PDA

View Full Version : Шините гнусни ли са?



05-23-2007, 16:55
Такаа,работата е там,че преди носех шини.Тогава нямах приятел и нямаше с кой да се съобразявам.Но ето,че решихме(аз,зъболекарката и майка ми)да ги сложа пак.Зъболеарката назначи час за днес.Вчера казах на гаджето си(с него сме от 10 месеца),че днес ще си слагам шини.Той ми каза,че някакво момче е имало,но паднало с колелото и зъбите му хвърнали заедно със шините и оттогава не искал да вижда подобно нещо.С надеждата,че отношението му към мен и шините ми ще е по-различно, днес отидох,нагласиха ми ги и сега съм с тях.Когато ми звънна му отворих вратата фъфлейки "Здрасти мило"Той очевидно не загря ситуацията и ме попита какво ми е.Тогава аз му се усмихнах и той видя,че съм със шини.Педполагах,че ще ме бъзикне,ще се пошегува и няма да се ужаси кой знае колко.Нооо омг,каква заблуда,кво нещо...отидохме на терасата на блока да пушим,а той се сви на кълбо и изобщо не ме поглеждаше.Попитах го "толкова ли те е гнус,ебати?" и той отговори положително.Поговорихме си.През цялото време не ме погледна.Попитах го дали иска да идем у тях а той отвърна "с това нещо ли ще си"и когато му казах "да",той направи така- :shock:
Пускам темата,защото се чудя как може едно телче да е толкова гнусно за някой?Аз не виждам кое му е ужасното.
Момчета,ако гаджето ви сложи шини изведнъж, как ще реагирате?Ще ви бъде ли гнус?
Момичета,а как бихте реагирали вие на подобно отношение?
ПП.Сорка ако темата не е на място,просто прецених,че не е за Любовни проблеми,защото шините и кривите зъби са си козметично проблемче(а и има други теми за шини и брекети из този раздел)

charovnata_
05-23-2007, 17:23
mi spored men ne e glnusno vuobshte vse pak e po dobre da sljish aparatche sega otkolkoto na 20 godini da budesh s krivi zybi a dokolkoto reakciqta na priqtelq ti si go obesnqvam s tova che toi e vidql chovek koito mu padat zubite tova za nego qvno e bila makar i malko prresileno da zvichi frapirashta sluchka i ot tam si e izgradil takova mnenie i sreshtu aparatchetata i ene moje da go preodolee i moje bi kato vidi chovek s aparatche se seshta za tazi sluchka koqto mojem da sravnim s koshmar koito se povtarq vseka vecher

{S}BaBY{G}
05-23-2007, 17:43
офф това е супер тъпо зададен въпрос..гнусни ли били шините..ми то зависи от теб дали ще са гнусни..лично аз 5 години съм носила брекети,миела съм си зъбите по не знам си колко пъти на ден не само с обикновени,но и с ортодонтски четки и приставки разни и конци и т.н и тн.н.н.н..н..и въобще не виждам в тоя случай за кфа гнусотия е идело реч..нито ми е пречело на взаимоотношенията по някъф начин щото не се събирам с някакви малоумници.Та с две думи никой не ме е сочел с пръст и не ми е викал "гнусна си" ....напрао не знам от къде си ги вкарвате тия филми.. :-k пък и избора на зъболекар си е твой..ако си била при кадърен ортодонт няма да ти се наложи повторно слагане;)

ice_cream_f
05-23-2007, 19:13
vuob6te ne sa gnusni 6inite prosto gajeto ti go e sram ot teb kato izleznete s fr ,a za 6inite ne se pritesnqvai i az nosq 6ini po-dobre da ti se opravqt zubite otkolkoto da sa ti krivi :wink:

Adwokat
05-23-2007, 21:24
Ami da malko sa gnusni chesno kazano , no ako priqtelkata mi si sloji nqma da imam nishto protiv.. vse pak ne q obicham zarad edno telche...

ff7
05-23-2007, 23:56
Явно се е травмирал от случката с колелото и... :smt009

Ellie
05-24-2007, 04:52
Мисля, че ще свикне.Май е по-гнусно след време да си с криви зъби.

LoVe_Is_EvErYtHiNg
05-24-2007, 06:53
Emi da ti kaja na seki ne mu e pr da nosi 6ini, ma tfa e polojenieto, az sy6to sym sys 6ina, ma o6te edna godna i q maham, ne slu6ai nikoi, nosi si 6inata, 4e da ti seopravat zybite, 4e posle staa stra6no :) az kat sym s fr i q maham, znam 4e ne trea de, amaa.... ":D se pak si q nosa de, ma tfa ti kazvam, 4e nema6 osnovanie da se pritesnqva6, a gadjeto ako te lof 6te svikne :)

Deschety
05-24-2007, 07:33
Еее...по-спокойно, не само ти носиш шина.Аз също си я нося, но когато излизам просто си я махам,а фр. ми знаят, че имам, но к'во им пука :-D на мен също \:D/ А и наистина-по-добре да ти се оправят зъбите :) Полагай и повече грижи за хигиената на устата си!Мий си редовно зъбите, конците въобще не са лоша идея, а има четки и разни др приспособления за езика.Тогава всичко ще си е свежо, а приятеля ти няма да има от какво да се оплаква :wink:

gabrielka@a
05-24-2007, 09:02
Шините не са гнусни!Ако приятеля ти не ги харесва,просто ги махай,когато си с него или ако е наложително винаги да ги носиш,му кажи да свиква и това е!

charovnata_
05-24-2007, 12:32
Шините не са гнусни!Ако приятеля ти не ги харесва,просто ги махай,когато си с него или ако е наложително винаги да ги носиш,му кажи да свиква и това е! napylno sym syglasna

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-24-2007, 13:57
az bih go zarqzala :lol: oba4e imai predvid 4e vsi4kite mi gadjeta poradi nqkvi nezna4itelni pri4ini sum gi zarqzvala... taka 4e mojesh spokoito da me smetnesh za luda nqma da se surdq :) a men li4no.. da gnus me e .... ako az trqbva da gi nosq :shock: ina4e za nqkoi drug .. ne ne me e gnus :P taa ina4e dvete mi nai dobri fr i dvete nosqt... za ednata daje razbrah 4e nosi dneska .. a tq gi nosi sig ot godina :shock: prosto gi nosqt ve4erta i cql den sa bez tqh :P