PDA

View Full Version : За секса без предпазни средства?



05-23-2007, 08:12
Да кажем, че имате сериозен партньор. Имате си доверие и нямате притеснения относно някакви болести, които можете да прихванете от него. Единствената тревога се оказва нежеланото забременяване. С приятелката ми правим секс без предпазни средства и аз свършвам извън нея, но няма нищо сигурно на тоя свят.. Колко от вас също водят редовен полов живот с партньора си без предпазни средства?Ако малко сперма попадне на влагалището, възможно ли е тя да влезне навътре и да оплоди яйцеклетката? И въобще каква е вероятността да се забременее след като мъжа не свършва в жената?

`Death`Whore``
05-23-2007, 08:16
Ако мъжът го вади точно преди да свърши, вероятността не е малка - как би могъл да е сигурен, че не е пръснало вътре?

Sh@d0w
05-23-2007, 08:17
ще отговоря на въпросите последователно...първо НЕ правя секс без предпазни мерки и второ макар че свършваш извън нея винаги има вероятност за оплождане но повярвай ми много е малка.....едно на милион ...и все пак взимайте някакви предпазни мерки :wink:

nelence7o
05-23-2007, 08:21
Прекъснатия конус дава около 70% вероятност момичето да не забременее.С качествени презервативи вероятността е 98% .Прави си сам извод.Защо не пробвате с противозачатачни таблетки?Те се използват от двойки ,който водят редовен полов живот.

SINDEL
05-23-2007, 08:22
Дори и да практикувате прекъснат полов акт, вероятността от забременяване не е никак малка. Ако презервативът и противоза4атъ4ните ви дават 99,9% сигурност, този метод не е дори и 70-80% сигурен.
За мен това е напълно достатъ4но основание да си правя секс с предпазни средства.

iohanka_sladuranka
05-23-2007, 08:41
Да кажем, че имате сериозен партньор. Имате си доверие и нямате притеснения относно някакви болести, които можете да прихванете от него. Единствената тревога се оказва нежеланото забременяване. С приятелката ми правим секс без предпазни средства и аз свършвам извън нея, но няма нищо сигурно на тоя свят.. Колко от вас също водят редовен полов живот с партньора си без предпазни средства?Ако малко сперма попадне на влагалището, възможно ли е тя да влезне навътре и да оплоди яйцеклетката? И въобще каква е вероятността да се забременее след като мъжа не свършва в жената?

az imam seriozne priqtel ot 3 godini,i pravim sex bez predpazni sredstva,za6toto si imame palno doverie,puk i ne sme imali mnogo sexualni partniori predi,kakto izob6to po vreme na vrazkata ni.ami ima 6ans ot zabremenqvane samo ako povtarqte,a za po sigurno sled parviq put ako 6et povtarqte e dobre mom4eto da se izpi6ka,no tova ne e 100% sigurno!!!

krem4et0
05-23-2007, 08:41
Правя секс без презерватив последните няколко месеца. той не свършва в мен, но аз пия противозачатъчни. Ако не ги пиех нямаше да му позволя да правим секс без кондом.

05-23-2007, 09:54
От година и половина съм с моя приятел и правим sex без презервтив и не пия противозачатачни.Въпроса е не само до вярата между двамата но и до предпочитанията.Повечето предполагам са на ясно че sex-a без презерватие носи много по голямо удоволствие.Но опасността от забременяване винаги е има,така че мислете и тогава деиствайте.Най важното обичайте се :smt008

Schnitzer
05-23-2007, 10:01
Ако мъжът го вади точно преди да свърши, вероятността не е малка - как би могъл да е сигурен, че не е пръснало вътре?На мен като ми доиде мога да стискам по 4-5 секунди преди да го пусна,но нали и тая предеякулационна течност е опасна... :-D

05-23-2007, 10:48
az da va pitam.moje li da se fane spin ot analen seks ili samo pri vaginalniq e opasno?

sasha_90
05-23-2007, 10:51
Пазете се!Белята ВИНАГИ може да стане!

bulgarche
05-23-2007, 10:54
Вероятност да зебременее има. А отнопсно болестите...то това не е на честна дума. Има си екари, изследвания и т.н.