PDA

View Full Version : поредния въпрос относно момче...



dazzle
05-22-2007, 19:16
Здравейте и предварително се извинявам, ако има подобна тема, но стомаха ми е на топка от 2 дни и имам нужда от съвет...
Става въпрос за едно момче, което е ТОЧНО мой тип...запознахме се на рожденния ми ден на 12 януари тази година. тогава се харесахме и (ще ви прозвучи ТЪПО) той ми намигна няколко пъти... имаме си скайп, но той не влиза мн често. И тази събота бяхме на дискотека с приятелки и той беше там... дойде при мен 2 пъти и танцувахме...Вече му имам и джисм-а, но не мисля да му се обаждам. Една фр, която го познава от около 10 години ми каза, че той мн ме харесва и че може и да стане нещо между нас, но и че той си е женкарче... :? в това няма лошо, ако знае как да се държи с мен, защото има опит, но има лошо ако ме зареже на втория ден заради някоя тъпа курва... :(
(отново мн често задаван въпрос:) кажете ми как да постъпя?
да си го избия ли от главата? не е единствен...но е мой тип...и страшно мгого го харесвам... ](*,) :?

mechtaq_za_teb
05-22-2007, 19:21
Znam 4e jenkarite ne mogat da sa s edna...no v kraina smetka ti go haresvash,toi teb sashto i ni6to ne te spira da probvash.A i ako ne probvash posle moje bi shte sajalqvash zatova.Opitai,pyk znaesh li...moje da se polu4i. ;)

`Death`Whore``
05-22-2007, 19:23
Ако те харесваше, досега щяхте да сте заедно - това са 5 месеца! Има ти телефона и не звъни - не те харесва. Има ти скайпа и почти не влиза - не иска да общува с теб.

alлbinos.com
05-22-2007, 19:26
Винаги ми е било интересно как момичетата определят коя е курва и коя не :Д

fantasigirl
05-22-2007, 19:46
Ami ako si naistina ubedena,4e te haresva trugni s nego,stiga samo da ne si mu porednata...

Valserp
05-22-2007, 19:53
По Дяволът, "женкар" е изключително разтегливо понятие, аз дори не го приемам като съществуваща дума. По-добре сама си състави мнението за него преди да решаваш, дали да правиш нещо с него или да го забравяш.
От кога хората загубиха способността сами да обмислят най-простите решения?

Presley
05-22-2007, 19:56
Щом го харесваш и имаш шанс с него-не го иэпускай!Пробваите се,пък в крайна сметка-каквото иэлеэе!

05-22-2007, 19:58
Тва че е женкар изобщо не трябва да та притеснява , щото за всеки влак си има пътници ... ако ти му даваш достатъчно (не казвам всичко) и той е доволен не трябва да са притесняваш изобщо :) казвам ти го като М :)

koalka
05-23-2007, 08:32
Сама трябва да решиш дали да опиташ или въобще да не се занимаваш...
Но пък после ще те гложди нещо отвътре, че не си опитала.Той е женкар, както някой ти е казал и според мен трябва да го послушаш, защото 10 години хич не са малко, но пък от друга страна можеш да се застраховаш като не се впускаш много ентусиазирана в тази връзка и не възлагаш големи надежди, за да не бъдеш наранена после.

Lov3rKa
05-23-2007, 08:39
аз мисля.че просто си играе с теб...

BAYO
05-23-2007, 09:54
Едно момче/мъж, определящ себе си като женкар, та и другите го определят като такъв, трудно се променя. Има само 1 нещо, което е достатъчно силно, да го направи такъв, какъвто искаш. Ако успееш да направиш така, че той да се влюби в теб, та да дава мило и драго за тебе, да живее за теб, всякаш своя собствен живот, би могло да стане нещо интересно. В противен случай, ще си поредната женичка в паничка.