PDA

View Full Version : Ехх...тези момчета :D



Дилянчето
05-22-2007, 19:30
Алоха, my friends! Имам проблем и бих искала да постнете съвети, та да ми помогнете да го преодолея! :P ->
Като малка бяхме все момичета в компания, дефакто никога не съм имала приятел момче, да не говориме за гадже! Като добавим и, че с баща ми не си общуваме мн мн излиза, че с момчета аз не мога да общувам! Просто не съм го правила! С момчета съм провеждала мн малко разговори, абе......ужас! Заради ипсата на общуване с момчета преди, сега бягам от тях в училище-избягвам ги! То явно си е позсъзнателно! Нз дали причината е в това че съм отраснала само с момичета или в мен е проблема! Сега едно момче ме харесва, заговаряме, но аз нз как да общувам с него, как да се сближим! Това е. На 17 съм!

Sunny_stz
05-22-2007, 19:39
Ами мила общувай си спокойно с него,едва ли яде хора...както с момичетата си говорите гледай да си говориш съвсем свободно и с него няма нищо стррашно!Мисля че ти е време за връзка вече,на твоята възраст е нормално :) Всеки нормален човек трябва си комуникира нормално с хората :) Горе главата и не се страхувай от момчетата ! ;)

fantasigirl
05-22-2007, 19:41
Ami opitai se,dokolkoto moje6 da se durji6 s nego suvsem normalno,taka kakto se durji6 is momi4etata.Prosto razgovarqite za ob6ti temi i ili puk za ne6ta ot koito se intresuvarte :)

tranceaddicted
05-22-2007, 19:44
Представи си го че е момиче :P
Просто трябва да се отпуснеш...няма какво др да се каже според мен :)

Presley
05-22-2007, 19:48
Мда-проблемът е в детството ти,в навиците ти да се двишиш само в женска компания.но това не е болка эа умиране,бърэо ще се адаптираш.Просто лъди естествена,колкото и банално да ти эвучи-това е едно от основните неща.А и какво толкова?!?Все пак момчетата не са нищо повече от момичетата...няма да те иэяде :).Просто не се притеснявай,эащото реално погледнато няма от какво,отпусни се и си представяй,че си сред твоите приятелки.Не обмисляй всяка дума,эащото накрая ще се оплетеш и ще эацепиш...в общи линии това е.Късмет,мацка и беэ притеснение :-D

05-22-2007, 19:55
И мене преди ма беше срам ама бях на 12-13 години , апък сега не можеш да ми затвориш устата :(

experiment_m
05-22-2007, 19:55
Опитвай се да поддържаш темата, която той подхване или сама почни такава. Другото ще си дойде от само себе си. А и нагънете ли се на целувки, съм сигурен, че ще се отпуснеш и всичко това ще спре да те притеснява. :smt008

malone
05-22-2007, 20:10
Споко мила-момците не хапят тъй че не се притеснявай,а и казваш че това момче те сваля ей сега ти е паднало да общуваш-и спокс няма място за притеснение-ак се държиш естественно.

unknown_lady
05-22-2007, 21:22
Представяй си, че ти е приятел. Много по лесно ше ти бъде, отколкото да го приемеш за нещо повече. А няма нищо по хубаво от приятел от другия пол.. поне за мен е така :wink: Не обмисляй предварително нещата, за които ше си говорите, и не премисляй всяка дума.. остави всичко да стане спонтанно. А пък ако седите и само мълчите, значи не сте един за друг и не трябва да сте заедно. Не си първото, няма да си последното момиче, което все още е нямало приятел на 17. Тва не трябва да те притеснява.. при едни тея неща стават по бързо, при други- по бавно.. явно ти си от вторите, тва не значи че не си като другите. Нали не си станала на 40 ;)

love_sdv
05-22-2007, 21:25
:Д няма страшно, с момчета бързо се свиква... а и обикновено момичетата са по-страшни; момчетата не ядат :):) или поне не съм чувала :ВВВВ
давай смело и толкова, няма какво да объркаш