha qvno e bila vulshebnica" ti si mnoo prosto dete be, bila vul6ebnica KYRA MI! ai hodi si mahai porite togava i ne me zanimavai pove4e sus slaboumieto si :smt018

emilythestrange
05-28-2007, 12:44
какво тръгнахте всички да се подигравате,въпроса е зададен неправилно, но се разбира.на вас не ви се е случвало да грешите

по темата:крема за белези е по-скъп от този за пори,и не се знае дали ще ти свърши работа.

Pifcho
05-28-2007, 13:37
какво тръгнахте всички да се подигравате,въпроса е зададен неправилно, но се разбира.на вас не ви се е случвало да грешите

по темата:крема за белези е по-скъп от този за пори,и не се знае дали ще ти свърши работа. ti ako si be6e napravil truda da pro4ete6 temata 6te6e da razbere6 4e E pravilno zadaden. vsi4ki i obqsnqvat 4e ne moje da se mahnat a taq pikla postoqnno tvardi obratnoto, kato misli 4e mogat are mar6 da si gi maha!

{S}BaBY{G}
05-29-2007, 22:02
ami imam priqtelka deto imashe razshireni pori i s edin profukt napulno gi mahno no loshtoto e che na men tozi produkt i ne mislq che ti trqbva da opedelqsh znaniqta mi zashtoto IQ-to mi e mn po visoko ot tozi na otlichen uchenik v 12 klas da ne zapochna az da premervam tvoq um

ami mislq 4e vsi4ki ti kazaha ve4e 4e porite ne mogat da se mahnat! tvoqta priqtelka moje i da gi e svila do takava stepen 4e da ne si li4at osobeno.. no ne gi e mahnala! nqma da sporq s tvardoglavi momi4enca deto nqmat kapka znanie po vaprosa a samo sa 4uli ot toq i onq ne6to si... kato ne vqrva6 kazah ti... hodi po aptekite i poliklinikite da pita6, do tuka bqh az opravqi se kakto moje6, ne me zanimavai! I ako be6e tolkova umna kolkoto se misli6 6te6e da znae6 4e dosta ot otli4nicite ne 4e sa osobeno umni a prosto sa zubra4i i u4at den i no6t (da ne kaja 4e imat i drugi metodi za izkarvane na dobra ocenka :smt005 ), no kakto i da e :) Ne mislq che trqbva da obijadash otlichnicite che sa zubraachi a dokolkoto tova momiche liceto i e kato bebeshka koja idori ne i lichi che e imala pori i dr. koeto e za tova che nz za porite i chuvam ot razni priqtelki ami aide kaji mi po kakav dr. nachin da se naucha kak? bezd da slusham ot priqtekli ipriqtelili nz zashtoto po dr. nachin shte mi e malko trudno

ахахауахауахаухаа тук някой пак е ИМАЛ пори :) ама че странни хора :-k

krasivata_luvica
05-30-2007, 07:08
:arrow: http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=192752.msg4037602
:arrow: http://www.tialoto.bg/article.php?cat=34&id=1864
:arrow: http://magi.triada.bg/article.asp?topic=KR&id=AE387