PDA

View Full Version : Работа за малолетни



Работа
05-22-2007, 18:51
Здравейте.
Интересувам се от работа за събота и неделя за малолетни. Ако някой знае каде има обяви кадето да прочета нека каже. Или пък може телефон или е-мейл на самата работа или каквото може.

gabrielka@a
05-22-2007, 21:10
Здравей!И аз съм малолетна и искам да работя,но през лятото,но едва ли ще стане,защото хората искат поне на 16....Ти може да се погледнеш вестник:"Позвънете" или някакви обяви в интернет,търси в Гугъл,питай приятели,но ако не намериш-не се отчайвай:може би си още много млад/а.Успех! ;-)

05-22-2007, 21:32
според българското законодателство малолетни л ица не могат да полагат физически труд!
демек законно никъде не можете да бачкате - сега трябва да учите

mesmer
05-22-2007, 23:17
Ми за под 16 може да се бачка, но ви трябва специално разрешение/позволение от държавата или общината, но тогава мисля, че трябва и осигоровки да ви плащат работодателите, а като си малък съответно си по-малко полезен( зависимост от професията) и няма смисъл, но може да си намериш незаконо.Избирайте си внимателно работата, може да не ви платят или да ви плащат твърде малко за много труд.

Успех
mesmer

05-23-2007, 15:02
И аз търся на 17 съм,ако има казвайте че догодина трябва да се изнасям от наште :-D

extreme16
07-22-2011, 20:52
Аз съм на 16 и също си търся работа.
Една приятелка чисти по входовете на апартаментите.
Прочетох в интернет, че може да раздаваме листовки (малолетните).
В Макдоналдс, но докато се уредиш там, минава месец само в раздаване на документи.

ShtrudeL
07-22-2011, 21:29
Стара тема. И разберете, че това не е сайт за търсене на работа!