PDA

View Full Version : nikoga nqma krai toq ad



just a GoOd girl
05-23-2007, 10:17
az sym 10kl,a toi e 12(be6e)!dnes zavyr6i i pove4e nqma da go vidq:(ot polovin godina go haresvam,no ne6ta6a mejdu nas tolkova mn se obyrkaha 4e i za sapunen serial sa slojni i prosto nqma smisyl ve4e da stava ne6to:(:(hora,mn mi e kofti...toi e tolkova razli4en ot men oba4e az tolkova mn go haresvam i ne znam koga 6te spra...vse kazvam krai krai krai oba4e nikoga ne se spiram!ne iskam o6te dni nared da stradam za nego!prosto nqma smiyl!!!mersi za tva 4e mi obyrnahte vnimanie!koito iska ne6to da kaja,da posyvetva ili da spodeli-6te se radvam:(:(:(

Presley
05-23-2007, 10:35
първо аэ ще ти эадам няколко въпроса :-D
какви ви бяха отношениата?
Някога били ли сте эаедн?
А сега моето мнение :-D :
Ами ти сама си отговори-няма смисъл да страдаш.А и все пак той може би не имигрира,нали?Эащо да не се виждате?Абе не мога да ти дам съвет,преди да ми отговориш на въпросите... :roll: просто дай малко подробности...

BAYO
05-23-2007, 10:40
Be Stronger !!! Тва нещо идва и си отива. Не е вечно. Отърси се и продължи напред. Явно за него и за теб плановете не са еднакви. Той има други амбиции, други цели, а ти се целиш в него. Доста , доста различни неща.

Michelle
05-23-2007, 10:51
Аз имах една съученичка миналата година в същото положение.Не съм го преживявала,но мисля,че е много тежко.От къде знаеш,че никога няма да го видиш отново?Дори и да стане студент ще имате хиляди възможности да се виждате-От написаното разбирам,че той дори не знае,че го харесваш.Според мен трябва да му признаеш за чувствата си,а после каквото стане.Има две възможности:да отговори на чувствата ти и всичко ще е ок,или да ти каже,че не те харесва.Тогава ще трябва да го забравиш.Но поне трябва да опиташ,защото ще имаш някакъв отговор от негова страна,а сега нз какво е неговото отношение към теб.

slan4iceto_n
05-23-2007, 12:27
e vse pak pogledni ot dobrata strana- kato e dale4 ot teb i ne go vijda6 6te ti e mn po-lesno da go zabravi6. produljavai napred i 6te nameri6 nqkoi dr

Th3MaN
05-23-2007, 15:20
Щом завършва и няма да го видиш значи след време ще го забравиш. Спокойно. Нещата ще се оправат ;)

Любовта е за слабите
05-23-2007, 15:50
Забрави го. Забрави го. Забрави го. Забрави го. Забрави го. Забрави го. :smt004 :arrow:

Th3MaN
05-23-2007, 15:55
Забрави го. Забрави го. Забрави го. Забрави го. Забрави го. Забрави го. :smt004 :arrow:

Е тук вече съм на твойто мнение. Да го забрави така ще е най-добре ;)

koalka
05-23-2007, 15:55
Определено положението ти не е приятно, но не мисля, че има друг изход освен да го забравиш.
Ако той няма чувства какъв е смисъла да правиш , каквото и да било?

alkobalko
05-23-2007, 16:53
Ти сама казваш, че повече няма да го видиш и трябва да го забравиш. Сама си отговорила на въпроса си.

VerryBerry
05-23-2007, 17:40
nikoga ne kazvai nikoga,sadbata moje da te iznenada...

just a GoOd girl
05-23-2007, 20:29
ammm...dammm...mai ste syvsem pravi i vse pak ...abe dano nikoga pove4e da ne go vidq,za6toto ne iskam tova pak da se povtarq!moga samo da si pojelaq pone za malko da e 4ustval tova,koeto az 4uvstvah celi 6 meseca kym nego!!!

love_sdv
05-23-2007, 21:29
... от това, което разбрах не си влюбена... иначе ще го преживееш, не е останал само той