PDA

View Full Version : Мазнинки



05-23-2007, 18:02
Здр.Исках да питам дали има смисъл да правя коремни ако имам малко мазнинки по коремчето.1во трябва тях ли да сваля и после да правя коремни за да имам плоско коремче?съвети плз

05-23-2007, 18:07
ами да добре е първо с някакъв хранителен режим (напр.разделно хранене) или поне ограничения в харната най-вече мазно,пържено и тестени изделия да свалиш мазнинките на корема,и тогава за да го стегнеш да правиш коремни преси.освен това за плоск корем съм чувала че изкачването на стълби и бягането също помагат :roll:
но не мога да ти кажа със сигурност :-k
но това което знам е че каквито и упражнения да правиш няма да има полза,ако не са съчетани с правилно хранене :wink:

05-23-2007, 20:05
ами да добре е първо с някакъв хранителен режим (напр.разделно хранене) или поне ограничения в харната най-вече мазно,пържено и тестени изделия да свалиш мазнинките на корема,и тогава за да го стегнеш да правиш коремни преси.освен това за плоск корем съм чувала че изкачването на стълби и бягането също помагат :roll:
но не мога да ти кажа със сигурност :-k
но това което знам е че каквито и упражнения да правиш няма да има полза,ако не са съчетани с правилно хранене :wink:

Ето това НЕ Е вярно. Тука не говорим за някакви ексцесии, разбира се. То също от значение е и ти какво целиш. Сега за плочки - диета, то е ясно.

bqsna_teenagerka
05-23-2007, 20:07
1.храни се правилно.
2.да наистина коремните помагат страшно много!

05-23-2007, 20:21
ами да добре е първо с някакъв хранителен режим (напр.разделно хранене) или поне ограничения в харната най-вече мазно,пържено и тестени изделия да свалиш мазнинките на корема,и тогава за да го стегнеш да правиш коремни преси.освен това за плоск корем съм чувала че изкачването на стълби и бягането също помагат :roll:
но не мога да ти кажа със сигурност :-k
но това което знам е че каквито и упражнения да правиш няма да има полза,ако не са съчетани с правилно хранене :wink:

Ето това НЕ Е вярно. Тука не говорим за някакви ексцесии, разбира се. То също от значение е и ти какво целиш. Сега за плочки - диета, то е ясно.

ами диетата ме е само за плочки а за плосък и стегнат корем,а и аз не съм написала диета а правилно хранене! Щото ако ще правиш коремни преси и същевременно се тъпчеш постоянно с кви ли не калорични боклуци нищо няма да излезе!

little-wild-lady
05-25-2007, 20:52
Opredeleno trqbva da se li6i6 ot nqkoi ne6ta i nai-ve4e ot gaziranoto,to samo poduva korema.Ot koremnite presi ima polza,no nai-golqm efekt ima ot pluvaneto.