PDA

View Full Version : Дали имаме някакво бъдеще заедно?



05-23-2007, 13:18
Искам да ви разкажа моята зла участ.Аз съм на 14 години 7 клас а момчето е 10 клас са на колко е незнам.Мн дни подрет се гледахме с него докато накрая едно междучасие не се запознахме.Ма той нещо май не ми знае името :lol: щото се ме пота кой клас съм тъйче надали ми чу името.закача ме се с него все ме базика като ми вика С едни гърди напред или нкви такива.Мн гго харесвам мамка му.Един път дойде при мене в коридора и вика да пораснеш още малко и...върти глава.Сещате се за кво говори.Др път пък бях с туника и клин и един негов приятел така ми повдигна туниката като май малко ме щипна и аз само се обръщам и всички се смеят и той веднага вика той беше и сочи приятеля си.Имали сме мн такива закачки.Сл една такава закачка той излезе на двора на даскалото и едни приятелки били навънка и чули как си говорели за мене.Мн пъти като сме се засичали по стълбите и застава ме един пред др и никой не мърда го глеам как ми гледа в блузата и двамата тръгваме в една посокоа и не можеме да се разминеме :lol: днеска пак така стана ама аз се одръпнах наляво,а той остана на едно място и вика мерси или благодаря не помна.Вчера пък аз съм точно на ъгала на стълбите и тръгвам да слизам и той минава зад мене и с плика си ме удари по задника.Наистина имала съм с него мн такива мигове.Мн го харесвам направо го обичам.Та искам да ви питам дали според вас той би тръгнал с мене или се спира заради годините ми.Не би трябвало това да пречи.Предишното ми гадже беше 11 клас на 17 год и нямаше значение всъщност на колко сме.Дали за него има.Той незнае,че съм на 14 може да си мисли,че съм по малка като знае че съм 7 клас примерно на 13 може би.Аз ще го питам някой ден на колко е сигурно на 17 щото има бая гъста брада.Три години не е чак толкова голяма разликата.Какво смятате вие дали бихме имали бъдеще макар и за малко.Знам че мисли само за ебене щото мн пъти е не чак толкова мн е викал само да порастенш и ...(мисли си пак за тва) Казвал е че като порастна ще стана....пак за тваа.защо така не може ли да стане нещо между нас........

05-23-2007, 13:24
Мн е забавен и е срамежлив защото когато се запознавахме той викна един негов приятел да отида дан се запознаеме.Не мисля че мисли само за ебан,а има и толова мн др момичета в даскало с големи гърди.Все можеше с др.Но защо точно с мене значи все пак има нещо.Не искам да кажа,че са ми мн големи гърдите ама за мойте години не са никак малки и не ми го е казвал само тож а др момчета.Имаще един дето сега завърши тоя катож ме види ми вика боцки :lol: :lol: :smt005 голям срам беше.Та за мойто момче един път до стълбите аз се качвам,а той слиза и ми надникна в блузата аама аз въобще не мога да се осъзая кво става.Е каза ама само веднъж пак докото слизахме вървеше с неговия клас и вика ей оная знаете ли кви гърди има.Моля бхте ли ми казали вашете мнение

DFche
05-23-2007, 13:38
Shte ti pisha na latinki tyi kato si chatarka i si pisala na BP.
Ne obryshtai vnimanie na priqtelite mu tyi kato mi izglejdat golemi zadnici, toi moje da e mnogo dobyr i mil. Pokaji mu che godinite nqmat razlika za teb. Ne bydi mnogo aktivna, ako moga da go kaja taka, myjete se plashat ot fakta che jenata e po aktivnata strana. Bydi sramejliva. Nqkoi den syvsem spokoino moje da go oshtipish leko da go dupnesh s pryst da go zakachash tva onva, no ne mu skachai na vryta.

ako imash oshte vyprosi Skype: D_q_v_o_l_4_e-f

fantasigirl
05-23-2007, 13:44
Moje i da imate dvamata bude6te.No nqkak trqbva da razbere6 kakvi sa mu 4uvstvata kum teb,za6toto pove4eto ne6ta koito pravi kum teb mai sa samo ot fizi4esko privli4ane.No qvno opredeleno ne ti e bezrazli4en,a az razlikata v godinite edva li nza4i ne6to,za6toto sum vijdala kakvi li ne slu4ai..Ami kaji mu kakvo milsi6 i 4uvstva6,puk dano stane ne6to.Uspeh!!! :)

smileyto
05-23-2007, 13:51
mili4ka az s moq imam 3 godini razlika...povqrvai tova ne pre4i a pomaga...taka toi misli po trezvo... a za nego :roll: :roll: mislq si 4e e samo za gurdite ti...ne iskam da predri4am.. no ako iska6 pokaji mu 4e ne ti e bezrali4en i probvai..no v nikakuv slu4ai ne mu davai da te manipura za sex :-s USPEX \:D/

BAYO
05-23-2007, 13:59
Ц ц ц... #-o да ви имам детските патешки истории. Тоя ми вдигнал полата, оня ми събул панталона, третия ми дръпнал сутиена ... ае найш ли кфо е тфа? Знаеш ли на тая възраст какво се върти в главата на момчетата. Имам брат на 17г. Че той със сяка прай така, върти си ги кат пумпал. Ами ако сяка земе да реве за него??? Просто хормоните така ви бушуват в тялото, чеее там е ся напрао Революция. Ш' улегнете бе, след 3-4 годинки :)

Th3MaN
05-23-2007, 14:08
Да точно както казва BAYO това е съвсем нормално за неговта възраст. Момчетата правим така мноо често на тези години. Ако искаш да го спечелиш трябва да действаш по друг начин. Може би му харесваш като тяло но едва ли има голямо привличане. Незнам честно да ти кажа но според мен нямаш много голям шанс