PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче .......



05-23-2007, 14:25
Значи харесавм едно момиче. Имам чувството, че и тя ме харесва, защото постоянно ме гледа някак ...... абе и аз нз точно как. Гледа все да е до мен. Искам да ходим ама нз дали ме харесва. защото ако й предложа и ми отакже става гадно ( от един клас сме). Кажете какво да правя плс.

Presley
05-23-2007, 14:28
Е какво друго можеш да направеш..?Кажи и ,какво толкова?Пфу :-D

Heart_of_misery
05-23-2007, 14:28
Ми щом сте от един клас, тогава говори с нея. Вече трябва да я познаваш добре. Някъде на кафе, или просто насаме намекни и, ще разбереш дали и тя те харесва и тогава и предложи :)

{SwEeT_anGeL_F}
05-23-2007, 14:30
pove4e ob6tuvane i razgovori mu e maikata det se kazva :) posle sam preceni za tebe li e,haresva li te i t.n :)

Th3MaN
05-23-2007, 14:32
Ми кажи и какво чувстваш. Око не го направиш много ще съжаляваш. По добре действай ако те отреже не е единствената.

П.П. И гледайте като се влубвате да не избирате от вашия клас щото е много шибано :smt005

Just_say_no
05-23-2007, 14:32
pove4e ob6tuvane i razgovori mu e maikata det se kazva :) posle sam preceni za tebe li e,haresva li te i t.n :)

saglasna :-D

Michelle
05-23-2007, 14:32
Трябва да знаеш,че повечето момичета очакват момчето да направи първата крачка.Като за начало стани й приятел,може да започнеш да търсиш близоста й,покажи й,че ти е приятна.Дръж се мило с нея.Щом си забелязал тези знаци,вероятно и тя не е безразлична.След това я покани да излезете и т.н.Все пак някой трябва да предприеме първата крачка.Успех :)

#YoU MuSt DiE#
05-23-2007, 14:43
Ми кажи и...Пфф тфа е тъпо едва ли щъ чака да са наканиш... [-X

Valento
05-23-2007, 14:46
М трябва да си повече с нея и да разбереш какво обича да прави,каква музика слуша,заведи я на кино примерно и най-важното предрасположия преди да и предложиш!Но нали се сещаш че без малко практика няма смисъл погожори и с нейни приятелки да ти кажат какъв човек е точно!!!УСПЕХ \:D/

05-23-2007, 15:00
Ми аз я познавам много добре даже. Намя какво да разпитвам хората. НО .... добре аз ще я поканя да излезем някъде ... и после какво ... " харесвам та искаш ли да ходим ?" дайте някакви идеи как по точно да и предложа .
PS замислил съм го за понеделник да стане работата.

Just_say_no
05-23-2007, 15:09
Ми аз я познавам много добре даже. Намя какво да разпитвам хората. НО .... добре аз ще я поканя да излезем някъде ... и после какво ... " харесвам та искаш ли да ходим ?" дайте някакви идеи как по точно да и предложа .
PS замислил съм го за понеделник да стане работата.
eee ... ne barza6 li malko? poiz4akai da vidim kak sedat ne6tata .. vij ve4e vav srqda moje da i predloji6 :lol: kaji i " az naistina te haresvam ... " tam ala bala... i posle " ako iska6 moje da se polu4i ne6to pove4e mejdu nas..." nz.. ne6to takova ... se pak ne sam predlagala na mom4e do sega... :-k

N0_feAR
05-23-2007, 15:34
бе незнам колко е подходящо но на една аверка едно момче и предложи като бяха на спирката самички говореха си нещо....и той и каза:Аз много те харесвам.Мисля, че си много сладка(ала бала нещо от сорта) Искаш ли да бъдем нещо повече от приятели?
бе не знам колко е удачно,но тва ти го давам за пример,а тва със спирката....има и по хубави варианти ;)

Th3MaN
05-23-2007, 15:39
Ми аз я познавам много добре даже. Намя какво да разпитвам хората. НО .... добре аз ще я поканя да излезем някъде ... и после какво ... " харесвам та искаш ли да ходим ?" дайте някакви идеи как по точно да и предложа .
PS замислил съм го за понеделник да стане работата.
eee ... ne barza6 li malko? poiz4akai da vidim kak sedat ne6tata .. vij ve4e vav srqda moje da i predloji6 :lol: kaji i " az naistina te haresvam ... " tam ala bala... i posle " ako iska6 moje da se polu4i ne6to pove4e mejdu nas..." nz.. ne6to takova ... se pak ne sam predlagala na mom4e do sega... :-k


Трябва да не бързаш Много внимавай защото ако избързащ и те отреже ще стане много гадно да знаеш

Любовта е за слабите
05-23-2007, 15:41
Недей да и казваш нищо, напсувай я и си гледай живота :evil:

6o6kotooo
05-23-2007, 15:43
еми попитая я по някакъв по скрит начин ако разбираш (дали те харесва) и ако е така даваи няма за кфо да се спираш :)

Th3MaN
05-23-2007, 15:45
Недей да и казваш нищо, напсувай я и си гледай живота :evil:


Ти така ли би направил? И кво да си гледа живота? Ако това е живота му? По добре недей да пишеш такива безмислиени коментари?

koalka
05-23-2007, 15:45
#YoU MuSt DiE#,веднага си намали аватара.
Хубаво би било и тя да има такива чувства, каквито и ти.За това примерно започни да флиртуваш с нея, и ти да я гледаш, да се закачаш и най-вероятно ще схване намека.После можеш да й поискаш телефон и да й се обадиш, за да я поканиш на среща.

Любовта е за слабите
05-23-2007, 15:48
Недей да и казваш нищо, напсувай я и си гледай живота :evil:


Ти така ли би направил? И кво да си гледа живота? Ако това е живота му? По добре недей да пишеш такива безмислиени коментари?
Това няма да е животът му, защото след 2 месеца ще се разделят и ще пускат нови безсмислени теми за самоубийства, като всички останали, така че могат да си спестят всичко това както на тях самите, така и на нас.
И да - и аз така бих направил.

Th3MaN
05-23-2007, 15:51
Недей да и казваш нищо, напсувай я и си гледай живота :evil:


Ти така ли би направил? И кво да си гледа живота? Ако това е живота му? По добре недей да пишеш такива безмислиени коментари?
Това няма да е животът му, защото след 2 месеца ще се разделят и ще пускат нови безсмислени теми за самоубийства, като всички останали, така че могат да си спестят всичко това както на тях самите, така и на нас.
И да - и аз така бих направил.

Не може да се вивее без любов. Ако сега не сполучи все някога ще сполучи в любовта. Ако няма любов няма да има и хора. Според мен това не е начина. Прав си, че ще има безмислени теми но тях винаги ги има. Дори и да не са за лубовта пак ще ги има.

AnGeL_oF_dArKnEs
05-23-2007, 16:10
еми попитая я по някакъв по скрит начин ако разбираш (дали те харесва) и ако е така даваи няма за кфо да се спираш :)

Да речем "какво мислиш за мен" първо ще разбереш какво и е мнението за теб и второ да се надяваш тя да разбере подтекста! Аз така напавих с моята и зе че стана! :-D