PDA

View Full Version : за солариума



славинка
05-22-2007, 20:37
Здравйте,сладури!
Имам нужда от съвет.Искам да ходя на солариум,но да хвана наистина хубав тен.И ще го правя само защото на слънце не издържам и винаги ми прилошава,а кожата ми е мн бяла.
Та въпросът ми е колко минути трябва да е първият път,вторият и така нататък,защото изобщо не съм наясно.И трябва ли да се мажа с нещо или може и така...
Мерси предварително.

rakiQ
05-23-2007, 07:02
ама имай в предвид че може и рак на кожата да се получи

SmiLe_BaBy{P}
05-23-2007, 07:16
Първо се почва с 1-2 процедури по 3 мин. след това минаваш на 6 мин, на 12... зависи какъв тен искаш :)

Котарана
05-23-2007, 07:53
Ами то май зависи и от солариума примерно аз като ходих за пръв път ме пуснаха на най-слабия солариум за 8 мин. после ходих още 4-5 пъти за по 8 мин и после се пуснах на по силен солариум.Най-добре е като идеш да питаш те ще ти обеснят всичко.И е желателно да се мажеш с нещо.В солариума продават, но можеш да си купиш и от някоя козметика. :)

Cheery
05-24-2007, 14:32
А колко струват горе-долу тея лосиони, с които се мажеш за солариума? Някаква марка да препоръчаш :)

sexa_na_kompleksa
05-24-2007, 14:35
Да,наистина,като отидеш там ще ти обяснят всичко.Би трябвало и мазила да продават,но да знаеш,че са скъпи.По 30 и няколко лв са,ама то няма мн голяма позла от тях,така че може и без тях.

Presley
05-24-2007, 14:42
Първите няколко пъти эапочни с по 2-3 минути.Постепенно си увеличи времето на 5-6 и т.н!Не е нужно да се мажеш с нещо.А относно първият пост эа рака-да ,може ,но ако това се случва много често и по много.Тя ще отиде 10 пъти тва лято,нищо няма да и стане.

ninsy
05-24-2007, 16:01
ами аз първо бях 3 пъти за по 5 мин после по 8 два пъти и ся карам на 10 станала съм черна като негърче..Мазилата които се продават не са скъпи има и по 3-4 лева е разбира се разфасовката е малка ,но особенна полза на дали има

аа и да ти кажА щом трудно издържаш на слънце сигурно и на солариум няма да е различно ..като се затвориш и стане една жега вътре :?