PDA

View Full Version : Приятелката ми..



Джони
05-23-2007, 14:06
Ами Ходиме от 1 седмица с моята приятелка .. Целуваме се ,прегръщаме се , но само когато сме на саме..И с 2та много се обичаме ( поне аз я обичам,а тя така казва,ама нещо не го показжа както трябва) и цялото даскало знае,че ходиме.Никой няма нищо против връзката ни , сички ни познават попринцип , но когато тръгна да я целувам пред останалите тя се обръща ,демек я целувам по бузката и тя мене ме целува по бузката..Интересно ми е..Дали я е срам от мене или пък е срамежлива много или нямам идея просто..С нея не се виждаме много време , само в даскало не сме много на саме..Та защо ми е вапроса неиска да се целуваме пред останалите..?!? :oops:

Presley
05-23-2007, 14:09
Щом всичко е окей,когато сте само двамата ,эначи не се притеснявай!Най-вероятно просто е от по-срамежливите.Няма лошо,може би след време ще се поотпусне.

Th3MaN
05-23-2007, 14:09
Ами сигорно е срамежлива. То не е толко лесно да се целуваш така пред всички. Може би трябва да си поговорите малко за това.

{SwEeT_anGeL_F}
05-23-2007, 14:13
syglasna sym s prednite mneniq.. ne vseki obi4a da se celuva pred drugite.. tq sama 6te se otpusne kogato mu doide vremeto ne q pritiskai:) celuvai q po buzkata za da ne se dyrpa ina4e i skoro moje da preodolee sramejlivvostta si (ako e tova) i da ti dade zelena svetlina :::

koalka
05-23-2007, 16:03
Явно я е срам.Говори с нея и я питай директно. :wink:

Your Moon Fairy
05-23-2007, 16:30
Saglasna sam s drugite za tova 4e kazaha 4e sig e sramejliva.Nai dobre q pitai

alkobalko
05-23-2007, 16:50
Предполагам, че е от по-срамежливите. Поговори с нея за това, ако е проблем за теб.

white_chik
05-23-2007, 17:23
Еми първо едва ли може да кажеш,че обичаш някого,след като сте заедно от 1 седмица.Любовта е малко по-дълбоко чувство.
А колкото до същността на проблема ти,спорд мен мацката се притеснява,когато сте в даскало.Може би не иска да изглежда като позьорка пред другите, и може би прекалено много и пука за чуждото мнение и не иска да й клюкарстват зад гърба,защото дори познатите ви да нямат нищо против връзката ви,винаги има шушукания

eclipseee
05-23-2007, 17:33
Съгласна съм с white_chik :!:

sladurana{}
05-24-2007, 11:26
axa mi vij sega ne e lesn0 da se celuvash pred mn0g0 h0ra,zasht0t0 ak0 tq e sramejliva tq taka nqma da se chustva d0bre.Pitai q dali e taka i ak0 ti kaje 4e e taka pr0st0 i kaji da ne se pritesnqva drygite vse edn0 gi nqma ..pr0st0 i kaji da gi iz0lira tqh d0kat0 se cekuva sus teb i shte bude syvsem su6t0t0 kakt0 kat0 ste nasame!.. :D :)

Nassgerrack
05-24-2007, 11:49
Поздравления! Току-що си намери свястно момиче,а не курва!

Да,тя е срамежлива,но това е ,защото не е сигурна в своите и в твоите чувства. Това е нормално,когато достигнете определен етап в отношенията ви ,тя сама ще го покаже и ще те целуне където трябва.


p.s. Не знам що си се изчервил в поста си, според мен тая срамежливост е мн сладка :)

05-24-2007, 11:51
еми аз пък не мисля, че има нещо кой знае колко лошо в това, че не иска да се целувате пред другите :roll: ... просто или е по-срамежлива, както казаха другите или не исака да прави връзката ви някаква позьорщина пред всичките си познати т.е. да се мляскате пред тях... пък и така и за другите хора е по-добре защото в такава ситуация се чудиш на къде да гледаш :lol:
абе най-добре поговори с нея... ние тука ме можем да гадаем ;)

IZ
05-24-2007, 12:07
MI SIGURNO SI I PARVIA I MEN ME E SRAM PRED DRUGI SPOX VS E NARED ;)

BAYO
05-24-2007, 12:33
Поздравления! Току-що си намери свястно момиче,а не курва!

Да,тя е срамежлива,но това е ,защото не е сигурна в своите и в твоите чувства. Това е нормално,когато достигнете определен етап в отношенията ви ,тя сама ще го покаже и ще те целуне където трябва.


p.s. Не знам що си се изчервил в поста си, според мен тая срамежливост е мн сладка :)

http://forum.arsenal-bulgaria.com/style_emoticons/default/bow.gifhttp://forum.arsenal-bulgaria.com/style_emoticons/default/bow.gifhttp://forum.arsenal-bulgaria.com/style_emoticons/default/bow.gif
:-D

glor4eto_
05-24-2007, 15:55
abe hodite ot 1 sedmica a mnogo se obi4ate kvi sa tiq decka mu rabota

FunkyFresh
05-24-2007, 17:12
a ti 6to darji6 tolkova da q celuva6 pred si4ki?Kvo iska6 si4ki da vidqt kuv mujkar si e na tva mu vikam inteligentna oligofreniq :smt011

KyKJlu4KaAa
05-24-2007, 17:23
sramejliva e.... i az bqh taka v na4aloto..no posle...vaobhste ne me interesuvashe... :) se edno pak si bqhme sami4ki :::

Just_Be
05-24-2007, 17:25
Срамежлива е сигурно.....ако я беше срам от теб нямаше да е с теб :P :-D :|