PDA

View Full Version : Много се притеснявам.PLS помогнете ми...



mackata_vd
05-23-2007, 10:38
Здравейте! Днес скъсах с гаджето си. Причините са няколко. Първата е защото през тия 2месеца и нещо той се държа доста грубо с мен. Аз ви писах, че ме заплашваше, че ще ме бие. И с неговото държание той ме отделичи и се влюбих в един страхотен човек. Много мило се държи с мен и страшно много ме харесва. А ето я и причината поради, която ви пиша. Обещахме си, че ще си останем приятели, но ме притеснява това, че ако ме види с другото момче ще почне да приказва разни работи за мен. И може и да издранка, че съм спала с него и така да стигне до ушите на наште. Моля ви помогнете ми. Ако стане нещо такова как да постапя? Благодаря ви предварително.

cherinka
05-23-2007, 10:54
ще почне да приказва разни работи за мен. И може и да издранка, че съм спала с него и така да стигне до ушите на наште. Моля ви помогнете ми. Ако стане нещо такова как да постапя? Благодаря ви предварително.
Много филми си вкарваш.
Евентуално вашите ако разберат, че си спала с момче, да не би нещо лошо да ти се случи..
А относно тва, че можело да дрънка някакви работи за теб.. хубавото е, че си подготвена.
Трябва да направиш нещо по въпроса с онова другото момче, защото КВО?!Теб цял живот ли ще те е страх от 'бившият' ти да не издрънка някоя простотия по твой адрес..
Мани го тоя смешник. Гледай си живота. И да каже нещо, гледай да не ти пука особено. Трудно е, ама не му обръщай внимание - демек избягвай го - не ходи там където ходи той, не си говори с общи познати за него и така нататък.
И въри си зарибявай въпросното момче. :-D

tranceaddicted
05-23-2007, 10:55
Като начало погорови с новото момче за евентуалните интриги които могат да станат и той ако държи на теб, първо няма да допусне такова нещо, второ дори и да стане ще си държи на теб, защото знае че не си го излъгала. А относно това с ваще мисля че и с тях е добре да поговориш и да им обясниш, защото след дъжд качулка в повечето случаи не помага нали знаеш...с други думи опитай се да елиминираш неприятните последици още преди да са се случили, ако ги мислиш за толкова вероятни.

koalka
05-23-2007, 11:14
Не трябва да те е страх, а да проявиш смелост.Остави го, той е идиот.
И какво като каже на вашите?Ти пък кажи, че е пуснал той слуха и е заплашвал да те бие.Е, ако повярват на него, не знам какви трябва да са.Бъди с новото момче, а с бившия не се занимавай.

BAYO
05-23-2007, 11:20
Еми подготви се. Разкажи на сегашния ти приятел за него., к'в тъпанар е. Да не би да стане така, че да изпляска някоя лъжа и твоя приятел да се върже. А за вашите, не се притеснявай, тфа неа да се случи. :wink:

malkoto_sladur4e
05-23-2007, 11:24
Тъй става при хората които не гледат като избират.... #-o
Ако каже на вашите казваш,че не е вяярно и го казва от злоба щото сте скъсали!Ае мислите малко с тес глави е!