PDA

View Full Version : Хващали ли сте?



No mOrE LieS ...
05-22-2007, 19:37
Не видях тема и за това отварям въпроса?
Хващали ли сте някой да правят секс? Или пък някой да мастурбира? Къде ги "заловхте" и каква беше реакцията ви?

Аз веднъж хванах най-добрата ми приятелка да прави свирки на гаджето си на един купон.Голям смях падна.
Веднъж хванах най-добрият приятел на гаджето ми да мастурбира ... много кофти ситуация се получи - и двамата още не продумваме ако останем сами :D

shalis
05-22-2007, 19:41
По принцип ако знаеш, че има възможност да хванеш някой в такава ситуация най-добре гледай да избегнеш това "хващане".Представи си теб да те "хванат" - дали ще ти е приятно. Иначе не - не съм хващала...

vikipf
05-22-2007, 19:44
Не съм хващала.. Нито са ме хващали.. То мене няма къде де... :-D

Seks1t i G1z1t
05-22-2007, 19:44
a za k1de da gi hvana dokato mastorbirat? :D

`Death`Whore``
05-22-2007, 19:44
Предимно мен са ме хващали...и не само хващали :mrgreen: Смях голям.

thegodfather31
05-22-2007, 19:50
Всеки пише,ама нищо не казва :)

Аз веднъж хванах един френд докато лашкаше и .... заради мене му паднало :lol:

Мене веднъж ме хвана брат ми,но нищо не каза ... попита дали ни трябват презервативи само - смях голям.
А и веднъж една лелка ни хвана докато ми правеше свирка в един парк ... жената седя и зяпа 2-3 минути,после се махна ;)

`Death`Whore``
05-22-2007, 19:53
Веднъж си се чукаме с бившия и звъни един негов приятел, той го кани и онзи сяда на компютъра и си пуска музика...и си свалил слушалките точно когато сме пъшкали най-много, предимно аз :-D А ми го е само вкарвал на същата пейка, на която се натискаха същия младеж и тогавашното му гадже...други случаи не се сещам...

MaKiNgMeCraZy
05-22-2007, 19:53
Хех т'ва за лелката и парка е добро ;)
Мен са ме хващали ... само сестрата на бившото ми гадже.Каза "Опс" и изчезна, ама аз така се притесних .. после няколко дена ми беше неудобно пред нея ;)

Glezanka
05-22-2007, 19:58
Neznam dali moje da se smetne za hwashtane,no na moq priqtel dqdo mu reshi wednuj da mu doide na gosti ... dokato prawim sex,tykmo otwarqshe wratata,kogato fr mi mu kaza da ne wliza ... wsushtnost ne ni e widql ... :)

experiment_m
05-22-2007, 20:11
Да, хващали са ме. Не е приятно да правиш шоу за без пари.

GiRo
05-22-2007, 21:05
пфф кфи пари аз днес си направих направо цел филм :lol: :lol: :lol:
голям купон падна радвам се поне на това което заснех хахахахахаха беше д/г кофти ама на кой му пука :lol: :lol: :lol: ...(всичко беше на бас де...) :-D

Schnitzer
05-22-2007, 21:43
Не съм хващала.. Нито са ме хващали.. То мене няма къде де... :-D Не ги ли правиш тия мръсотийки? :roll: :-D а по темата-не са ме хващали но аз съм хващал. :D

jony
05-23-2007, 06:06
Eпа, най-добрите ми приятели съм ги хващал, ама от тогава винаги заключват вратата като съм наоколо. :mrgreen:
Последния път като бяхме там у френда и те се затворили в стаята и на мен ми е скучно... И гледам вратата леко открехната, зиам телефона, пускам камерата и го промушвам през пролуката отгоре. Тамън да щракна и френда се усети. Добре че си дръпнах ръката навреме... :smt005

vikipf
05-23-2007, 07:33
Не съм хващала.. Нито са ме хващали.. То мене няма къде де... :-D Не ги ли правиш тия мръсотийки? :roll: :-D а по темата-не са ме хващали но аз съм хващал. :D
Е... Ми не... :-D ;) :-D

nelence7o
05-23-2007, 08:09
Не са ме хващали,но се е случвало да сме в моя приятел и неговоте родители да се приберат.Добре ,че сме много бързи в обличането

Ами за хващане....Преди време се разхождахме с бившия в парка и на една пейка момчето целуваше цицките на приятелката си.Като ги видяхме само се обърхахме и си отидохме...Не мисля,че беше много подходящо това място за такива ласки.

Sh@d0w
05-23-2007, 08:10
Не съм хващала.. Нито са ме хващали.. То мене няма къде де... :-D Не ги ли правиш тия мръсотийки? :roll: :-D а по темата-не са ме хващали но аз съм хващал. :D

има време да ги прави :wink:
По темата:не са ме хващали...за щастие :-D

iohanka_sladuranka
05-23-2007, 08:48
az sam hva6tala roditelite si i sled tova na tqh im be6e mnogo kofti,na men ne vse pak ne men me bqha hvanali...no vednaj maikata na gadjeto mi ni hvana-togava na men mi stana mnogo kofti,vapreki 4e maika mu ni6to ne kaza,dori i di dnes si se smeem trimata na slu4kata,vapreki 4e na men mi e nqkvo kofti!!!

Edna`Ot`Vsichki
05-23-2007, 09:01
hahah kfo govorite be horaa .. az praih sex s edno momche dokato kolegata mu speshe na drugoto leglo i oniq po edno vreme se sybudil (a az bqh otgore nqkfa) i toi si gledal .. na drugi den se smlq da me byzika che sym go vyrtqla dobre i sqkfi takiva :evil:

thegodfather31
05-23-2007, 09:09
пфф кфи пари аз днес си направих направо цел филм :lol: :lol: :lol:
голям купон падна радвам се поне на това което заснех хахахахахаха беше д/г кофти ама на кой му пука :lol: :lol: :lol: ...(всичко беше на бас де...) :-D

Какъв филм бре ;) Я разкажи.
По темата - веднъж жената седнала в мене,в парка заимов .... с поличка ... отмествам и леко свалям прашките й,тя тъкмо го вади и минава покрай нас двама ушевци ... просто умрях :)

koalka
05-23-2007, 10:21
Не ми се е слувало.

05-23-2007, 10:22
KeLly^^^ 6to pak da ne e ako sa nqmali teren ili sa bili na zor =D> ahahaha ama zavisi koi park de

05-23-2007, 10:29
Не ми се е слувало.

Да правиш секс или да те хванат, докато правиш? :smt016

По темата - не! Аз обикновено държа ситуацията под контрол... е веднъж замалко да ме хване баба ми, но предвидливо бях заключил вратата предварително. Пък некой непознат и да ме хване или пък и да ме е видял някой път - през ... ми е! Проблемът не е мой, ако има такъв да ми е казал/а! :wink:

Lorraine
05-23-2007, 15:15
Ам веднъж си отивах на училище(рано сутринта) и на една пейка покрай улицата един лъскаше най-спокойно :shock: ,неам думи да опиша кфо ми беше щот' нямаше други наоколо,а тоя изглеждаше като ПСИХО! :smt011 :-$ #-o

PaRkInSoN
05-23-2007, 15:51
Не не съм хващъл никой!

die
05-23-2007, 20:46
NE