PDA

View Full Version : DH



k0k0l1n40
05-22-2007, 21:44
каде сте бе баикъри имали тука такива бе

GiRo
05-22-2007, 21:59
xaxaxauxauxauxauxaxuaxuqa

weeeee!xaaxxaaxaaxuaxayuxayxauxau :twisted:

experiment_m
05-22-2007, 22:14
Колелетата са прекалено крехки за мен, не че съм толкова як, но за 2 мъсеца мога да ти направя всеки бегач неизползваем. Аз съм се насочил към мотоциклетния спорт. Съветвам те и ти да направиш същото преди да си разбрал от опит, колко са негодни тези китайски боклуци..

П.П. Купих си бегач преди 3 години за 180 лв. За два месеца смених 4 педала и не остана нито един здрав лагер. Каплите станаха на осморки. Един майстор ги прави няколко пъти. И за капак на всичко кормилото почна да не оказва влияние на посоката на гумата всеки път, дори и след ремонт в оторизиран сервиз. Накрая продадох бегача или поне това, което беше останало от него.

GiRo
05-22-2007, 22:20
Колелетата са прекалено крехки за мен, не че съм толкова як, но за 2 мъсеца мога да ти направя всеки бегач неизползваем. Аз съм се насочил към мотоциклетния спорт. Съветвам те и ти да направиш същото преди да си разбрал от опит, колко са негодни тези китайски боклуци..

П.П. Купих си бегач преди 3 години за 180 лв. За два месеца смених 4 педала и не остана нито един здрав лагер. Каплите станаха на осморки. Един майстор ги прави няколко пъти. И за капак на всичко кормилото почна да не оказва влияние на посоката на гумата всеки път, дори и след ремонт в оторизиран сервиз. Накрая продадох бегача или поне това, което беше останало от него.

OMG

копилеее ти даваш по 180лв за цяло колело а аз колкото една кола!!!!
има голяма разлика в здравината :lol: :lol: :lol: :lol:
не се перча немога няма с какво...а и ми е трудно да се занимавам с това но аз съм куха кратуна....мотор....има време не бързаи...
#-o
карам от две години и половина и не ми се е случвало да сменям педали :smt005 :smt005
аиди наздрави :-D :-D :-D

k0k0l1n40
05-22-2007, 22:39
Колелетата са прекалено крехки за мен, не че съм толкова як, но за 2 мъсеца мога да ти направя всеки бегач неизползваем. Аз съм се насочил към мотоциклетния спорт. Съветвам те и ти да направиш същото преди да си разбрал от опит, колко са негодни тези китайски боклуци..

П.П. Купих си бегач преди 3 години за 180 лв. За два месеца смених 4 педала и не остана нито един здрав лагер. Каплите станаха на осморки. Един майстор ги прави няколко пъти. И за капак на всичко кормилото почна да не оказва влияние на посоката на гумата всеки път, дори и след ремонт в оторизиран сервиз. Накрая продадох бегача или поне това, което беше останало от него.ахахахаххахахаххахах ахха моито колело е скот и струва 3 000 лв не 180.
Мотокрос съм карал като малък 65куб.
А са занимава с тва от 3 4 год.....

Zealot
05-22-2007, 23:37
баце радвам се че има и такива тука защото мислех че сме малко но иначе влизай в mtb-bg com и във форума там ще намериш много интересни работи и неща(не правя реклама).Аз лично карам един RAM HT II и се занимавам със XC и street от време на време.В момента спестявам пари за RAM DHX който струва около 4500 лв.И мисля да почна Downhill и Extreme Freeride.Преди 5 месеца се запалих по MTB и много се радвам на bike-чето ми(профисионално).Чувствот е необяснимо. :wink:

k0k0l1n40
05-23-2007, 19:17
баце радвам се че има и такива тука защото мислех че сме малко но иначе влизай в mtb-bg com и във форума там ще намериш много интересни работи и неща(не правя реклама).Аз лично карам един RAM HT II и се занимавам със XC и street от време на време.В момента спестявам пари за RAM DHX който струва около 4500 лв.И мисля да почна Downhill и Extreme Freeride.Преди 5 месеца се запалих по MTB и много се радвам на bike-чето ми(профисионално).Чувствот е необяснимо. :wink:az v mtb bg imam nad 1000 posta :D
znam go :)

themqn
05-25-2007, 14:10
hi n avs az sum x-ar ot Pld i pitam ima li i drugi

mishokA
05-31-2007, 13:19
омФГ
спрете с позиорштината ще си зимам DHX който струва 4500... кой му пука...
:smt078 :smt078 :smt078

ALeksandyr DRaev
06-20-2007, 13:48
Абе сигурно ще ми се смеете,но искам да попитам за стиловете...примерно какво е XC,DH и другите съкращения.... Благодаря предварително !

WinHater
07-02-2007, 10:31
xc- cross country му е пълното име...тва е дисциплина свързана много физическа издръжливост щото се върти като ненормален по черните пътища... иска се и техника също
dh- down hill тва е спускането по пресечени терени с бърза скорост.. минава се по места където пеша трудно се ходи... иначе тук се изисква страшно много техника

съжалявам за ламерското ми обяснение... ама не знам как да обясня на незапознат с тва.. :?

иначе и аз си карам дх... и съм с бехемот с боксер отпред и с шок уъркс отзад... и кво като колелото ми не струва 5000 лв.. важно е желание да има... и мозък да няма че не се кара иначе... хахаха... :D

GiRo
08-01-2007, 22:20
абе важно е колелото да върви :lol: другото трее отвътре да ти идва :::
а пък за мтб пффф сякаш не го знам [-X

krooki
08-05-2007, 14:30
V mtb-bg na men ne mi se nosi mnogo dobraslava zaradi glupostite koito pi6a
Ama ina4e s1m zapalen po koloezdeneto

GiRo
08-06-2007, 10:31
tccc :D:D me 6te me poznaete...po tfa 4e sum redoven no ne pi6a 4esto!xaxa ne 4e sum edinstven de...no pove4eto samo spamqt :lol:

crs
08-09-2007, 07:39
Колелетата са прекалено крехки за мен, не че съм толкова як, но за 2 мъсеца мога да ти направя всеки бегач неизползваем. Аз съм се насочил към мотоциклетния спорт. Съветвам те и ти да направиш същото преди да си разбрал от опит, колко са негодни тези китайски боклуци..

П.П. Купих си бегач преди 3 години за 180 лв. За два месеца смених 4 педала и не остана нито един здрав лагер. Каплите станаха на осморки. Един майстор ги прави няколко пъти. И за капак на всичко кормилото почна да не оказва влияние на посоката на гумата всеки път, дори и след ремонт в оторизиран сервиз. Накрая продадох бегача или поне това, което беше останало от него.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Нямам думи колко си смешен

GiRo
08-10-2007, 20:45
Колелетата са прекалено крехки за мен, не че съм толкова як, но за 2 мъсеца мога да ти направя всеки бегач неизползваем. Аз съм се насочил към мотоциклетния спорт. Съветвам те и ти да направиш същото преди да си разбрал от опит, колко са негодни тези китайски боклуци..

П.П. Купих си бегач преди 3 години за 180 лв. За два месеца смених 4 педала и не остана нито един здрав лагер. Каплите станаха на осморки. Един майстор ги прави няколко пъти. И за капак на всичко кормилото почна да не оказва влияние на посоката на гумата всеки път, дори и след ремонт в оторизиран сервиз. Накрая продадох бегача или поне това, което беше останало от него.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Нямам думи колко си смешен



ХАХХАХАХАХГГАГГАХАХАГФГАГ ГААГАХАХАХАХАХ
ЗДРАВКОООООООООООООООО ХАХААХХААХАХХАХХАХАХХАХХА
нЕмоЕ БЪДЕ ХАХХАХХАХААХХААХААХХАХАХА ХАХААХХА :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ХАХХХхахХ НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЩЕ СЕ ПРЪСНА ЬАААХААХХАХАХАХ

LizZz
08-19-2007, 13:01
Има,има :smt016 Аз отското се занимавам с trial и много ме кефи :P Обаче нямам много пари да си взема хубаво колело... :smt012 Ся събирам да си взема RAM HT1 :D Някой път може да покараме някаде :smt016

GiRo
08-26-2007, 13:44
витоша?аз за другаде не ставам :smt005

LizZz
08-26-2007, 16:43
витоша?аз за другаде не ставам :smt005
Може :wink:

crs
08-29-2007, 21:05
Абе сигурно ще ми се смеете,но искам да попитам за стиловете...примерно какво е XC,DH и другите съкращения.... Благодаря предварително !

XC-Cross coutry-стил в който се върти яко и се изисква голяма сила на кръката..главно се кара на горе и на прави участици..

ДХ-downhill-спускане с пресечени участаци с камъни и т.н.

Абе болница.. ;)

GiRo
09-05-2007, 13:59
мерси здравко мерси :-D :-D :-D