PDA

View Full Version : PLS скиваите ееей тука малко....



SeduCation
05-23-2007, 12:36
Мани мани!Помогнете ми моля ви се!от доста време си харесвам едно мом4е ,та му намерих ника и ся си пи6ем....ама проблема е 4е маи го изпла6их. ](*,) 6тото о6те първия път като си писахме му предлойх.Ние сме в едно и съ6то даскало а се оказа 4е дори не се се6та коя съм като му пратих снимка.Помоли ме да дойда да се запознаем.....ми направих го.Питах го дали имам някфи 6ансове с него той каза 4е нз и трябвало първо да ме опознае(а кават 4е мом4 първо се влюбват 4рез о4ите),та си нямам и предтсва сега накъде???

Presley
05-23-2007, 12:43
Аме момчето си и право.Може настина първо да иска да се поопоэнаете,ако е по по-сериоэните връки :) .А това ,което си направила е било много глупаво.Как ще предложиш на човек ,эа който имаш само някаква виэуална представа,а и по скайп...но все пак ти си решаваш.
Но има и друг вариянт-да не те е харесал виэуално и просто да си търси някакво оправдание.
Моат съвет е да не раэчиташ на скайп ,а да търсиш повече въэможности эа пряки контакти-срещи,кафенца и т.н.Така много по-лесно ще се опоэнаете ,а и шансовете да те хареса са по-голями...късмет.Ако не стане -не эабравяй ,че не може да имаме всичко,което поискаме.

mechtaq_za_teb
05-23-2007, 12:45
Napalno podkrepqm gorniq post.Ne se opoznavaite po skype,tova nqma kak da stane.Izlezte nqkolko pati,razhodete se,pogovorete si i taka shte se opoznaete.Togava veche shte vidish dali e vyzmojno da se polu4i mejdu vas.

PaRty'GirL
05-23-2007, 12:46
ами според мен не е трябвало да го питаш дали има шансове с теб
мисля че не трябва да му казваш че го харесваш и то още в началото когато не знаеш дали нещо би излязло
трябва да му покажеш че го харесваш като си пишете трябва да го обръщаш на флирт и в училище по сущия начин доколото можеш
ако той те харесва предполагам че ще те покани на среща

Presley
05-23-2007, 12:52
Napalno podkrepqm gorniq post.Ne se opoznavaite po skype,tova nqma kak da stane.Izlezte nqkolko pati,razhodete se,pogovorete si i taka shte se opoznaete.Togava veche shte vidish dali e vyzmojno da se polu4i mejdu vas.
Да! =D>
А и эабравих да добавя нещо много важно-ако общувате по скайп дълго време,ще се иэчерпате и на живо няма да вожете да си кажете 2 думи.Това е грешка,която много често се допуска...

jyji
05-23-2007, 13:15
po princip izob6to ne sum suglasna,4e ako si pi6ete po skype 6e si iz4erpate temite za razgovor [-X ,koito kakto si go napravi.Ina4e za drygoto mn tupo da my predloji6 po skype naistina:)I za tova,4e si my izpratila snimka i toi ne te e poznal e pulna izmi6lkotina.Pri polojenie,4e vseki den se zasi4ate po koridorite...aide molq ti se.Mujki izmi6ljotini.Moje bi se pravi na "nedostupe" de da znam vremeto 6te pokaje.Ina4e naistina tova e na4ina kakto edno momi4e kaza-kafenca,izlizaniq i taka.Toi 6te preceni dali te haresva kato se opoznaetei kusmet;)

SeduCation
05-23-2007, 13:21
:roll: Ммм нз за6то го направих мойе би за6тото той е абсолютна отка4алка и май не е и по сериозните връзки.Има си 3 или 4 гадйета, ако ве4е не са и 5...

SeduCation
05-23-2007, 13:22
(imam predvid nz za6to mu predlojih)

fantasigirl
05-23-2007, 13:37
Ami zamisli se toi ima 5 gadjeta...ti iska6 da si 6 li???Qvno toi samiq e dosta ne seriozen,no kakto kazaha i drugite spored men 6tom iksa6 da stane ne6to e nai dobre da se opoznaete,za da moje da stane ne6to...

Th3MaN
05-23-2007, 13:49
Да ти кажа честно доста зле си постъпила и аз имах подобрен случай и бях доста шокиран когато това се случи. След това си развалих мнението за момичето и повече не и обръбщам внимание. Трябва малко по постепенно не може ей така да кажеш на някой че го харесваш

Presley
05-23-2007, 13:54
Оооо 5 вика....и эа кво се эанимаваш с тоя,я го эарежи :-D

BAYO
05-23-2007, 13:54
Еми ти си ошашкала момчето , кфо да ти кажа. Яко сигурно си го "захапала", та той чак и уплах е хванал. Найш ли кфо? Поговори с него, извини му се и му кажи, че си го направила импулсивно. Заглади малко нещата, пък от там нататък, лека полека, с бавни настъпатълни действия ... сеш' се :D

SeduCation
05-23-2007, 14:05
Ох мн ви благодаря.Аз съм си такова импулсивно детенце оба4е съм мн срамейлива.Нз тоя път как тка се отпуснах.То по 4ат наистина е мн по лесно.Оба4е бая съм хлътнала по тфа мом4е.....леле....

Heart_of_misery
05-23-2007, 14:40
Винаги е така, гогато хлътеш лудо по някого, загубваш ума и дума. И макар и да мислиш и да отделяш сумати време какво точо да кажеш и направиш,как да се изразиш идва момент когато всичко ти идва от вътре и става импулсивно, дори и после да съжеляваш какво си казала.

Според мен, дай му малко време, както разбрах има си доста гаджета, следователно мн момичета го харесват. Включвай се често в Мирката, но не му пиши. Виж дали той ще ти пише. Вие сте доста различни, той иска да те опознае. Прав си е - да си зареже всички гаджета за момиче, което не познава. Говорете си в чата не само по ТАЗИ тема, питай го какво харесва, каква музика слуша,любим спорт и т.н съответно и той сигурно ще те пита. Като разбере че си супер яко маце(знам, че си такава) ще си зареже всички гаджета и ще бъде само с теб! ;) Успех !

jyji
05-23-2007, 14:44
abe ko sa zanimava6 s de4kovci ](*,) zareji go tam da si pase stadoto 5 li sa 6 li sa... :idea:

Th3MaN
05-23-2007, 14:48
abe ko sa zanimava6 s de4kovci ](*,) zareji go tam da si pase stadoto 5 li sa 6 li sa... :idea:

човече за кво стадо говориш бе ?? Май нещо не си в темата :D

koalka
05-23-2007, 16:05
Явно си избързала, още първия път след като сте си писали.А и по чата да му предлагаш...Прав е-опознайте се повече.

SeduCation
05-23-2007, 16:09
наистина трябва6е да не прибързвам ама строреното строрено.Сега какво???как да оправя не6тата.Наистина това 4е има мн гадйета е гадно ама аз какфо да направя като мн го харесвам.Не искам да оставям вс до тук...пък нямам представа какво да правя.....

Presley
05-23-2007, 16:43
наистина трябва6е да не прибързвам ама строреното строрено.Сега какво???как да оправя не6тата.Наистина това 4е има мн гадйета е гадно ама аз какфо да направя като мн го харесвам.Не искам да оставям вс до тук...пък нямам представа какво да правя.....
Просто поговори с него-Както може в скайп,така може и на живо!Като имаш толкова голям мерак,давай!!!Но се эамисли дали искаш да си една от всичките му приятелки......

alkobalko
05-23-2007, 16:46
Имал 4-5 гаджета и ти искаш да си с него? Е това не го разбирам. По-добре не се занимавай с момчета като него.

jyji
05-23-2007, 17:14
abe ko sa zanimava6 s de4kovci ](*,) zareji go tam da si pase stadoto 5 li sa 6 li sa... :idea:

човече за кво стадо говориш бе ?? Май нещо не си в темата :D
mi da se zanimava s tolkova mn momi4eta...v takuv smisul.Ne mi se vqrva,4e tq iska da e edna ot mnogoto

SeduCation
05-23-2007, 18:24
Ооо мн ясно 4е не искам да съм една от вс.Ама в момента го харесвам толкова мн 4е не ми пука толкова мн разбирате ли ме :roll:

Th3MaN
05-23-2007, 18:56
Ооо мн ясно 4е не искам да съм една от вс.Ама в момента го харесвам толкова мн 4е не ми пука толкова мн разбирате ли ме :roll:

Това е момнетно чувство. И аз съм имал такива моменти в който си мисла че харесвам някой повече от всичко на света но след месец два разбирам че чувството започва да намалява. Ако той иска да е с много а ти не искаш да си една от много по добре недей!

05-23-2007, 21:10
Da ima tolkova mn gadjeta,to tova ozna4ava 4e e bahti i gadnqra ma to mai vs momi4eta si padat po lo6i mom4eta(xaxa).Ottyka natatak trqbwa da se ohladi6 malko i da spre6 da mu govori6 za vrazka s tebe.amo kato fr da si pi6ete :wink: tova e ot mene KASMET!

05-24-2007, 09:22
Амиии... =D> за постъпката ти. А сегаа.. ти се справяш чудесно и сама :D

BAYO
05-24-2007, 09:52
Ооо мн ясно 4е не искам да съм една от вс.Ама в момента го харесвам толкова мн 4е не ми пука толкова мн разбирате ли ме :roll:

Споко, наближава и тоя ден, в който ш'ти пропука и то мноо здраво :-D Ама да не внасям повече песимизъм в розовкото ти сърчице :Р

SeduCation
05-24-2007, 12:25
Сега кое според вас 6те е по-добре да му се извиня ,4е съм се дърйала малко мн импулсивно или просто да спра темите за нас и да си говорим просто като френдове.Кое 6те е по пе4елив6о(според мене 2-ото) :roll:

IZ
05-24-2007, 12:30
Napalno podkrepqm gorniq post.Ne se opoznavaite po skype,tova nqma kak da stane.Izlezte nqkolko pati,razhodete se,pogovorete si i taka shte se opoznaete.Togava veche shte vidish dali e vyzmojno da se polu4i mejdu vas. ;)

jyji
05-24-2007, 13:46
mi spored men po-dobre vtoroto.No ti si znae6 nai-dobre i ne se vliqi ot 4yjdoto mnenie O:)