PDA

View Full Version : Свободата ведна връзка, пропилените години



Чики
05-22-2007, 20:45
Защо има момичето и мочета, които пропиляват тийнейджърските си години в сериозно обвэрзване? Не изпускат ли те много от емоциите, преживяванията на своите връсници. Не мислят ли, че след това ще им се искат да живят,но ще бъде късно, зощото вече ще са с деца на ръце и омъжени. Дали тогава няма да съжаляват за пропилените години, в които вместо да лудеят те са били с гаджето, защото то не им е позволявало да излезе(понеже мн ревнува и се обичат). Не е ли това обсебване. Не трябва ли да се изживее по-късно, а не в тази ранна възраст, когато все още си дете. Не трябва ли да изживееш пълноценно тези години, без да се задълбочаваш излишно.

Въобще каквое за вас свободата в една връзка? Доколко трябва да се ограничаваме? И трябва ли да жертваме приятелите си в името на гаджето? Няма ли така да останем един ден самотни, когато гаджето ни зареже, т.к. сме спряли заради същото това гадже да общуваме с приятелте си? Не трябва ли приятелите и любовтада вървят заедно?

vikipf
05-22-2007, 20:49
Аз съм за свободата в една връзка... Но аз лично съм обсебена от Мечу ... така че ми е малко трудно дори да помисля да излизам с друг.. Дори само на разходка... Дори само като приятели... :?

unknown_lady
05-22-2007, 20:58
Според мен е по добре да изживееш всичко това сега, за да не го преживееш по късно, когато нещата са по сериозни. Всички знаят, че ученическите връзки не са толкова ангажиращи и ученическите любови не търпят развитие. Повече от 50% от двойките си изневеряват, което ни води до извода, че всички за са свободата в една връзка :wink: А тези, които обичат да казват " няма да ходиш там и там и да правиш това и това ".. те са болни мозъци :) Ако правилно си изиграваш картите можеш да съчетаваш и приятелите и гаджето, и ако не се палиш много по връзките всичко ще ти е на 6.. Иначе.. да живеят свободните връзки! :)

experiment_m
05-22-2007, 21:18
Всеки има право сам да прецени как и с кого да пилее времето си. :D

`Death`Whore``
05-22-2007, 21:54
"Всичко това"? Кое е това "всичко това"? Да ебеш курва, да се напиваш като свиня всяка вечер и да псуваш родителите си?

И да, обсебване е. Може да има и връзка без обсебване. И бтв, влюбените могат да прекарват доволно добре и заедно, особено ако имат общи приятели и интереси.

MoHuTo
05-22-2007, 22:38
Всеки сам преценява дали да се обвързва сериозно или не :wink: Говориш за недостатъците на сериозните връзки, а къде споменаваш предимствата им? Всяко нещо има и предимства и недостатъци...ако ти гледаш само недостатъците, има хора които гледат предимствата...така че всеки си избира дали да се обвързва сериозно или не :::

05-22-2007, 23:08
А знаеш ли колко много хора има,които въобще нямат никои до себеси на тези години?

lLady_MooN_RaiN
05-23-2007, 03:10
Аз си лудея с моя приятел и си излизам с него все едно ми е приятелкасамо, че е много по- силно, и по-хубаво, разбира се. Защо и при другите да не е така? не

iohanka_sladuranka
05-23-2007, 03:16
ne e zaguba na vreme da ima6 seriozna vrazka,za6toto kogato si sre6tnal podhodq6tiq 4ovek,izgradili ste ve4e svqta lubov,uvajenie,doverie,spodelqte si vsi4ko,lipsvate si i t.n. to ne e zaguba na vreme.ne mislq 4e tova omrazva,vse pak kogato dvama du6i se obi4at,puk i sa na po 16-17-18 godini te raznoobrazqvat,no ne s iznevqra a s razhodki na razli4ni mesta,ob6to vzeto s novi ne6ta!!!

05-23-2007, 04:53
iohanka_sladuranka samoubii se molq te
ina4e svoboda trqbva da ima !

iohanka_sladuranka
05-23-2007, 08:01
iohanka_sladuranka samoubii se molq te
ina4e svoboda trqbva da ima !

haha za6to puk da se samoubivam?

Котарана
05-23-2007, 08:09
Абе всеки си прави каквото сметне за добре.Аз лично несмятам, че съм си изгубила времето или нещо подобно. :)

05-23-2007, 08:18
...защото си ужасно зле..
Сори за офф-топика.

koalka
05-23-2007, 08:20
Какво имаш в предвид като казваш, че съм пропуснала да се забавлявам?За мен това е забавлението.Да съм с човека, който обичам, да си бъдем заедно, да си ходим на купони заедно.Не мисля, че пропилявам хубавите ми години, ако не спя всеки ден с различен.Не съм такава, за това предпочитам други форми на забавление.Ако го обичам няма да съжалявам, но ако не го-може и после ще съжалявам.И да, Дет Хор е права-ако имате еднакви интереси и общи приятели всичко е супер.
И да, трябва да вървят заедно.Но, ако са ти истински приятели ще те разберат, ако отделяш малко повече време на човека, който не само харесваш, но и обичаш.
Някой като каже, че иска свобода аз го разбирам по следния начин-да изневеряваш, но човека, с който си да не ти прави проблем.Да можеш да отидеш на един купон и там да си правиш, каквото искаш.И все пак да искаш да имаш връзка.Не знам кой ще е тоя мазохист, който има чувства и ще търпи такова нещо.Не мисля, че има.Ако предварително сте се разбрали така-това не е връзка, а просто едно общуване за секс.
А аз в моята връзка се чувствам свободна.Той нито ме задушава, нито нищо.Но аз не искам да се целувам с други, да ходя по други.Искам да съм с него, защото разбирам какво имам, какъв човек е с мен.

SINDEL
05-23-2007, 08:33
Това да имаш сериозна връзка в по-ранна възраст не озна4ава да се загробиш и да изпуснеш тези години от живота си. Ако за теб "да си поживееш" и "да се налудуваш" озна4ава да се е*еш наляво-надясно ей така заради спорта, да, ОК, загробващо е.
Но няма нищо по-4удесно от това да изживяваш най-хубавите години от живота си с някой, с когото се оби4ате. Вси4ки тези неща, които можеш да правиш сам, можеш да ги правиш и с него и даже така биха били още по-хубави. Сериозната връзка не пре4и на това, да си прекарваш добре времето, напротив, правиш го с 4овек, с когото се оби4ате, споделяш с него вси4ки хубави моменти... Не виждам нищо пропиляно и пропуснато в слу4ая.

Lov3rKa
05-23-2007, 08:37
това,че си с някои до себе си не значи,че вече не може да се забавляваш..пак може да излизаш с приятели.а и ако той те обича не би имал нищо против,а сам би те подтиквал да отделяш повече време на приятелите си...поне така мисля аз :wink:

iohanka_sladuranka
05-23-2007, 08:37
...защото си ужасно зле..
Сори за офф-топика.

Защо мислиш така,като не ме познаваш?

BAYO
05-23-2007, 10:01
Предполагам, че има няк'ва свобода на действията, но чак пък на 100%, малко нагло идва. Ма и все пак ... има и такива моменти. Всичко си зависи от двойката :wink: Абе в тоя живот всичко е относително... няя някви правила е*аси ...

maybelline
05-23-2007, 12:00
Това всеки сам си го решава.Аз сега имам сериозна връзка с по-голямо момче(вече не е тийнейджър) и НЕ мисля,че си пропилявам хубавите години,напротив - истински щастлива съм с него.Нямам желание да се размотавам,сваляйки разни момчета за по един ден - това не е забавно дори.По-важно е да имаш до себе си човек,когото наистина обичаш,който ще е до теб не само в деня,в който сте се 'свалили' и след това да те забрави.А кой кога ще има деца вече наистина си го решават хората и няма причина да им се бъркаме.Изобщо - няма защо да съдим когото и да било,че (не) иска да има сериозна връзка - това си е само негова/нейна работа.

Green_Moon
05-23-2007, 12:18
Имам сериозна връзка(вече почти 4 години) и какво от това, когато сме заедно също се забавляваме с приятели, ходим по дискотеки и купони. Моите приятели са и негови, а неговите приятели са мои. Не мисля, че сериозната връзка заробва. Нито се чувствам ограничена, нито ме задушава с нещо. На едни години сме и се забавляваме по един и същ начин и сме щастливи заедно, това е. А всеки сам си решава дали да се напиеш като свиня и да се изе*еш с някой е по хубаво отколкото да се наслаждаваш на всеки миг, когато си с човека когото обичаш.

puhkav_mecho
05-23-2007, 12:21
Въобще каквое за вас свободата в една връзка? Доколко трябва да се ограничаваме? И трябва ли да жертваме приятелите си в името на гаджето? Няма ли така да останем един ден самотни, когато гаджето ни зареже, т.к. сме спряли заради същото това гадже да общуваме с приятелте си? Не трябва ли приятелите и любовтада вървят заедно?


Svobodata "Чики" e kato salama, koito ti taka lekomisleno rejesh... :P


p.s. v edna vryzka, ako nqma svoboda, ako ediniq pravi golemi kompromisi (pr. "jertva" si priqtelite, za da e s gadjeto), to tazi vryzka e .... :-k .. breme i sled vreme 6te se poqvqt otricatelnite posledici.

`Death`Whore``
05-24-2007, 10:09
Да ти кажа, Дет хор до 18 годишна възраст изобщо не е имала гадже, беше много смотана. ИзмислИ нещо друго.