PDA

View Full Version : никога не съм излизала с момче КАКВО да правя ???



тъжната аз
05-22-2007, 18:58
Аз съм на 12 пък никога не съм излизала с момче никога не съм се целувала с език какво да правя ? Има едно момче което харесвам но той харесва големи гърди а мойте са съпер малки почти съм плоска ! Има едно момче което е влюбено в мен , да ама аз не съм се влюбила в него ! Какво да правя ? Ако тръгна с него само за да пробвам целувка с език и му кажа че никога не съм се целувала с език и той каже на целия свят когато скъсаме ? Какво да правя моля кажете ??? По принцип момчетата са ми предлагали но не съм ходила с никое ! Всички казвар че съм хубава добра и т.н но аз не съм ходила с момче ! Това е фатално за моята възраст нали ?Искам да ме посъветвате нещо което да ми е от полза ! Ако някой знае как може гърдите ми да станат по-големи от каквито са ми сега нека да ми кажат ще им бъда супер благодарна , защото съм на 12 г пък ми е дошъл мензиса преди 3-4 месеца но проблема ми е там че гърдите ми не се развиват всички ме укуражават че ще ми пораснат лятото а дали е тека ??? Пускам тази лична тема тук в нета за да мога да разбера нещо което да ми е от полза ! МОЛЯ ОТГОВОРЕТЕ МИ ПЛС ПЛС ПЛС [-o< [-( 8-[ :|

05-22-2007, 19:04
Аз съм на 12 пък никога не съм излизала с момче никога не съм се целувала с език какво да правя ? Има едно момче което харесвам но той харесва големи гърди а мойте са съпер малки почти съм плоска ! Има едно момче което е влюбено в мен , да ама аз не съм се влюбила в него ! Какво да правя ? Ако тръгна с него само за да пробвам целувка с език и му кажа че никога не съм се целувала с език и той каже на целия свят когато скъсаме ? Какво да правя моля кажете ??? По принцип момчетата са ми предлагали но не съм ходила с никое ! Всички казвар че съм хубава добра и т.н но аз не съм ходила с момче ! Това е фатално за моята възраст нали ?Искам да ме посъветвате нещо което да ми е от полза ! Ако някой знае как може гърдите ми да станат по-големи от каквито са ми сега нека да ми кажат ще им бъда супер благодарна , защото съм на 12 г пък ми е дошъл мензиса преди 3-4 месеца но проблема ми е там че гърдите ми не се развиват всички ме укуражават че ще ми пораснат лятото а дали е тека ??? Пускам тази лична тема тук в нета за да мога да разбера нещо което да ми е от полза ! МОЛЯ ОТГОВОРЕТЕ МИ ПЛС ПЛС ПЛС [-o< [-( 8-[ :|

Въобще не е фатално. Луда си честно. Циците ти са малки щото си на 12. На двайансет си дете. АЛООООО?! Недей да ходиш с момче само за да се намляскаш с него :smt019 Мен първата ми целувка бешше на 14. Луди сте вие честно :smt019

05-22-2007, 19:04
nqma6 li si barbi s koeto da si igrae6?
PS bozata e lek za malki g1rdi4ki :D

vikipf
05-22-2007, 19:06
Спокойно на твойта възраст всичко това което описа е нормално... И не си мисли че големи гърди е приказка.. От личен опит знам.. Има време за всичко.. Само тряабва да изчакаш природата да си свърши работата.. :-D

BeautifulWorld
05-22-2007, 19:10
Аз за пръв път се целувах в 8ми клас, не се притеснявай. Гърдите ти ще пораснат, малка си още. Имаш време да ти растат, да се целуваш, и за други неща имаш време. Не бързай.

bEbsI
05-22-2007, 19:11
Какви фатални работи бе момиче?! Ти си на 12 дете.. Голяма работа като не си се целувала,има време за всичко..Въпроса ми е закаде бързаш?! :|

05-22-2007, 19:50
ами аз съм на 18 пчоти, пък и още не съм се целувал, па камоли гадже... и не се оплаквам :-D нищо че съм момче ,нито съм некъв луд, ама нз що така се е получило, но нестрадам :-k :)

vvs_go
05-22-2007, 20:41
omg

tin4eto91
05-22-2007, 21:10
Ah, tezi deca!Za kade ste se razbarzali samo ne moga da razbera? ](*,)
sled nqkoq druga godinka 6te vidi6 na kakvo mu se vika problemi!!!!

Schnitzer
05-22-2007, 21:36
Да ти имам проблемите... :-D

naviacha
05-22-2007, 22:48
Аз съм на 12 пък никога не съм излизала с момче никога не съм се целувала с език какво да правя ?
е признавам те разсмя ме :lol:

xD
05-23-2007, 02:19
Еми да ти кажа преди време имаше тука две-три момиченца на 12-13 които искаха да правят свирки , са Е**Т и т.н тей, че много си изостанала вземи напредни малко

05-23-2007, 05:50
ei na tva dete koi znai koi mu e promil uma...tctctctc #-o i kakvo kato si na 12 i ne si se celuvala ili ne si izlizala s mom4e ?! 4udo golqmo!!!!!!
az pak sam po4ti na 18 i edva ot 3 meseca si imam priqtel /za pruv put!/ koito na vsi4ko otgore e malko po maluk ot men,no za smetka na tova si se obi4ame,i na koito mu pre4i-negova rabota
a ti si se stqgai i ne si trovi du6ata za gluposti...i si mislq..kolkoto po kusno tolkova po dobre,no sravneniq nqma da privejdam 4e da ne se obidi nqkoi...aide,savzemai se

05-23-2007, 05:54
:smt023 za gornoto
a gurdite 6te ti porasnat sled vreme,momi4ence,ti si edva o6te na 12g.
cikalat na sazrqvane zavur6bva edva kam palnoletieto,ima momi4eta na 16 s o6te nedobre oformeni gurdi,4e daje i na 18/kato edna poznata/ taka 4e ne se pritesnqvai
to vqrno 4e dne6nata mladej se razviva barzo ama 4ak puk tolkova ](*,) ](*,) ](*,)

jony
05-23-2007, 06:01
За всичко си има време.
За всеки влак си има пътници.
Търпението е добродетел.
Е..по-точно от това не мога да ти го обясня 8)

krem4et0
05-23-2007, 06:07
На 12 изобщо не ме тревожеха подобни неща :D . Целунах се за първи път малко преди 18 и пак съжалявам, че според мен беше прибързано с това момче. Е, на 10 вече имах бая гърди, ама аз доста бързо се развих физически, така, че това не е критерий. почакай. Изживей си детството и не мисли за нези работи. нищо не си изпуснала.

gangbang
05-23-2007, 10:17
е то на 12 вече е демоде да не си излизала с момче, земи се гръмни :-D

Sh@d0w
05-23-2007, 10:49
е то на 12 вече е демоде да не си излизала с момче, земи се гръмни :-D

ахахаха прав е изаставаш :-D
П.С. :shock: пффф кви са тия тъпи въпроси...кво да правя с момче.. :smt005 а не искаш ли да ти кажеме какво да правиш като се стъмни и той те натисне :-D .... :smt005 :smt005 :smt005

kindergarden
05-23-2007, 12:58
мале мале какви проблеми,какви драми :smt005 :smt005 :smt005 аз на 12 си имах кен и барби :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

05-23-2007, 14:08
obshto vzeto go lapvash i smu4esh...to kakvoto stane - i bez tva i toi nqma da razbere.Zakvo shte se celuvate kato moje napravo svirka da mu otperesh?

05-23-2007, 14:42
ми аз съм на 14 почти на 15 и при мене беше същото НЕ ОБРЪЩАЙ ВНИМАНИЕ и сичко ще си дойде на мястото.И като тръгнеш с някой при никакви положения не казвай че не можеш да се целуваш! Всеки се целува по различен начин и няма определен вид или образец :D :wink:

belphegor
05-23-2007, 15:31
Ми то и аз за пръв път се целувах доста късно(така си мислех преди) някъде на 14 или на 15 бях. Да, май на 15 бях, ама то се полуяи от само себе си, въпреки, че се притеснявах да не се изложа.
Иначе гърди още не са ми пораснали, сигурно понеже съм момче, незнам. :D

anunu
05-23-2007, 16:00
Ediniqt na4in da ti porasnat gardite e da si sloji6 silikon-pak ti si na 12god. :-D :-D :-D ,a drugiqt e da 4aka6 da ti porasnat sled vreme!A otnosno do celuvaneto parviqt pat 6te se pritesnqva6,no po4ti pri vsi4ki e bilo taka!Pusni se po te4enieto i ne se pritesnqvai tolkova!!!!!

Adwokat
05-23-2007, 16:22
e ko se pritesnqvash se pak si na 12;]

Sisilota
05-23-2007, 18:19
Я без паники! Щом си на 12 за къде си се разбързала?
Моята първа целувка като беше на 16 да не съм изостанала?
Тогава беше и 1-то гадже!
Аз на 12 още на народна топка и криеница играех...ехХх времена :::

die
05-23-2007, 20:24
ta ti si edva na 12 spokoino 6te ti doide vremeto :smt006

No comment
06-29-2007, 09:15
Всички които са писали тук са напълно прави!Напълно!!!Та какво от това и аз съм на 13 и не съм се целувала още ,в живота има време за всичко!

BunnYY_f
06-29-2007, 12:26
Мисля че си даже изостанала, на 12 хората кви неща правят, ехееее..... #-o Има време за всичко кви са тея простотии :smt005

girl_in_black
06-29-2007, 12:30
За първи път имах гадже ,за първи път излезнах с момче, за първи път целунах момче, когато бях на 15.И кво от тва?Ти на 12 си тръгнала да се притесняваш.А относно циците ти сега влизаш в пубертета бе момиче,тепърва ще ти растат

06-29-2007, 12:39
Хахаххаахах Имаше една анкета където на 12 около 15 момичета бяха отговорили че са духали....Твоето поколение в момента разбирам защо се сдухваш от това,че си плоска...Аз играех на "стражари и апаши" на твоите години...И в днешно време е прието за нормално на 12 да се целуваш и натискаш с гаджето си...Тъй че според критериите на общество си изостанала..А според критериите на природата,няма за къде да бързаш ако се развиеш като хората и си малко по-зряла ще ти хареса.Имам една позната,която се целунала за пръв път с език на 12 и после повърнала...Така,че прави си извода...вериотността да не ти хареса е изключително голяма.

06-29-2007, 13:00
Emiii zimash edna chashka puskash edno ledche i se uchish :D:D:D:D Tfa e za takuva kato tebe :D:D:D Ama chashka za tekila (ako znaesh kfo e tfa )
Ae priqtni uroci :D:D:D

slavito007
06-29-2007, 13:04
Изобщо не е фатално.Та ти на 12 искаш да имаш цици (с извинение) като на Преслава ли??Да...ама не.Ако те харесва тебе момчето,ще ти хареса и циците,колкото и малки да са те.Това , че не си се целувала с език изобщо не е ненормално.Някой се целуват за пръв път на по 15-16.И не можеш да си увеличиш ей така гръдната обиколка,просто ще почакаш и те ще пораснат.

06-29-2007, 13:38
абе преди имах едно гадже бехме на 16 ама тя си немаше цици и кво изобщо не ми дремеше
важно беше че се харесваме пък дупето беше като и за 2те 8)

Lady_Chocolight
06-29-2007, 16:09
Аз на 12 още на народна топка и криеница играех...ехХх времена
Какви спомени ми върна, много ти благодаря! Факир бях тогава на народна, защото телцето ми беше и все още си е дребничко, обаче пък гъвкаво, а и за разлика от другите деца не ми пукаше дали ще се изцапам, ако се хвърля в мократа трева да избегна удара. За консул не ме биваше, но да ме ударят с топката си беше почти мисия невъзможна. :D Сега, като се замисля за тия хубави времена така ми се играе пак... :cry:
А иначе по темата пак привеждам пример със себе си - на 12 си бях пълно детенце - другите имаха вече и менструация някои, аз си бях още с бебешкия овал и всички ме приемаха за дечкото на класа и все ме покровителстваха за огромно мое раздразнение, което накрая получи отдушник в един шамар, който ударих на най-ентусиазиралата се "бавачка". Не помня точно какво ме провокира, обаче за да я ударя, значи наистина е прекосила границата, и то много. :) Много се отвлякох, мисълта ми беше следната: късното съзряване означава и късно увяхване. ;-) Всички от класовете на родителите ми, които са се развили по-рано (съдя по снимки), сега са побелели и се боядисват, да не говорим за бръчките. Баща ми и майка ми едва сега започват да се прошарват. От стратегическа гледна точка е по-добре да си се развиеш по-късно - никой не те юрка - и гърди ще си имаш, и менструацията ще ти дойде, просто си благословена с гени, които те пазят по-млада по-дълго време. :)

Paul Crewe
06-29-2007, 16:14
Отностно притесненията ти - погледай малко филми... холивудски, квито и да са. Като станеш на 14-15 (може и по-рано) сама ще усещаш какво и как го искаш. На 12-13 сте още деца бре, не е възможно просто да знаете какво искате. Може и да си мислите, че знаете, ама това не значи, че знаете :).

&lt;black soul&gt;
06-29-2007, 16:22
кво се шашкаш!? напълно нормално е на 12 да нямаш гърди! аз съм на 14, а в моят клас повече от половината момичета на твоята възраст бяха толкова плоски, та чак вдлъбнати, а сега носят две дини отпред. спокойно за момчетата, имаш мноого време. не е важно колко гаджета си забърсала, а колко момчета те харесват. някои кучки са толкова задръстени и грозни, че само едно момче ги харесва и те веднага се лепват за него. ти не трябва да си такава. ако наистина харесваш някой и той те харесва тръгни с него. целувката с език не е чак толкова трудна и страшна. даже няма да усети че никога не си се целувала, защото не си личи..освен ако не си мн дървена. не се притеснявай! пък и не си мисли че всички момчета са се целували. най-вероятно момчето с което ще тръгнеш също няма да се е целувало. на тази възраст не е толкова често срещано.успех и спокс - с времето всичко става. само не слушай някви съвети за порастване на гърдите щото най-много да лепнеш някоя болест. чаоо..

Monako
06-29-2007, 16:23
Horaaaa neka si priznaem 4e vsi4ki sme imali takiva problemi!!!neka ne q sudim tolkova ...makar 4e az se celuvah o6te 6 klas i cici imah ne mn ama... az 6ti dam edin suvet du6a!Spokoino ne trqbva da se pritesnqva6 ot nikoi za6toto ima i po grozni i debeli /v slu4aq s cici i bez cici/ a puk o6te po tujno e da si trovi6 nervite zaradi mom4e!!!NQMA6 SI NA PREDSTAVA KOLKO O6TE 6TE SRE6NE6 DOKATO ......SE ZADOMI6 :D

palomaaa
06-29-2007, 17:54
ooo,boje...!!! ima vreme be dete

jjjjjj6363
06-30-2007, 08:07
mnnogogo si zle ama mnogoo ti si na 12 4atkash li smao na 12 godni oshte si super malka porasni na 15 togav pravi maniite sega si igrai s barbita ili neznam tam kakvoto pravqt bebetat