PDA

View Full Version : NEVUZMOJNO LI E DA SE OSU6TESTVI TAZI VRUZKA???



_^CoMpLeTe_LoOsEr^_
05-23-2007, 12:29
Zdraveite moje moq problem da vi se stori sme6en no vi molq da me razberete i da mi dadete nqkakav savet po vaprosa...Ima edno momi4e koeto haresah o6te ot purviq put v koito go vidqh.Togava o6te ne se poznavahme i az re6ih 4e e prosto nqkakvo hubavo momi4e koeto mi e hvanalo okoto...Tva stana lqtoto.Posle razbrah 4e e vlqzla v moito daskalo 8kl a az bqh 11 i togava si kazah: PO DQVOLITE NQMA NA4IN 6TE PROBVAM!!! Zapoznahme se i stanahme priqteli.Postepenno po4nah da i pokazvam kak se 4uvstvam no tq ne prave6e nikakvi nameci da me otblusne nito da mi otvurne...Sled izvestno vreme i se obqsnih i tq me otrqza taka da se kaje i za izvestno vreme priklu4ihme kontaktite si.Samo si kazvahme zdrasti kato se videhme.Sled izvestno vreme tq me potarsi pak i sq pak sme priqteli daje bih mogal da kaja dobri priqteli.Edin den az otvorih pak temata za tova kolko mn q haresvam i posledniq put kogato se vidqhme i az po4nah da i govorq za tova tq mi kaza 4e nqkoi dr put trqa si pogovorime za tva poneje az q izpra6tah do tqh sled u4ili6te :) :) :) Molq daite mi nqkakav savet 6toto naprao se pobarkah po neq!!!Imah nqkolko vruzki sled akt tq me otrqza i si misleh 4e si4ko e priklu4ilo no kato me potarsi posle se edno ne6o me udari po glavata i sega ne moga da spra da mislq za neq...Molq vi daite savet kvo da napravq i spored vas tq kakvo bi napravila :smt009 :smt009 :smt009 :smt010 :smt010 :smt010

Presley
05-23-2007, 12:36
Първо поэдравления,че си се регнал,а не си пуснал темата като гост :-D
А сега по темата:
Ами щом те е потърсила ,эначе все пак е мислила эа теб и не си и беэраэличен.Най-добрият начин да провериш дали може да се получи нещо между вас е да поговорите.Кажи и всичко,което чувстваш.Абе това ,което си написал тук и го кажи на нея.Може пък и тя да има някакви намерения към теб...това ,че те е отряэала преди време няма никакво эначение,може после да е съжалила-ние момичетата често правим такива глупости :-D .Пробвай ,пък кавото стане,все пак ще си опитал. :)

Angel of Destruction...
05-23-2007, 12:55
Според мен те използва и само си играе с теб... По простата причина,че ти си 11 клас,а тя 8-ми... Не я познавам,но си мисля че е така. За какво ще те реже,а после ще те търси пак? Ако е искала нещо м/у вас трябва да не ти е отказвала... Посред дъжд качулка...
И както каза Presley`n`Sum:
Пробвай ,пък кавото стане,все пак ще си опитал. :wink:
Успех :}

mechtaq_za_teb
05-23-2007, 13:18
Stranno e zashto 1-viq pyt te e otrqzala,a posle pak te e potyrsila.
Tova i az go napravih vednyj.Otrqzah mom4eto.Sled vreme go potyrsih,no ne zashtoto imah takiva 4uvstva kam nego,a zashtoto bqh adski naranena i iskah nqkoi da me uteshi.
Vazmojno e i pri neq da e taka,no moje i da ne e.Edinstveniq na4in e da se izqsnite vednyj zavinagi dali tq ima 4uvstva kam teb ili ne i dali shte stava neshto mejdu vas ili shte si badete samo priqteli.

_^CoMpLeTe_LoOsEr^_
05-23-2007, 13:25
Emi posledniq put kogato tq mi kaza 4e trqa si pogovorime po toq vapros nqkoi dr put kogato imame mn pove4e vreme su6to kaza i 4e togava tq ne e postapila mn mn pravilno...si4ko se oburkva okolo mene :( :( :(

Presley
05-23-2007, 13:47
Emi posledniq put kogato tq mi kaza 4e trqa si pogovorime po toq vapros nqkoi dr put kogato imame mn pove4e vreme su6to kaza i 4e togava tq ne e postapila mn mn pravilno...si4ko se oburkva okolo mene :( :( :(
Добре де все пак сте от едно даскало!покани а някой път след часовете да се раэходите примерно и поговорете....

fantasigirl
05-23-2007, 13:48
6tom te e potursila otnovo,zna4i ne6to v nainite 4uvstva kum teb se e promenilo.No ti govori s neq,za da si naqsno s 4uvstvata i.Moje puk tozi put da stane ne6to...

BAYO
05-23-2007, 13:56
Emi posledniq put kogato tq mi kaza 4e trqa si pogovorime po toq vapros nqkoi dr put kogato imame mn pove4e vreme su6to kaza i 4e togava tq ne e postapila mn mn pravilno...si4ko se oburkva okolo mene :( :( :(
Добре де все пак сте от едно даскало!покани а някой път след часовете да се раэходите примерно и поговорете....

Съгласен съм. От 1 даскало сте, неа как да не се мяркате. Предложи и, пък ако се сългаси поговорете си, някъде само 2мата, на спокойствие, дет никой няма ви прекъсва. Тва е.

Th3MaN
05-23-2007, 13:57
пробвай пак и ако втори път те отреже директно я забравяш. Но едва ли да го направи след като те е потърсила. Успех дано успееш.

П.П.Само да ти кажа че поне според мен да опитваш повече от 2 пъти е тъпо.

koalka
05-23-2007, 15:54
Пак се е направила на ударена и е избегнала въпроса, не разбираш ли?По-добре се откажи и не се занимавай повече, нищо няма да стане.Забрави я.

vvs_go
05-23-2007, 16:38
bih kazal samo edno neto loser se pi6e s edno o

_^CoMpLeTe_LoOsEr^_
05-23-2007, 18:18
=D> =D> =D> bravo be mn si znael po angl haha znam 4e se pi6e s edno O ma taka iskam si mi e profil4eto s dve O-ta :-({|= :-({|= :-({|= vse pak mersi za popravkata ](*,) ](*,) ](*,)

Th3MaN
05-23-2007, 18:47
bih kazal samo edno neto loser se pi6e s edno o

Тва пък няма нищо общо с темата. Секи може да се пише както си иска.

А по темата още съм на същото мнение че ако найстина искаш връзка може да пробваш още веднъж но само веднъж

glor4eto_
05-24-2007, 13:07
spored men tova 4e te e potursila i 4e ne te e otrqzala a ti e kazala 4e trqbva da govorite drug put sa dosta dobri znaci moje da ima6 6ans.....moqt suvet kakvoto i da svata ne se predavai s uporitost 6te uspee6

sporten-forum
05-24-2007, 13:21
Ти трябва сам да ти си прецениш дали те иска или не!
Обаче не забравяй, че е малка и може би затова не ти прави никакви намеци!
Може просто да не е знае как да се държи с момчетата!
Не говори повече с нея, няма смисъл!
Ако има желание ще те търси да излизате двамата!

УСпех ти желая!

KyKJlu4KaAa
05-24-2007, 17:36
emi govori s neq ..pak.....popitai q tq kakvo izpitva ..dali she si ostanete samo priqteli ili neshto pove4e she stane mejdo vas adie yspeh :smt006