PDA

View Full Version : Moje li savet? :S



cOnFusEd_GirL
05-23-2007, 17:47
zdraveite!

sajelqvam ako ve4e ima takava temo nooo ne znam kakvo da pravq...iskam da pitam nqkoi da govorq s nqkoi i tai kato tuka pove4eto sam sigurna 4e sa na moite godini i 6te dadete nqkakav savet koito moje da mi pomogne... o6te pove4e 4e ne se poznavame taka 4e ne se sramuvam da pitam!

eto go problema: bezumno sam vliubena v edno mom4e 3 godini po golqmo ot mene - sega e abiturient... toi mi kaza 4e mnogo me haresva kato 4ovek i mnogo go kefq... az super mnogo go haresvam i prosto ne moga da spra da mislq za nego... no problema e 4e toi si ima priqtelka, koqto taka da se kaje me mrazi malko... i ne znam kakvo da pravq... super mnogo go haresvam...daje taka da se kaje sam se vliubila do u6i i ne znam po kakyv pyt da poteglq...

imate li nqkakvi saveti...? pls HELP! :roll:

tranceaddicted
05-23-2007, 17:51
Ако е свестен би трябвало това което ти е казал "че го кефиш като човек" да ти е стига, след като той си има приятелка. Просто за съжаление е зает и пак казвам ако е свестен хем няма да се откаже от приятелката си, хем може по почне да си мисли някои не до там хубави работи за теб. По-добре го остави, това е моят съвет.

shemetaa
05-23-2007, 17:52
spored men e po-dobre da ne stava6 "lo6a" i da im razvalq6 vrazkata...ako toi neznae za tvoite 4yvstva go ysvedomi i my obesni 4e prosto iska6 da znae i ako toi naistina iska da e s teb momi4eto,koeto te mrazi[4estno kazano tfa e tpo i qvno my nqma mn doverie koeto spored men e dobre] nqma da popre4i da ste zaedno,t.e. 6te q zareje i 6te ste zaedno....nakratko kaji my ako neznae 4e si vliubena v negy i eventyalno gi pitai dali moje da stane ne6ty m/y vas......uspeh :smt006

eclipseee
05-23-2007, 17:53
Ами нищо, че има приятелка, щом го харесваш бори се! Опознайте се повечко, излизайте, но само той ще си реши дали да скъса с приятелката си. Бъди упорита, бъди неговия идеал, това което гаджето му не може да е и току виж потръгнали нещата! :smt023

sun_flower
05-23-2007, 17:53
Ami vruzkata s vuprosnoto momi4e seriozna li.Kogato ste zaedno use6ta6 li da v durjanieto mu kum teb pove4e ot priqtelski 4uvstva?Haresva te kato 4ovek,a kato ne6to pove4e govorili li ste?6tom si tolkova vlubena mu kaji ako toi vse o6te ne go znae i se opitai da go spe4eli6.Mn qsno 4e priqtelkata mu nqma da te haresva,kakto i ti neq ako be6e na neinoto mqsto.Ako vruzkata mu s momi4eto esilna-ne se zanimavai dori da trugne steb 6te te zareje za da se vurne pri neq

koalka
05-23-2007, 17:54
Не значи, че означава нещо това като ти е казал, че го кефиш като човек, нали?И аз мога така да кажа на някое момче, но това не означава, че имам нещо към него.Така че...

По-добре го остави и го забрави, така и така вече няма да учи в твоето даскало, ще го забравиш.А и приятелка си има.

Presley
05-23-2007, 17:56
Не се эанимавай с обвърэано момче.Нормално е приятелката му да не те харесва,ако се навърташ около него.

Th3MaN
05-23-2007, 18:14
Ми ако найстина го обичаш трябва да не го закачаш докато си има приятелка. Ако те харесва ще я зареже за да тръгне с теб ако не значи не те.

experiment_m
05-23-2007, 18:23
Да не ти пука за приятелката му. Така или иначе те мрази. По-зле на дали ще стане. Ако мислиш, че имаш шанс с това момче - бори се. В този живот нищо не се получава на готово.

Magic_Girl
05-24-2007, 07:13
Ako mn te haresva i ne izpitva ni6to kum priqtelkata si spored men 6te q zareje.Moje bi imate 6ans da ste zaedno.I spokoino na vseki se slu4va da se vlubi v mom4e koeto ve4e e pulnoletno,no vse pak vnimavai.Vinagi si imai edno na ym,da ne sujalqva6 posle.

cOnFusEd_GirL
05-28-2007, 06:53
mnogo vi blagodarq za savetite hora :)
da prodylja da se borq za nego - moga
da go zabravq - ne mislq 4e 6te e vyzmojno... no 6te opitam :---)
i vse pak 10x mnogo!

slyn4iceto
05-28-2007, 16:10
ми според мен трябва да се бориш за него но не и да ставаш лошата която ги разделя.кажи му коректно какво изпитваш към него и го остави тои да решава но освен ако не е лудо влюбен в приятелката си или да го е страх от нея ще избере теб по простата причина че щом тя те била мразела, ако причината е свързана с чувствата ти към момчето,това значи че е доста ревнива а маи всички знаем черевността убива любовта и разрушава връзки.УСПЕХ!!! \:D/

cOnFusEd_GirL
05-29-2007, 07:36
men me e strah ot edno ne6to... znaete 4e vryzka ne se gradi vyrhu 4ujdoto ne6tastie... ne znam... mnogo mnogo obi4am tova m-4e no ne iskam kakto se izrazi slyn4iceto da stavam "лошата която ги разделя"... off ponqkoga mi se iska ne6tata da ne sa tolkova obyrkani no... uvi taka stoqt ne6tata... ne vsi4ko stava kakto iskame... tolkova MNOGO iskam da zatvorq o4i da se obyrna i da poema v edna nova posoka i da go zabravq tova mom4e... no prosto ne znam za6to NE MOGA! ... znam 4e trqbva... a ne znam za6to sam taka bezsilna... ne moga da se preborq sas sebe si! ... :roll: ne pojelavam na nikogo da mu doide tva do glavata... a ako nqkoi go e izpital istinski...znae kakvo e .... :roll:

bloodybaby
05-30-2007, 09:47
Зарежи тая работа!
Ако ти е казал, че те харесва много...като приятелка, едва ли някога ще сте нещо повече от това...
Не искам да те обезсърчавам, просто това е истината според мен!

Th3MaN
05-30-2007, 13:25
Загубена кауза. Аз ако харесвам някоя и после разбера че има гадже веднага я забравям. Тва е много гадно някакси.

TuZAra
05-30-2007, 13:38
Ти от Перник ли си ??? :?: :?: :?:

sasha_90
05-30-2007, 14:42
Опитай се да станеш по-близка с него.Кой е казал,че не може да зареже др заради теб :-D ?Но все пак ако си сиг в тва което чувстваш и е силно-тогава се бори!

g071na7a
05-31-2007, 08:07
SIURNO IMA6 U4NA KAL V U6ITE 4E DA SA VLUBI6 DO U6I TQ E PO HUBAVA OT TEBE MILI4KA PROSTO GO ZABAVI TOIN HARESVA NEQ

bloodybaby
05-31-2007, 08:44
SIURNO IMA6 U4NA KAL V U6ITE 4E DA SA VLUBI6 DO U6I TQ E PO HUBAVA OT TEBE MILI4KA PROSTO GO ZABAVI TOIN HARESVA NEQ
Ей ей хайде по - спокойно!
Момичето иска съвет, а не описание на този или онзи!
Ти пък що реши, че "тя е по хубава от тебе" - да не би да знаеш как изглежда девойчето през очите на момчето?Можеш да го знаеш само ако ти си момчето, за което става дума!

cOnFusEd_GirL
06-01-2007, 06:55
Off... hora... 6e izperkam... edin kazva zareji go... drug - bori se za nego... ne znam... prosto use6tam 4e ima ne6to, koeto ni svyrzva i dvamata...nqkakva nevidima vryzka i kogato toi me vidi mi se usmihva super sladko i cqloto mi nastroenie se opravq, dori da sam bila mnogo tyjna ili qdosana... samo 1 pyt kato go vidq i celiqt mi den e nqkakyv slyn4ev, samo se usmihvam i horata mi kazvat "abee kvo ti stava?mnogo si... 6tastliva dneska!"... ](*,)

sasha_90
06-01-2007, 09:28
Off... hora... 6e izperkam... edin kazva zareji go... drug - bori se za nego... ne znam... prosto use6tam 4e ima ne6to, koeto ni svyrzva i dvamata...nqkakva nevidima vryzka i kogato toi me vidi mi se usmihva super sladko i cqloto mi nastroenie se opravq, dori da sam bila mnogo tyjna ili qdosana... samo 1 pyt kato go vidq i celiqt mi den e nqkakyv slyn4ev, samo se usmihvam i horata mi kazvat "abee kvo ti stava?mnogo si... 6tastliva dneska!"... ](*,)
Щом едни казват бори се а др не послушай сърцето си какво казва.Направи това,което мислиш за най-правилно.

_Golden_fish_
06-08-2007, 08:32
"Forget the risk and take the fall! If it's meant to be then it's worth it all!"
"The only things in life we regret about are the risk, we didn't take"
"If you have a tender message or a lovin word to say, don't wait till you forget it and whisper it today!"
"It's hard to wait around for something that you know might never happen, but it's even harder to give up, especially when it's everything you've ever wanted!"

Bori se dokrai! Kysmet!

_PuNk`PrInCeSs_
06-08-2007, 09:07
ами...мисля, 4е той ще те оцени пове4е ако му покажеш, 4е си добра приятелка!той ве4е ти е казал, 4е си страхотен 4овек...това е суперско 8) :smt008 според мен най-добре ше постъпиш, ако не показваш НИКАКВИ зли намерения и мисли към приятелката му.Той ще оцени това.Дори ако бях на твое място щях да му призная. 4е го харесвам и да му кажа:"Знам, 4е ти оби4аш нея и се радвам, 4е си щастлив!Въпреки, 4е и завиждам, аз я уважавам, защото те пеави щастлив!"Послушай ме...и мисля, 4е ще има ефект ;] :idea: :!:

:arrow: Успех! :smt006


"Forget the risk and take the fall! If it's meant to be then it's worth it all!"
"The only things in life we regret about are the risk, we didn't take"
"If you have a tender message or a lovin word to say, don't wait till you forget it and whisper it today!"
"It's hard to wait around for something that you know might never happen, but it's even harder to give up, especially when it's everything you've ever wanted!"

AFT
06-08-2007, 09:22
Според мен ти не го обичаш.Ти си на около 15 години,нали?Мдам,не го обичаш,просто мнооого го харесваш.Той също не те обича,защото ако те обичаше,щеше да си зареже приятелката,освен ако нея обича повече от теб,което пак не е задоволително.Казал е,че го кефиш.И кво?И мен много хора ме кефят,но няма да тръгна да се натискам с тях някъде!Може да го е казал просто,за да не те нарани или за да започне да си играе с теб.Моя съвет => остави го намира,ще си намериш друг. O:)