PDA

View Full Version : цигани...бляк



harmaqny
05-22-2007, 18:38
абе бога ми... тази напаст още ли е сред нас...ХОРА ако можех сама да ги прамахна нямаше да пиша тва... плс айде всички се оплаквате, че я ви преджобил... я убил някой... пребили някой.и тн.. всички се оплакват но никой не зима мерки...какво чакате намога да разбера...Хитлер няма да се върне.... в нас е силата....

Buhtaaa
05-22-2007, 19:10
shreshtu ciganite malko trudno da sa nadignesh ... trqbva si super zakoravql ...

Гост на вратата
05-23-2007, 22:28
Сокара амзана гратлана бокому еси няааааааа

teenkopele
05-24-2007, 06:15
абе бога ми... тази напаст още ли е сред нас...ХОРА ако можех сама да ги прамахна нямаше да пиша тва... плс айде всички се оплаквате, че я ви преджобил... я убил някой... пребили някой.и тн.. всички се оплакват но никой не зима мерки...какво чакате намога да разбера...Хитлер няма да се върне.... в нас е силата....

В егати филма си!:shock:

kell
05-24-2007, 13:59
i az mn ne mi haresvat i iskam da gi izgonqt ot bg da si napraqt tqhna sobstvena dyrjava [-X

sWeEt_SeEd
05-25-2007, 11:57
никой не ми пречи дотогава когато не с енабърка в личното ми пространство и живота ми без мое желание :smt006

Tazuma_girl
05-25-2007, 12:59
@harmaqny,много си комплексирана,кид,намери си занимание и остави хората намира.;]Това,че ти си заобиколена от всякъде с пари не те прави нищо повече от тях..те са хора като тебе и мене като всички,това че нямат пари даже и за закуска и живеят ден за ден е много тъжно,но е само заради такива мислещи като теб,изолиращи ги от всякъде и подценявайки ги.Затова идва и озлоблението... тфа е дълга история без край... :roll: