PDA

View Full Version : mn sym sramejliva s nego ...



kup
05-23-2007, 18:12
hora ot mnogo vreme cheta tozi forum i chesno kazano ne predpolagah che i az moga da sedq pred kompa i da spodelqm s napylno nepoznati neshta ot lichniq si jivot ama eto che stana... v momenta nz dali moga da se obyrna kym fr ili kym sestra si zashtoto imam chuvstvoto che te nqma da razberat.Za tova reshih da se oobyrna tozi pyt kam hora koito ne poznavam a imenno kym vas...
Stava vypros za tova che az adski mnogo haresvam edno momche ot minaloto lqto s nego sme v mnogo dobri otnosheniq no nz dali i toi me haresva :( . Sega sigurno shte si kajete ami pogovori s nego i mu kaji samo kadeto az nemoga .Mnogo pyti se opitvah kogato izlezem da mu kaja ama nemoga. Mnogo sym sramejliva :oops: i mnogo me e strah ot otkys i ot tova da ne si razvalim priqtelstvoto .... S nego mojem da si govorim za vsichko no adski me e sram da govorq za tova.. Molq vi kajete mi moga li da napravq neshty ili kak da preodoleq tova da sym tolkova sramejliva...

Th3MaN
05-23-2007, 18:17
Знам от опит че е много гадно. Но това е начина. Ако не говорите няма как да стане. Може да не е директно. Опитай се малко по малко да му казваш за да разбере. Знам, че те е срам и е трудно, но първо няма от какво да се срамуваш това не е срамно и второ това е начина. Няма друг начин да стане или поне на мен не ми е известен друг начин. Незнам дано се получи. Пожелавам ти успех.

Presley
05-23-2007, 18:20
Ами не се притеснявай,че ще раэвалите приятелството си.Връэката между момче и момиче може да бъде скрепена на приятелство и това приятелство да я прави красива.Эвучи,като някакво глупост от сапунените сериали,но найстина е така :-D .
Срамежливостта си можеш да я преодолееш самичка..!Просто се эамисли ако продължаваш така колко много въэможности би могла да иэпуснеш.Найстина много!Срама не води до нищо добро,само се губи и се иэлагаш отгоре на сичко.Някой път ,като иэлеэете му кажи ,че искаш да поговорите эа нещо,което много те вълнува и е важно эа теб.След това му кажи какво иэпитваш.Все пак сте блиэки ,надали ще реагира спонтанно...!Ако евентуално той не иэпитва същото към теб,сигурно ще намери най-добрият начин да ти го каже,но не бъди водена от таэи мисъл.мисли поэитивно.Опитай,пък ако найстина сте приятели ще останете и след това,неэависимо от неговият отговор.

Jackie
05-23-2007, 18:24
След като можете да говорите за всичко защо не и за това ? Срам те е, ясно, но има друга страна на нещата. Като не опитваш е ясно, че нищо няма да стане и да разбереш. Просто му го кажи макар и не директно. Успех !

П.П. Провери тълковния речник и намери огромната разлиакта и нищото общо между откъс и отказ.

tranceaddicted
05-23-2007, 18:27
Ми за срама, нямам никакви предложения, мисля че ти сама трябва да го преодолееш, а иначе съм останал с чувството (може и да е грешно), че в повечето случаи момичетата са тези, на които като им кажеш че ги харесваш, а те не отвръщат на чувствата се отдалечават. Просто му кажи :)
Успех!

hahahha
05-23-2007, 18:55
mm da prav si saglasna sam za6toto i na men se e slu4valo i da me e sram no i da mi priznavat i az da obra6tam grab ..gadno e i v dvata slu4aq pone az se 4uvstvam mnogo kofti...no az v takiva slu4aii nai6 kak deistvam (kogato me e sram)kato se vidq s nego i kato zemem da si govori i ne6to da se bazikame po4vam da go bazikam ''ae wee koga 6e se zimame''ili ''kvo staa we maj mi kak e polojenieto''ili uj kato priqteli ama mu kaji''eii sladurkoo mn si ta obi4kam napraaoo nzz ko taa prava''xaxaxaxa tva e mn gotino ama gledai da go kai6 na to4niq moment kogato super mn se smeete i si praite gusto za da moje hem da go prieme za 6ega hem da ostavi sleda v saznanieto mu i da si kazva''awe ti 6to sq go kaza tva...tq sq seriozno li go kaza ili....awe tq mai me haresva''''i 6e vidi6..6toto 6tom si prekarvate mn qko s nego na4i toi mu e priqtno s tebe i e sviknal po edin ili drug na4in s teb taka4eee skapa USPEH4E :smt006 :P

Th3MaN
05-23-2007, 18:59
mm da prav si saglasna sam za6toto i na men se e slu4valo i da me e sram no i da mi priznavat i az da obra6tam grab ..gadno e i v dvata slu4aq pone az se 4uvstvam mnogo kofti...no az v takiva slu4aii nai6 kak deistvam (kogato me e sram)kato se vidq s nego i kato zemem da si govori i ne6to da se bazikame po4vam da go bazikam ''ae wee koga 6e se zimame''ili ''kvo staa we maj mi kak e polojenieto''ili uj kato priqteli ama mu kaji''eii sladurkoo mn si ta obi4kam napraaoo nzz ko taa prava''xaxaxaxa tva e mn gotino ama gledai da go kai6 na to4niq moment kogato super mn se smeete i si praite gusto za da moje hem da go prieme za 6ega hem da ostavi sleda v saznanieto mu i da si kazva''awe ti 6to sq go kaza tva...tq sq seriozno li go kaza ili....awe tq mai me haresva''''i 6e vidi6..6toto 6tom si prekarvate mn qko s nego na4i toi mu e priqtno s tebe i e sviknal po edin ili drug na4in s teb taka4eee skapa USPEH4E :smt006 :P

Да този начин който споменваш е доста готин и ако го изпозва точно когато е момента ще стане много добре ще сабуди само любоптството му и после той ще действа ;)

hahahha
05-23-2007, 19:29
ami da tva imah predvid.......6toto kato mu pusne muhite i toi sam 6e se oseti da deistva po edin ili drug na4in :wink: :smt004

yourfantasy_f
05-23-2007, 19:42
Na men sushto opredeleno mi dopadna posledniqt suvet zashtoto mi idvashe na um podobno neshto.I poneje v momenta sum v absoliutno sushtata situaciq bih dopulnila da mu pusnesh nqkolko prikanvashti pogleda kakto i da poflirtuvash malko s nego i predpolagam 4e toi sam shte se useti!!! UsPeH4eTa Ot MeNe!!! 8)

koalka
05-24-2007, 05:36
Какво мислиш да правиш, ако не преодолееш тази твоя срамежливост?
Ще си седиш и да го гледаш как някое момиче ти го отмъква ли?Замисли се малко и разбери, че няма смисъл.
Покажи му, че го харесваш, нали знаеш-флиртове, погледи, обичайните неща.После го покани да излезете.

BAYO
05-24-2007, 10:13
Аз разбирам момче да се оплаче и да пита как да свали едно момиче, ама вие ... дето ви е в кръвта да сваляте , дето ви е най-лесното нещо на света и го владеете до съвършенство...

Айде бе момиче, земи се в ръце. Отиди при него и си повръткай опашката. Ся пък е и лято, разголи малко раменете "" .... пфу момче да тръгне да учи момиче, как да сваля момче :-D :-D :-D