PDA

View Full Version : мн съм отчаяна..но също толкова и влюбена



05-23-2007, 14:34
Искам да ви разкажа моята зла участ.Аз съм на 14 години 7 клас а момчето е 10 клас са на колко е незнам.Мн дни подрет се гледахме с него докато накрая едно междучасие не се запознахме.Ма той нещо май не ми знае името щото се ме пота кой клас съм тъйче надали ми чу името.закача ме се с него все ме базика като ми вика С едни гърди напред или нкви такива.Мн гго харесвам мамка му.Един път дойде при мене в коридора и вика да пораснеш още малко и...върти глава.Сещате се за кво говори.Др път пък бях с туника и клин и един негов приятел така ми повдигна туниката като май малко ме щипна и аз само се обръщам и всички се смеят и той веднага вика той беше и сочи приятеля си.Имали сме мн такива закачки.Сл една такава закачка той излезе на двора на даскалото и едни приятелки били навънка и чули как си говорели за мене.Мн пъти като сме се засичали по стълбите и застава ме един пред др и никой не мърда го глеам как ми гледа в блузата и двамата тръгваме в една посокоа и не можеме да се разминеме днеска пак така стана ама аз се одръпнах наляво,а той остана на едно място и вика мерси или благодаря не помна.Вчера пък аз съм точно на ъгала на стълбите и тръгвам да слизам и той минава зад мене и с плика си ме удари по задника.Наистина имала съм с него мн такива мигове.Мн го харесвам направо го обичам.Та искам да ви питам дали според вас той би тръгнал с мене или се спира заради годините ми.Не би трябвало това да пречи.Предишното ми гадже беше 11 клас на 17 год и нямаше значение всъщност на колко сме.Дали за него има.Той незнае,че съм на 14 може да си мисли,че съм по малка като знае че съм 7 клас примерно на 13 може би.Аз ще го питам някой ден на колко е сигурно на 17 щото има бая гъста брада.Три години не е чак толкова голяма разликата.Какво смятате вие дали бихме имали бъдеще макар и за малко.Знам че мисли само за ебене щото мн пъти е не чак толкова мн е викал само да порастенш и ...(мисли си пак за тва) Казвал е че като порастна ще стана....пак за тваа.защо така не може ли да стане нещо между нас........Мн е забавен и е срамежлив защото когато се запознавахме той викна един негов приятел да отида дан се запознаеме.Не мисля че мисли само за ебан,а има и толова мн др момичета в даскало с големи гърди.Все можеше с др.Но защо точно с мене значи все пак има нещо.Не искам да кажа,че са ми мн големи гърдите ама за мойте години не са никак малки и не ми го е казвал само тож а др момчета.Имаще един дето сега завърши тоя катож ме види ми вика боцки голям срам беше.Та за мойто момче един път до стълбите аз се качвам,а той слиза и ми надникна в блузата аама аз въобще не мога да се осъзая кво става.Е каза ама само веднъж пак докото слизахме вървеше с неговия клас и вика ей оная знаете ли кви гърди има.Моля бхте ли ми казали вашете мнение

Mimka_sweet
05-23-2007, 21:23
Ами според мен те има за курва (извинявай) .
8-[
И можете да тръгнете,ама няма да е от любов ,ами от........ае сещаш се :lol:

05-23-2007, 21:40
Що не го питаш него
просто излесте някъде
питай го дали иска с теб да дойде до еди къде си и се шматкайте заедно
ако ти откаже - ясно
ако не - действай ;)