PDA

View Full Version : Moderated:Благодаря, просто исках да споделя.



BebeTooOoo
05-23-2007, 06:21
Здравйте...пак...начи след последната тема която пуснах ( http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=94711&highlight= ) там всички ми казаха да го покана на рд-то ми и така и стана...той дойде...всичко беше много яко...забавлявахме се.Но ме беше адски срам,незнам защо.И така около 5 часа бяхме заедно.Говорехме си и т.н.След като си тръгна ми писа смс че иска нещо да ми каже като се видим.Е вчера тъкмо си тръгвам и го виждам на спирката (той ме беше помолил да го изчакам след даскало) обаче много бързах и неможах да остана...вечерта пак си писахме...и той ми каза че е тъпо така но няма време да се видим и ми предложи,но не го прави защото всички му го казват а защото наистина ме харесва.Разбира се аз му приех и така...Много се радвам.И наистина ако не бяха ваще мнения в онази тема...нямаше да е същото.Благодаря ви...и просто исках да ви кажа какво е станало ! :-)

Moderated by koalka
т.7 от Правилника!

koalka
05-23-2007, 08:28
Ми, какво да ти кажа-супер, че така е станало.И се радвам, че ти помогнахме.И ние сме давали добри идеи. :lol:

BAYO
05-23-2007, 10:06
Брао мацка. Поредният разнищен случай от сЪфорумците. Е така се радвам, кат се връщат тука хора, на които сме помогнали : >

П.П. Обичайте се :smt004

vikipf
05-23-2007, 10:08
Ми, какво да ти кажа-супер, че така е станало.И се радвам, че ти помогнахме.И ние сме давали добри идеи. :lol:
Все едно се учудваш... :lol: :lol: :lol: :-D

koalka
05-23-2007, 10:10
Учудвам се.... :lol: Все пак не само аз съм я посъветвала това.

vikipf
05-23-2007, 10:12
Нз.. Дори ме домързя да прочета темата.. Май не съм на вълна любов от 4 дена.. :-D
П.П. Винаги даваш много добри съвети... :-D

BAYO
05-23-2007, 10:14
Така е, не тряя да се учудваш, даже обратното :) Глей к'ф колектив има тука. Сичко работи за каузата "Любов". А и нали знаете, една кауза е такава до тогава, до когато има поне един останал вярващ в нея. :)

koalka
05-23-2007, 10:15
Така е, не се учудвам.Един добър колектив сме. :)

vikipf
05-23-2007, 10:18
Някои да.. Другите само объркват хората ( тако мен :-D ) , но истината е, че просто и ние сме много объркани ... :D Слушайте коалка и Байо... :-D

BAYO
05-23-2007, 10:46
:-D