PDA

View Full Version : Откачена "любов"



05-23-2007, 14:14
Накратко: Вчера видях приятелят си с друго момиче. Бях с най - добрата ми приятелка. Казах му че не искам да го виждам , не му вдигам телефона и т.н. Обаче разбрах че е заплашвал най - добрата ми приятелка , тя ми говорела да го разкарам и подобни , а това не е вярно видях го че изневерява и 3 годишна връзка отиде ей така на вятъра приятелката ми няма нищо общо , но той това си го е втълпил . Нямам си представа какво да му кажа да остави мене и приятелката ми ... ако може съвет имам чувството че е откачил

mechtaq_za_teb
05-23-2007, 14:22
Hm...kofti rabota.Ako ne te ostavq namira v kraina smetka probvai da govorish s nego i da mu obqsnish 4e veche ne iskash da ste zaedno.Obqsni mu sa6to taka 4e priqtelkata ti po nikakav na4in ne e zamesena vav vzimaneto na tova reshenie.Ako ne mu stane qsno ot razgovora i prodalji da te tormozi osven da potarsish nqkoi priqteli da mu go obesnqt(ako me razbra) :D Tova e ot men.

fantasigirl
05-23-2007, 14:34
Prosto mu kaji,govori s nego,obqsni mu.Vse nqkoga trqbva da razbere 4e pri4inata ne e nito v teb,nito v priqtelkata ti,i na men mi se e slu4valo podobno ne6to,taka 4e rano ili kusno se razbira istinata!

Th3MaN
05-23-2007, 14:42
Отиваш и му обясняваш че си го видяла и че не го шеш повече. Ако не иска да те разере викаш някой френд да му обясни по разбираем за него начин :idea:

BAYO
05-23-2007, 15:01
Отиваш и му обясняваш че си го видяла и че не го шеш повече. Ако не иска да те разере викаш някой френд да му обясни по разбираем за него начин :idea:

Аз ако бях , щех се врътна и щеше ми види само задния номер (дет се вика). Аве ... начи поговри си с него, обясни му как стоят нещата и че на крива ракета, космоса и пречи... та ако не го проумее .. длъжен съм да се сългася с мнението на пича, който цитирам (не напразно)!

Just_say_no
05-23-2007, 15:42
Отиваш и му обясняваш че си го видяла и че не го шеш повече. Ако не иска да те разере викаш някой френд да му обясни по разбираем за него начин :idea:

Аз ако бях , щех се врътна и щеше ми види само задния номер (дет се вика). Аве ... начи поговри си с него, обясни му как стоят нещата и че на крива ракета, космоса и пречи... та ако не го проумее .. длъжен съм да се сългася с мнението на пича, който цитирам (не напразно)!
ave q mu kaji da si gleda rautata .... kav e 4e da postavq uslovi q ??? [-(

plah4eto_
05-23-2007, 16:48
takiva hora s lopata da gi rine6-sgre6at ne6to i vednaga tyrsqt,nakogo,kogoto da obvinqt,v slu4aq priqtelkata ti.kaji mu,4e si go vidqla s druga i tva,4e kysate e samo po negova vina,nqma drug zamesen.

a ako pak se pravi na interesen,mu tegli edna dylga i 6iroka i da hva6ta pytq :smt005 :smt005 :smt005

koalka
05-23-2007, 16:50
Толкова и приятелката ти е приятелка...Сега тя какво?Ще излезе невинната, че я е заплашвал.А идвало ли ти е на ум, че може да си измисля?Въобще не се занимавай с тях... е моя съвет.

Th3MaN
05-23-2007, 16:54
Толкова и приятелката ти е приятелка...Сега тя какво?Ще излезе невинната, че я е заплашвал.А идвало ли ти е на ум, че може да си измисля?Въобще не се занимавай с тях... е моя съвет.

Аз до колкото разбрах той се опитва да ги манипулира за да си я върне но така не става. Да се оправи с него. Ако той продължава да се заяжда с
приятелката и да и каже да не се занимава и тя с него ако той продължава да ги тормози както вече казах да намери някой който говори неговия език и да се оправат работите.

vvs_go
05-23-2007, 17:39
ami vsy6tnost smqtam 4e postypva6 typo 6toto moje prosto da e zalitnal i moje da si opraite vryzkata

alkobalko
05-23-2007, 17:44
Oтиваш и му казваш, че си го видяла с друго момиче.

koalka
05-23-2007, 17:50
Толкова и приятелката ти е приятелка...Сега тя какво?Ще излезе невинната, че я е заплашвал.А идвало ли ти е на ум, че може да си измисля?Въобще не се занимавай с тях... е моя съвет.

Аз до колкото разбрах той се опитва да ги манипулира за да си я върне но така не става. Да се оправи с него. Ако той продължава да се заяжда с
приятелката и да и каже да не се занимава и тя с него ако той продължава да ги тормози както вече казах да намери някой който говори неговия език и да се оправат работите.Ааа, ясно.Моя грешка.Чела-недочела. :lol:

JaklinA
05-23-2007, 18:41
ами кажи му че си го видяла като ти е изневерил и да не се занимава вече с теб и приятелката ти

05-26-2007, 12:19
Подай оплакване в полицията са тормоз. Да видиш как няма да припарва на 100м от теб =D>

HYPE
05-26-2007, 12:35
Накратко: Вчера видях приятелят си с друго момиче. Бях с най - добрата ми приятелка. Казах му че не искам да го виждам , не му вдигам телефона и т.н. Обаче разбрах че е заплашвал най - добрата ми приятелка , тя ми говорела да го разкарам и подобни , а това не е вярно видях го че изневерява и 3 годишна връзка отиде ей така на вятъра приятелката ми няма нищо общо , но той това си го е втълпил . Нямам си представа какво да му кажа да остави мене и приятелката ми ... ако може съвет имам чувството че е откачил

аз тъй да та запитам как си сигурна че ти е изневерил като си го видяла с друго момиче и какво точно си видяла ?! Щото не си мислете че като имаме гаджета ще бъдем като коне с капаци и вие ще сте единствените с които ще излизаме ;)

Shadow_Walker
05-26-2007, 13:54
Oтиваш и му казваш, че си го видяла с друго момиче. И че приятелката няма общо с тая работа.

05-26-2007, 15:02
vika6 nekoi da mu tegli edna maina :smt075 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

05-26-2007, 16:06
vika6 nekoi da mu tegli edna maina :smt075 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D i sa6to :smt065 :smt067 :smt068 :smt070 :smt071 :D

Mementomori
05-26-2007, 17:03
Най-добре говори с него и му обясни,че си го видяла как ти изневерява и не искаш да си с него!Приятелката ти няма нищо общо с това,просто той се е подиграл с чуствата ти!Ако продължава да досажда,издай ограничителна заповед!!!Успех!

pyx4eto
05-26-2007, 18:10
Ех тия момчета...все откачат... :-D
Отиваш и му казваш кво си видяла,но като казвш така,че е откачил,не е зле да си вземеш някои здравеняк да те пази :D

plamy_
05-26-2007, 20:28
oo da si gleda rautata mu kaji milaa :smt016

lesistar
05-26-2007, 20:34
Oтиваш и му казваш, че си го видяла с друго момиче. И че приятелката няма общо с тая работа.

не се занимаваи с него намери си ново гадже което да го набие :smt075 и няма да припарва до тебе и приятелкатата ти

VIrUsS4e
05-26-2007, 20:44
Яиж сега то зависи какво си видяла. Може просто да е бил с някаква приятелка аз днес пуснах тема с кяото молех да ми помогнат за едно моми4е да я спечеля и ще се бояр за нея но това не означава че не мога да излизам с приятелки тва че не са ми гаджета не означава че не моаг да излизам на разходка с тях, а от друга страна ако с иги видяла да се целуват или нещо от сорта и си напълно убедена че ти изневерява му обесняваш точно какв оси видяла, че приятелтата ти няма нищо общо тъй като т иси го видяла и му обесняваш но мяо съвет е ако е втория начин тоест наистина си го видяла да ти изневерява и си тръгнала да му го обесняваш по добре си вземи някого със себе си за всеки случай щото не се знае тоя кво може да нправи а между другото ти на колк оси и той на колко е ако не е тайна ?

UnsTToPPaBBle
05-26-2007, 21:44
hva6ta6 si nqkoi priatel 2 metra stena da go nabuta v konski g*z i si gotova :-) :-) :-)

05-26-2007, 22:28
Кажи му да остави приятелката ти и че това с нищо не му помага.Най добре да те забрави.Той си е виновен че е провалил връзката ви.

BWald0rf
05-26-2007, 22:34
Кажи му да остави приятелката ти и че това с нищо не му помага.Най добре да те забрави.Той си е виновен че е провалил връзката ви.
упс..тфа бях аз ;)

ooops
05-26-2007, 22:43
Отиваш и му обясняваш че си го видяла и че не го шеш повече. Ако не иска да те разере викаш някой френд да му обясни по разбираем за него начин :idea:

Аз ако бях , щех се врътна и щеше ми види само задния номер (дет се вика). Аве ... начи поговри си с него, обясни му как стоят нещата и че на крива ракета, космоса и пречи... та ако не го проумее .. длъжен съм да се сългася с мнението на пича, който цитирам (не напразно)!aaxamz e taka 6te e nai dobre ebati i 4oveka ne stiga 4e ti izneverqva puk i tvoq fr 6te zaapla6va kude swe namira toq