PDA

View Full Version : HELP kak da mu kaja?



pifi
05-22-2007, 17:59
zdraveite hora imam problem -eto go i nego-na4i imam si priqtel mnogo mi haresva iskam da pravq ne6to pove4e ot celuvane sex t.e no imam strii na gardite i mee sram da si mahan sutiena kak da mu kaja? :|


ako nqkoi e imal su6tiq problem da pi6e :|

vikipf
05-22-2007, 18:04
Искам отговори... И аз имам същият проблем... 8-[

05-22-2007, 18:07
ми няма проблем,момичета,те не се виждат много,пък и кой ли ги няма,пък и щом имате там,значи са ви големи

05-22-2007, 18:08
има момичета с къде къде по-големи проблеми,и най-красивите момичета ги имат,даже модели

bungle
05-22-2007, 18:08
Или са дебели...

Или са им увиснали..

Те наистина не обръщат внимание на тези неща. Особено когато са възбудени на макс. Споко.

Barbie
05-22-2007, 18:09
:-s И к'во? Повярвай, душко, няма да те изхвърли от леглото заради стрии. И аз имам - почти не се забелязват. Той няма да те огледжа с лупа. Стриите не са проблем за сексуалния живот. Освен това, какво доверие имаш на приятеля си, след като не можеш да му покажеш тялото си такова, каквото е? (Срам, срам, ама след като ще правите секс, не би трябвало чааак толкова да се срамуваш точно от този човек. Аз викам да изчакаш да станете толкова близки, че да не ти се налага да задаваш подобни въпроси.)

pifi
05-22-2007, 18:10
Гост






Пуснато на: Вто Май 22, 2007 9:07 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

ми няма проблем,момичета,те не се виждат много,пък и кой ли ги няма,пък и щом имате там,значи са ви големи



e da ama na mene ne sa mi golemi (ne mnogo golemi awe nekvo sredno ) :smt019

tin4eto91
05-22-2007, 18:37
Da ne ti puka!!!!!!

BeautifulWorld
05-22-2007, 18:40
И аз се притеснявах преди да спя с приятеля си, защото имам целулит, но на него не изглежда да му пука особено, дори смята, че имам страхотно дупе. Не се притеснявай, момиче, ако иска да е с теб, няма да му прави кой знае какво впечатление нещо толкова малко и повърхностно като лек дефект по тялото ти :)

MaKiNgMeCraZy
05-22-2007, 19:17
Или са дебели...

Или са им увиснали..

Те наистина не обръщат внимание на тези неща. Особено когато са възбудени на макс. Споко.


Е как може?Защо една жена, за да има стрии на гърдите трябва или да е дебела или да са и увиснали?Обясни ми го моля те....

P.S.Не се заяждам просто питам защо си мислиш така ;)

По-темата: Споко.. и аз имам .. и мен ме беше срам, но в крайна сметка трябва да се отпуснеш;) Ние жените имаме мания да си намираме косури, които обаче на момчетата им харесват /на някои разбира се/.

Seks1t i G1z1t
05-22-2007, 19:21
ama ti debela li si ili prosto uvisnali ne 4e se zaqjdam :D

MaKiNgMeCraZy
05-22-2007, 19:23
Seks1t i G1z1t поста ти към мен ли беше насочен или към авторката? :)

bungle
05-22-2007, 19:24
Защото стриите се получват точно от това : или от бързо напълняване, или от рязко отслабване. Както и от бърз растеж ( приятелят ми например има стрии по бицепсите точно от това..)

05-22-2007, 19:26
Или са дебели...

Или са им увиснали..

Те наистина не обръщат внимание на тези неща. Особено когато са възбудени на макс. Споко.
ili si typa ili si mn prosta.vijdal sym na mnogo momi4eta sledniq problem i nito edna ot tqh ne be6e s uvisnali cici ili samoto momi4e da e bilo debelo,dori naprotiv suvsem stegnati bqha.a otnosno tova 4e mom4etata ne obru6tat vnimanie pak naceli gredata.pone as obru6tam vnimanie do tolkova kolkoto da ne predizvikam 4uvstvo za neudobstvo u momi4eto.

MaKiNgMeCraZy
05-22-2007, 19:27
Ами ... не знам .. аз края на 5-ти клас имах някви съвсем малки цици .. нямаше сутиен за мен, а началото на 6-ти носех В ... не съм натдавала в килограми .. не съм била и дебела, че да отслабна ... просто за супер малко време ми пораснаха много големи гърди ... за т'ва не е задължително или да си дебела или да са ти увиснали ...

gafinka
05-22-2007, 19:27
vzemete si toaletno mlqko na NIVEA pomaga stra6no mnogo i ne se vprqgaite mom4etata ne obry6tat vnimanie na tezi ne6ta

bungle
05-22-2007, 19:29
Да не е онова стягащото ? Ако е то наистина помага. И за целулит също.

vikipf
05-22-2007, 19:29
Мойте стрии са от бърз разтеж.. :? Имам ги от 12 годишна.. Обаче проблема е че се забелязват много, защото кожата ми е почти... БЯЛА.. :?

shalis
05-22-2007, 19:45
Какво ти пука? Ти се притесняваш заради стриите на гърдите.Не знам дали си гледала концерта на планета от лятото на 2006 когато Камелия беше само с лепенките на циците.Ако си гледала и не си забелязала да ти кажа - личаха си шевовете дето са и слагали силикона и не и пукаше.Мислиш ли, че мъжете гледат това?И както акзаха по-горе щом се притесняваш да покажеш тялото си на гаджето най-добре ичакай докато дойде момента,в който няма да се притесняваш.
Успех!!!

BODYBUILDING
05-22-2007, 20:15
Защото стриите се получват точно от това : или от бързо напълняване, или от рязко отслабване. Както и от бърз растеж ( приятелят ми например има стрии по бицепсите точно от това..)damm toi e himik 6te napravi biceps 45 sled koeto ot himiqta 6te te ozorva da mu diga6 pi6kata s 4asove i sled 3 godini 6te umre i 6te ustane6 nezadovolena vdovica :D are Good Luck

Made_of_Pain
05-22-2007, 20:46
Или са дебели...

Или са им увиснали..

Те наистина не обръщат внимание на тези неща. Особено когато са възбудени на макс. Споко.


Случайно да се сещаш за варианта 'по-големи от тези дето аз знам'?

FelisDirus
05-22-2007, 21:04
Или са дебели...

Или са им увиснали..

Те наистина не обръщат внимание на тези неща. Особено когато са възбудени на макс. Споко.


Не е задължително, Бънгълче.
Аз също имам стрии по гърдите. И както забелязвам - доста други момичета също имат този проблем.
Не е болка за умиране.

Schnitzer
05-22-2007, 21:12
Мойте стрии са от бърз разтеж.. :? Имам ги от 12 годишна.. Обаче проблема е че се забелязват много, защото кожата ми е почти... БЯЛА.. :? Тва на снимката мъжът ти ли е? :P Ебавам се...но ако си с някои които държи на теб няма да го взима под особенно внимание. :wink:

05-22-2007, 21:14
zdraveite hora imam problem -eto go i nego-na4i imam si priqtel mnogo mi haresva iskam da pravq ne6to pove4e ot celuvane sex t.e no imam strii na gardite i mee sram da si mahan sutiena kak da mu kaja? :|


ako nqkoi e imal su6tiq problem da pi6e :|
Kakvo e strii na gurdite :smt017

vikipf
05-22-2007, 21:16
Мойте стрии са от бърз разтеж.. :? Имам ги от 12 годишна.. Обаче проблема е че се забелязват много, защото кожата ми е почти... БЯЛА.. :? Тва на снимката мъжът ти ли е? :P Ебавам се...но ако си с някои които държи на теб няма да го взима под особенно внимание. :wink:
Е то за олигофрен като мене къв тряа да е ако не татъв... :-D Абе не го знам колко държи на мене.. Ама съм обсебена... Друго нз.. :smt005

Schnitzer
05-22-2007, 21:18
Мойте стрии са от бърз разтеж.. :? Имам ги от 12 годишна.. Обаче проблема е че се забелязват много, защото кожата ми е почти... БЯЛА.. :? Тва на снимката мъжът ти ли е? :P Ебавам се...но ако си с някои които държи на теб няма да го взима под особенно внимание. :wink:
Е то за олигофрен като мене къв тряа да е ако не татъв... :-D Абе не го знам колко държи на мене.. Ама съм обсебена... Друго нз.. :smt005 Е то се подразбира от това как се държи с теб и доста други неща. :wink:

05-22-2007, 21:21
Kakvo e strii na gurdite ???

Schnitzer
05-22-2007, 21:23
Kakvo e strii na gurdite ???Като ленти са представлява разтегната кожа(поне така знам)-малко грозно но кво да се праи,хора сме. :)

05-22-2007, 21:26
ne moga da si go predstava..moita nqma :smt007

Schnitzer
05-22-2007, 21:28
ne moga da si go predstava..moita nqma :smt007И моята няма,но това не я прави по-различна от другите мацки. :)

krem4et0
05-23-2007, 06:41
ЕАз имам стрии по бедрата и целулит, останал от дебелите ми години. гаджето ми има стрии повече и от мене. двамата имаме грозни операции с огромни гадни белези, ама това изобщо не ни бърка. Харесваме другия какъвто е и тези малки несъвършенства изобщо не ни спират.

Escarina
05-23-2007, 06:49
Защото стриите се получват точно от това : или от бързо напълняване, или от рязко отслабване. Както и от бърз растеж ( приятелят ми например има стрии по бицепсите точно от това..)damm toi e himik 6te napravi biceps 45 sled koeto ot himiqta 6te te ozorva da mu diga6 pi6kata s 4asove i sled 3 godini 6te umre i 6te ustane6 nezadovolena vdovica :D are Good Luck

:shock: Изключително целомъдрено мнение...

По темата:не се притеснявай,използвай стягащи кремове и маски,от опит знам.че контрактубекс помага много.Аз преди бяхсупер кльощава и като спрях да тренирам влязох в рамките на нормалното тегло,но ми останаха стрии.Сега не са напълно изчезнали,но се виждат много по малко от преди.А и мисля,че щом имате хубава връзка,едни стрии нищо не могат да променят:)Успех!

05-23-2007, 11:13
WTF Имаш стрий... голяма работа, аз няма да им обърна особено внимание. ;) BTW момче съм и по вашата логика въобще не трябва да си свалям тениската или каквото нося отгоре, защото имам 3 белега на гърба... Все едно някой яко ме е бил с нещо... 8-[ Ама да не миислиш че ми пука :D

Lorraine
05-23-2007, 15:06
Еми няма начин да ги махнеш(мисля че само с лекарска намеса може де).Но този проблем е доста често срещан при момичетата,така че не го приемай толкова навътре това.А и щом приятеля ти е с теб значи не би трябвало да му пука за стриите ти,нали?!

die
05-23-2007, 20:35
tursete v aptekite ima nai-razli4ni kremove

nomeredno.eu
05-23-2007, 20:37
Най-добрите цени! Най-новите и известни световни марки! Ежеседмични промоции и намаления! Безплатна доставка ! Доставка до всяка точка на страната! Гарантирано качество!

glor4eto_
05-24-2007, 12:43
ti pone gi ima6 xaxax moite puk sa super malki ama moq si gi haresva....da ne ti puka :-D

sporten-forum
05-24-2007, 12:47
никои няма да те гледа за стрии по гърдите!
Забрави за това и продължавай!
Ако те е срам от него, изчакай да се опознаете още и тогава ще ти е по-лесно да му ги покажеш!