PDA

View Full Version : Дойде времето и аз да помоля за вашето мнение...



Escarina
05-23-2007, 06:33
Отдавна се чудех дали да ви занимавам с темата,но вече много ми се иска да чуя едно обективно мнение.
По принцип съм непоправим инат,отварям си устата навсякъде и винаги искам да е на моята...вечно права,винаги се заяжда...знаете как е.Но опре ли до чувства и връзки всичко това изчезва и се появява една лабилност и безхарактерност...Та ето го имоя случай. Преди около два месеца тръгнах с едно момче.В началото не исках връзка,исках да си почина от всичко и да имам време за себе си.Но нещата така се развиха,че хлътнах като пет годишна а той по всичко показваше,че отвръща на чувствата ми.Всичко беше перфектно,докато той не започна да охладнява.Няколко пъти попитах къде е проблема,той каза че не е в мен,а просто е в такъв период.Накрая не издържах и директно му казах,че усещам какстоят нещата.Разделихме се поприятелски, с добри чувства един към друг.На мен ми беше адски кофти,но не исках да правя истерии...Опитвах се да се държа непринудено и се усмихвах.Той остана леко озадачен от дъжранието ми,но не каза нищо.Минаха няколко дни в които на мен света ми беше черен.Казаха ми,че е говорил куп гпупости от сорта на"не ме интересува как е,аз знам че тя ми изневерява но не ми пука,не съм я виждал от няколко дена и не ме интересува какво прави..."Бях потресена дори само от репликата"аз знам че тя ми изневерява" но с типичното си овчедушие в любовта не казах и гък.И на следващия ден излизах с приятелки и се прибрах към 2 през нощта.Той веднага ми писа...каза че чакал цял ден да вляза...знаел,че не бил дал всичко от себе си за връзката ни,че можело да се получи,искал пак да се съберем,щял да се постарае да не се държи тъпо...извинявал се за начина по който се е отнасял с мен...И аз ударих дупето в тавана и лепнах 24каратовата усмивка...видяхме се на другия ден.Всичко по старо му усмихнати щастливи...и толкова.След това...не ми е писал.Аз като пиша рядко ми отговаря.За което се извинява де...Подозирам, че ме лъже...и че не му пука за мен.Но нали съм овца трая си...Интересува ме,дали подозренията ми са на 100% вярни и дали има някакъв минимален шанс наистина да иска да се получат нещата.Не ми се искаше да ви замесвам в поредната серия на Дързост и красота, но някак си не се сдържах:)Благодаря предварително на всеки който ще си направи труда да ми обърне внимание!

BebeTooOoo
05-23-2007, 06:47
Значи ако наистина е казал "не ме интересува как е,аз знам че тя ми изневерява но не ми пука,не съм я виждал от няколко дена и не ме интересува какво прави..."...по-добре поговори сериозно с него.Просто да си сигурна в това какво са ти казали.Аз постъпих по същия начин и се оказа че "приятелите" ми ме лъжат.Така че го попитай.Нищо няма да загубиш.Колкото до това което ти е писал - може да е сериозен...а може би не.Това ти трябва да разбереш.Ако сметнеш за добре се съберете...и с това дали нещата седът по същия начин както преди или има промяна сама ще решиш какво да правиш. :-) Успех

05-23-2007, 06:48
Зодия ОВЕН... ех,ех ... така е, като си Овен, ще си траеш последствията.. и аз съм същата и какво мога да ти кажа-бъди малко по-гъвкава!

Escarina
05-23-2007, 06:53
Зодия ОВЕН... ех,ех ... така е, като си Овен, ще си траеш последствията.. и аз съм същата и какво мога да ти кажа-бъди малко по-гъвкава!
Толкова от далече ли личи?! :lol: Дам Овен съм...хем си обожавам зодията,хем я ненавиждам.А по темата...Нещата са малко сложни...най-добрия ми приятел ми го каза това,че момчето гое казало на една негова приятелка,която пък е супер пич и няма да излъже и бла бла дълго стана.А на мен изобщо не ми стиска да го питам...наистина ставам непоправимо тъпа и загубена в такива случаи и колкото пъти се опитам да задам въпроса губя ума и дума и мълча като риба... :|

BebeTooOoo
05-23-2007, 06:59
Защо да не ти стиска? :-s Ако искаш да разбереш дали те разиграва или не...това е начина.Просто седнете и поговорете преди да решиш дали искаш да си с него или не.Избираш го ти.Но ако наистина не ти стиска да го попиташ...остави нещата така...а щом наи-добрия ти прител ти го е казал...сигурно не те лъже.В такъв момент ТИ трябва да прецениш какво е добре за тебе и какво не. ;-)

koalka
05-23-2007, 08:36
Аз лично не бих се занимавала с човек, който говори така за мен, а после се прави на мил и добричък.Не виждаш ли, че те лъже?Ако толкова искаше да е с теб, щеше да ти пише, нямаше да говори такива неща.Скъсали сте заради него, а не заради теб-очевидно е.А после те обвинява.Ти да не си някоя, която може да има, когато си поиска.Покажи му, че не е така.

Все пак решението е твое, но това за мен си е унижение-да си с човек, който е говорил глупости и лъжи за теб. :wink:

Zealot
05-23-2007, 09:39
вълкът козината си мени,но нрава НЕ!Исках да кажа със тази народна поговорка че човек не може да се промени.А ако може да се промени то ще е за кратко.

Angel of Destruction...
05-23-2007, 10:03
Аз също съм овен и съм непоправим характер :} Винаги трябва да натяквам на някого грешките му,трябва да се скарам с някой за деня,иначе няма да съм аз... Никой не може да ми каже 1 дума...
По темата - според мен те лъже. Ако аз бях на твое място нямаше да се събера пак с него. Дори бих му се разкрещяла,но не ти препоръчвам да го правиш,да не си изядеш боя,щото... :D Попитай го това,което са ти казали дали е вярно и само като видиш реакцията му и изражението ще разбереш дали те лъже. А ако те лъже - шута у гъза и на боклука... Макар че щом най-добрия ти приятел ти го е казал,а той няма как да те излъже момчето заслужава още сега да го отрежеш.

BAYO
05-23-2007, 10:05
Не го търси. Остави го отново да те потърси, да попита какво става, та тогава му отговори на въпроса със същия въпрос. От там нататък си ти на ход.

malkoto_sladur4e
05-23-2007, 10:08
[quote="Jus7__Me"][size=10]Отдавна се чудех дали да ви занимавам с темата,но вече много ми се иска да чуя едно обективно мнение.
По принцип съм непоправим инат,отварям си устата навсякъде и винаги искам да е на моята...вечно права,винаги се заяжда...знаете как е.Но опре ли до чувства и връзки всичко това изчезва и се появява една лабилност и безхарактерност...
И аз съм с1щата :( :x :o

Escarina
05-23-2007, 19:19
Ммм много благодаря за мненията.Надявам се,че ще ми дойде акъла скоро.Ако не...просто ще си търпя последствията...Още веднуж-много ви благодаря! :)