PDA

View Full Version : iskam samo nego i nikoi drug!!!!!!!!



{{saMaNta}}
05-22-2007, 18:01
Shte se pogubq veche.Neznam kakvo mi stava.Predi nqma i sedmica s gajeto mi se razdelihmei ottogava tova ne e jivot.Otrazqva mi se super zle i v otno6eniqta s priqtelite,nqmam jelanie za ni6to,i v y4ili6te.4uvstvam se sqkash sam zagubila neshto bez koeto sa6testvuvaneto mi na toq svqt gubi smisala si..i sega?
3 meseca zaedno,vsi4ko be6e strahotno.E imahme si nqkoi problemi,no kolkoto i iztarkano da zvu4i za parvi pyt se 4uvstvah shtastliva i jiveeh palnocenno.I sled tova vreme prosto krai!?Dori ne si govorim! :smt009 Ne moga pove4e taka...imam 4uvstvoto 4e ako go vidq shte go pregyrna i nqma da go pusna.No ne.. :smt010 NE MOGA DA GO ZABRAVQ!Shte kajete 4e e minalo prekaleno malko vreme...da znam,samo 4e tova moeto ne e jivot.
Vazmojno li e sled vsi4ko da mu e ostanalo malko ot to4va 4uvstvo,koeto me kara6e da se usmihvam i da jiveq ?Vazmojno li e da izpitva pone malko lubov... :smt010 :smt010 :smt010 Tazi misal me razkysva!No nqma da go potarsq,neshtata svyrshiha po otvratitelen na4in blagodarenie na men(ne vijdah drug na4in) i sega... vijdam kraq na jivota si.

koalka
05-22-2007, 18:02
Е, ти за една седмица, ако искаш да го забравиш...
Изчакай малко време, не става изведнъж.

{{saMaNta}}
05-22-2007, 18:04
Е, ти за една седмица, ако искаш да го забравиш...
Изчакай малко време, не става изведнъж.NE iskam da go zabravqm!Iskam si nego i nikoi drug!tolkova mnogo go obi4am!!!Bih dala nai skapoto si ne6to za nego!Tolkova li ne razbirate.Ne ste li obi4ali tolkova silno... :smt010

alkobalko
05-22-2007, 18:05
Изчакай известно време и нещата ще започнат да се подобряват. Трябва обаче да бъдеш много силна.

krisi_pisi
05-22-2007, 19:29
Shte se pogubq veche.Neznam kakvo mi stava.Predi nqma i sedmica s gajeto mi se razdelihmei ottogava tova ne e jivot.Otrazqva mi se super zle i v otno6eniqta s priqtelite,nqmam jelanie za ni6to,i v y4ili6te.4uvstvam se sqkash sam zagubila neshto bez koeto sa6testvuvaneto mi na toq svqt gubi smisala si..i sega?
3 meseca zaedno,vsi4ko be6e strahotno.E imahme si nqkoi problemi,no kolkoto i iztarkano da zvu4i za parvi pyt se 4uvstvah shtastliva i jiveeh palnocenno.I sled tova vreme prosto krai!?Dori ne si govorim! :smt009 Ne moga pove4e taka...imam 4uvstvoto 4e ako go vidq shte go pregyrna i nqma da go pusna.No ne.. :smt010 NE MOGA DA GO ZABRAVQ!Shte kajete 4e e minalo prekaleno malko vreme...da znam,samo 4e tova moeto ne e jivot.
Vazmojno li e sled vsi4ko da mu e ostanalo malko ot to4va 4uvstvo,koeto me kara6e da se usmihvam i da jiveq ?Vazmojno li e da izpitva pone malko lubov... :smt010 :smt010 :smt010 Tazi misal me razkysva!No nqma da go potarsq,neshtata svyrshiha po otvratitelen na4in blagodarenie na men(ne vijdah drug na4in) i sega... vijdam kraq na jivota si.


И аз бях така преди около 3 седмици скъсах с приятеля си бяхме заедно 1година и 6 месеца (дори и повече) :( обичах си го толкова мн че немога д го опиша с нищо и аз като теб отначало бях така и той ме обичаше но при мен беше по различно той ми беше изневерил сас една моя мн добра приятелка и ме болеше още повече от колкото теб сега .Нямах желание за нищо , не виждах смисъл в нищо неможех да не се расплача когато си мисля за него бях в ужасно състояние всички ми го казваха.Имах добри приятелки преди и ме подкрепяха и се справих почти с това мое времено състояние ,но днес той ми прати смс в който пишеше обичам те :smt010 стана ми тъжно пак се върнах към миналото признавам си все още го обичам ,но не толкова силно колкото преди всеки ден си повтарям "трябва да си силна ще се справиш" Знам как се чувстваш сега но повярвай ми опитай се да живееш без него ! Ще отговориш на това "но как да го забравя толкова мн го обичам немога" ,но няма невъзможни неща...Тези училищни връзки който заплитате са просто ей така ..искате да пробвате от всичко и най-различни неща ;) има още мн момчета който ще размиват сърцето ти няма да е единствения този винаги се появява пречка :)...Но най подлото нещо е да мразиш човека който доскоро си обичал така че поне останете приятели поговорете си кажи му че неможеш без него но щом не те е потърсил явно...това е бил края
Та с тая моя история искам да ти покажа че има хора който са ходели повече време и чесно казано много боли ужасно е започни наново можеш го :) и поне този път повярвай в себе си и давай само напред и нагоре назад никога не се връщай ;) айде успех ти пожелавам знам че е трудно но се преживява и на мен не ми се живее ако искаш прочети и това което аз написах когато се разделихме бях още по зле а сега съм по жадна от всякога да усетя вкуса на живота ;) Само вярвай в теб и всичко ще се опраеи повярвай ми :)

koalka
05-23-2007, 08:37
Е, ти за една седмица, ако искаш да го забравиш...
Изчакай малко време, не става изведнъж.NE iskam da go zabravqm!Iskam si nego i nikoi drug!tolkova mnogo go obi4am!!!Bih dala nai skapoto si ne6to za nego!Tolkova li ne razbirate.Ne ste li obi4ali tolkova silno... :smt010Еми, добре, тогава се съберете.А замисляла ли си се-как по дяволите ще бъдете заедно, ако той не иска?

Lov3rKa
05-23-2007, 08:43
колкото и да те боли,с времето ще го забравиш...има хора които след 8-9 години врьзка са късали и го преживяват...

malkoto_sladur4e
05-23-2007, 09:24
Малеее,че вие ако ходехте година примерно ти до ся да си получила удар :smt017

Sladko_Izkushenie
05-23-2007, 09:28
Много крайно се изказваш - vijdam kraq na jivota si.Не трябва да е така.Със сигурност те боли няма как да не те боли. Но определено в живота ти ще има много по хубави моменти.Така че по ведро - Усмихвай се по често .Радвай се на приятелите си. Излизай и се забавлявай!!! :D

BAYO
05-23-2007, 09:51
Един ден всички ще преживеем :

http://img407.imageshack.us/img407/8440/judgementdayxs3.jpg

Тва, че ся си наранена не е нищо. Сама си го правиш така, обаче не го осъзнаваш. Като се осъзнаеш един ден, ще видиш, че ще се почувстваш много, много по-добре. За ся толкоз. И кат гледам ... няк'ва апатия те е обладала. Разкарай я, щот ще те завлече мноо мноо назад!