PDA

View Full Version : Iskam xeroin



asdasfdfds
05-23-2007, 19:53
Здравеите :lol:
Да,както виждате заглавието на темата ми е че искам херoин.
Незнам,може би повечето от вас може би ще си помислят че имам психически проблеми,е повярваите ми,нищо ми няма.
П.С. поздравления за невероятната статия за хероина написана от justinsfhc
Ами,прочетох я въпреки всичко съм си на твърдото мнение,че искам хероин.Взимала съм леки наркотици но мн рядко и то преди доста време.Ясно ми е че ако взема веднъж хероин може би няма да се откажа никога от него,Чела съм мн форуми в които се обеснява живота на някои които е зависим,наясно съм с това,както и с последиците.въпреки това аз си държа на моето,че искам в наи-скоро време да взема 1-та си доза.
Искам да чуя мнението на хора зависими от хероина...Знам че нищо и никои не може да ме разобеди от това което искам.
На 16 и половина съм...все ми е тая дали ще живея още 50 или 5 години. :smt030[size=18][/size

niGGa
05-23-2007, 20:05
всичко четях с такъв интерес до последното изречение..

kat4enceto
05-23-2007, 20:37
еми като не ти се живее земи се Фърли отнякъде вместо да спами6 форума

05-23-2007, 21:06
ами... незнам дали искаш да живееш до 50 години но няма да стане - поне не с хероин. според мен няма мн смисъл в дрогите от които забиваш . трева,бонбони - от тях ти е яко , но от хероина... нищо не ти става . не че ги разбирам много де . но това е мнението ми . аз съм така с цигарите - още ми изтръпват ръцете когато пуша , но искам и продължавам .
само не разбрах дали си момиче или момче - успех ти пожелавам и най-вече много приятни мигове в живота независимо дали с или без хероин

sWeEt_SeEd
05-23-2007, 21:29
що направо не вземеш бръснарското ножче и не се затвориш в банята..дали ще живееш още 10 минути или 10 години е все тая ,нали?! Да-човек трябва да живее така както намира за добре и да не съжалява за нито един преживян миг, но това ,което е по важно и което ти изоообщо не осъзнаваш щото си хипер заблудена е,че живота тряа да се цени малко или много...но ти вече си го,яма на 16 :mrgreen: всички знаем,че мислиш доста трезво, нали?! :smt017

sLaDkA`1zZr0DkA
05-24-2007, 07:20
4estno da ti kaja moji da iska6 mnogo da go iska6 ama ne go probvai!!! [-X Tova e nai opasnoto ne6to ot si4ko vqrvai mi probvala sam 6ibaniq heroin i znae6 li do kakvo me dovedi to4no do ni6to do 6ibanata bolnica ako i na tebe ti sa iska 2 meseca da stoi6 tam probvai go.Samo ne moga da razbera za6to tolkova iska6 da go probva6 to4no heroina ami ispu6i si tam edno masence ili si zimi amfeti ama kazvam ti heroina si go izbii ot glavata!!!!

sLaDkA`1zZr0DkA
05-24-2007, 07:20
4estno da ti kaja moji da iska6 mnogo da go iska6 ama ne go probvai!!! [-X Tova e nai opasnoto ne6to ot si4ko vqrvai mi probvala sam 6ibaniq heroin i znae6 li do kakvo me dovedi to4no do ni6to do 6ibanata bolnica ako i na tebe ti sa iska 2 meseca da stoi6 tam probvai go.Samo ne moga da razbera za6to tolkova iska6 da go probva6 to4no heroina ami ispu6i si tam edno masence ili si zimi amfeti ama kazvam ti heroina si go izbii ot glavata!!!!

intriga
05-24-2007, 10:08
Heroi....da opredeleno horata sa nastroeni dosta negativno kam horata na herc...stafari...kafevarki kak li negi nari4at . Opredelno zavisiite hora t heroi nese preemat dobre v ob6tesvoto . Vij macka da ti kaja kato iska6 probvai za da vidi6 kakavo e i az predi vreme bqh s edno mom4e na herc i mn iskah da probvam i zimah herc ama nan nos gotino e nno ne e ni6to osobeno .nesam se prestrastila da no nesamse celila . nz ako iska6 da probva6 po dobre na nos za6toto ako se leli6 ve4e stava lo6o.. ta vaprosnoto mom4e s koet obqh po4ina ot svruh doza i znae6 li az sam go momila milini puti da me oceli prosto 1 put i znae6 li toi kvo mi kaza 4 nikoga nqma da go napravi 6toto i toi navremeto si e kazal samo 1 put da probva kvoe a sega ve4e ne e sred nas.

Violenza
05-24-2007, 10:08
Дебела или грозна, кое от двете си? :lol:

05-24-2007, 10:32
lady death а ти към коя от двете категории спадаш? или и двете..

<black soul>
05-24-2007, 11:49
Дебела или грозна, кое от двете си? :lol:
тъкмо и аз тва щях да попитам. :-D трябва да има някаква причина, че човек на 16 да не му пука колко ще живее и колко ще си навреди! та... дебела или грозна... или и двете!? 8-[ :wink: :-D :-D

lubetoooo
05-24-2007, 21:49
TI MAI NE6U TI HLOPA AAAA ](*,) ](*,)

Violenza
05-25-2007, 13:08
lady death а ти към коя от двете категории спадаш? или и двете..
Не е нито една от тези. :lol:

А и не те засяга. Аз съм се приела такава, каквато съм.

blood^lady
05-25-2007, 14:28
Lady Death миии да ти кажа не съм нито едно от двете...да повярваи...просто...правела съм мн простотии ф скапания си живот и точно искам ся и херц ...може би поредната глупост...да сама си го казвам,но ми прави удоволствие да правя луди неща...причината може би е че не ми пука за последствия ...че не ми пука за нищо...
Tnx на всички че са си изказали мнението...и да прави сте че живота трябва да се оценява...но може би не и моя!!!

P.S. като съм писала по горе съм си объркала годините...на 15 и малко повече от половина съм...еем почти 16.... :roll:

05-25-2007, 14:28
ti puk za kvo 6e si hvarlia6 kintite za heroin ? Dva kur6uma 6te ti izlqzat mnogo po eftino........ :smt017

GaNg_BoY
05-25-2007, 17:50
виж по добре забрави..почнеш ли ги няма излизане така че не си прави опити няма да са свръхблагоприятни за здравето ти

Violenza
05-25-2007, 19:47
Lady Death миии да ти кажа не съм нито едно от двете...да повярваи...просто...правела съм мн простотии ф скапания си живот и точно искам ся и херц ...може би поредната глупост...да сама си го казвам,но ми прави удоволствие да правя луди неща...причината може би е че не ми пука за последствия ...че не ми пука за нищо...
Tnx на всички че са си изказали мнението...и да прави сте че живота трябва да се оценява...но може би не и моя!!!

P.S. като съм писала по горе съм си объркала годините...на 15 и малко повече от половина съм...еем почти 16.... :roll:
То щом ти не си оценяваш живота, кой друг очакваш да го оцени?
Твоя си работа, ти си избираш какво да правиш.
И все пак съм на мнение, че на 15 години не си видяла абсолютно нищо от живота...

bai_brother
05-26-2007, 00:30
Здравеите :lol:
Да,както виждате заглавието на темата ми е че искам херoин.
Незнам,може би повечето от вас може би ще си помислят че имам психически проблеми,е повярваите ми,нищо ми няма.
П.С. поздравления за невероятната статия за хероина написана от justinsfhc
Ами,прочетох я въпреки всичко съм си на твърдото мнение,че искам хероин.Взимала съм леки наркотици но мн рядко и то преди доста време.Ясно ми е че ако взема веднъж хероин може би няма да се откажа никога от него,Чела съм мн форуми в които се обеснява живота на някои които е зависим,наясно съм с това,както и с последиците.въпреки това аз си държа на моето,че искам в наи-скоро време да взема 1-та си доза.
Искам да чуя мнението на хора зависими от хероина...Знам че нищо и никои не може да ме разобеди от това което искам.
На 16 и половина съм...все ми е тая дали ще живея още 50 или 5 години. :smt030[size=18][/size

Е по тъпо нещо не съм чувал.
Значи тая тема или е нереална(Някой си прави бъзик) или ти наистина си тъпа като градинска лейка.
Просто недоумявам как е възможно да си изчела всичко за хероина , да знаеш до къде води и въпреки това да искаш да го употребяваш. :shock:

Много си зле мойто момиче , вземи иди да се прегледаш при някой психиятър или психолог , че като гледам к'ви ги дрънкаш явно нещо ти хлопа дъската.

:? Ако и това не ти помогне да се осъзнаеш , метни се от 8-ия етаж и готово. :evil: :twisted:

blood^lady
05-26-2007, 10:13
хахах да прочела съм всичко :?
Ми просто не ми пука е хорааа...не ми пука кфо ше стане с мен или какфи последствия може да има...по-добре непокист отколкото да се саобразявам с тфа кое е забранено,кое не...преди да направя нещо да се замислям кфо може да ми стане и кфо не....ЖИВЕЙ ЗА МИГА!!! :)

bloodybaby
05-26-2007, 10:40
Момиче, толкова тъпо мнение, пък даже и тема пусната не съм виждала!
asdasfdfds ами като искаш хероин, купи си и почвай, какво занимаваш аудиторията с глупости?Или искаш разрешение във форума, за да започнеш по - сериозно друсане?
Извини ме, но след като си изчела не знам си какво и продължаваш да искаш, значи си супер тъпа!!!
И не пускай темичка след някоя и друга година "помощ искам да спра",защото като гледам твърдо си решила да си скапана дрога!Не знаеш само какво те чака като почнеш.гаджето ми е на хероин вече пета година и нямаш си и представа какъв парцал е и физически и психически след толкова години друсане.Е слава Богу просветнало му е вече, че смисъл от друсането няма и почна да се лекува.Не питай обаче, колко му струва лечението...
А на тези дето са препоръчали бръснарски ножчета - не винаги има ефект!Преди три години си нарязах вените на едната ръка по дължината на вените, рукна кръв като за световно и к'во?Нищо събудих се в "Пирогов", обинтована и с 4 шева по ръката!останаха ми само грозните белези, та не смея по тениска или потниче да излезна :smt013 Не винаги можеш и така да свършиш със себе си!По добре бесило - възможността да се намери някой, който да те спаси се свежда до минимум,да не кажа почти я няма

05-26-2007, 12:52
blood^lady mi kur6uva ve kopele ! "Jivei za miga" to toq mig taka moe te vkara v groba ama tebe i zatva ne ti puka sigurno...ex toq pubertet ako trese.....vmesto da otide6 da se pogriji6 za pup4asaloto si lice za heroin pita6 ! are putuvai

bloodybaby
05-26-2007, 16:56
blood^lady mi kur6uva ve kopele ! "Jivei za miga" to toq mig taka moe te vkara v groba ama tebe i zatva ne ti puka sigurno...ex toq pubertet ako trese.....vmesto da otide6 da se pogriji6 za pup4asaloto si lice za heroin pita6 ! are putuvai
Не и пука сега...ама като започне да краде и да се чука, за да си набави дозичката, да я спукват от бой или от секс, пак заради тъпия хероин ще запее друга песен...все тая...Тъпаците, не са овце, за да измрат :smt017

05-26-2007, 18:57
bloodybaby mnoogo si prava...edin den 6te se usetqt no 6te e kasno !

HoUsE_StYle_
05-26-2007, 22:09
То 4е си луда -луда си разбрахме го.Ми 6том толкова иска6...Аз ли4но ти препору4вам да пу6и6 трева 6тото 6те ти е по готино или екстази...хероина е гадно...Абе вса6тност прави квот иска6 живота си е твои... 6том иска6 да се сасипва6

enclave !
05-27-2007, 00:20
Оффф момиче оправи се бе, малка си, ще се зарибиш именно защото си малка.... ако това си го писала сериозно, недей... ще се преебеш. Като искаш пробвай си херцата ама като пораснеш, същото важи и за халюциногени... едното защото е зарибяващо особено за малките и психически неоформени каквито са всички тийнеджъри, другото защото може да нанесе трайни повреди по неоформения мозък. Айде като станеш на около 22-23 че и повече, тогава пак да си говорим какво искаш да опиташ ?
P.S. пушил съм джойнт с херца и не е нищо особено, просто размазваща трева с кофти афтър.... незнам как е на нос или на помпа ама не искам и да знам. лично мнение. иначе нищо против хората на херц, стига да не ме закачат и да не ми правят проблеми.........

и опиташ ли на помпа за 1ви път гаранция че си закачена особено на твойте години..... успех :roll:

Decu
05-27-2007, 08:23
Lady Death миии да ти кажа не съм нито едно от двете...да повярваи...просто...правела съм мн простотии ф скапания си живот и точно искам ся и херц ...може би поредната глупост...да сама си го казвам,но ми прави удоволствие да правя луди неща...причината може би е че не ми пука за последствия ...че не ми пука за нищо...
Tnx на всички че са си изказали мнението...и да прави сте че живота трябва да се оценява...но може би не и моя!!!

P.S. като съм писала по горе съм си объркала годините...на 15 и малко повече от половина съм...еем почти 16.... :roll:
То щом ти не си оценяваш живота, кой друг очакваш да го оцени?
Твоя си работа, ти си избираш какво да правиш.
И все пак съм на мнение, че на 15 години не си видяла абсолютно нищо от живота...
=D> =D> =D> Направо ми взе думите от устата!!!

blood^lady
05-27-2007, 11:09
То 4е си луда -луда си разбрахме го.Ми 6том толкова иска6...Аз ли4но ти препору4вам да пу6и6 трева 6тото 6те ти е по готино или екстази...хероина е гадно...Абе вса6тност прави квот иска6 живота си е твои... 6том иска6 да се сасипва6


мии аз тревата си я пуша редовно...за одоволствие....но аз не искам херца за това...
аз не искам да ставам нарко...искам в началото 1-2 дози..и после искам силна доза...не искам да умирам от рязане на вени и тн...имам достатъчно белези по едната си рака...искам да си напрая кефа с 1-2 дози и 3-та да е последната която да ме дожърши...хм...знам че не мисля никак трезво,но...

P.S. преди седмица си взех някфи успокоителни и ги пия или и аз нз точния им ефект...ам само искам да попитам,защото бях чела една статия че също може да се пристрастя към тях и да имат деиствието като на дрога...искам да попитам вярно ли е???

bloodybaby
05-27-2007, 12:52
мии аз тревата си я пуша редовно...за одоволствие....но аз не искам херца за това...
аз не искам да ставам нарко...искам в началото 1-2 дози..и после искам силна доза...не искам да умирам от рязане на вени и тн...имам достатъчно белези по едната си рака...искам да си напрая кефа с 1-2 дози и 3-та да е последната която да ме дожърши...хм...знам че не мисля никак трезво,но...

P.S. преди седмица си взех някфи успокоителни и ги пия или и аз нз точния им ефект...ам само искам да попитам,защото бях чела една статия че също може да се пристрастя към тях и да имат деиствието като на дрога...искам да попитам вярно ли е???
Първото, което бих ти казала, е че е по - лесно да живееш, отколкото да умреш!Трудно ще свършиш със себе си, като вземеш "свръх доза" - сигурно звучи много яко като го четеш по вестниците, ама повярвай ми, малко дрого умират от свръх доза - повечето измират от работите дето си лепват докато се друсат - болести, инфекции и тн.Имах приятел, който се друсаше много и постоянно през последните 6 години от живота си - почина на 22.Беше си правил много изследвания и всеки път му казваха, че всичко му е тип топ, а той е припадал ей така в компанията без причина - лекарите не откриваха причина нито за припадаците му, нито за загуба на памет и тн.Естествено много дрога и алкохол, но пък странно - без вътрешни видими увреждания.
За да искаш да умреш на 16 трябва да има сериозна причина - едва ли само " живей за мига" ти е причината - няма какво да се лъжем!Правила съм много опити да се самоубия - хапчета, рязане на вени,хвърлих се пред кола...Никой от пътите, когато не успях не намирах причина да остана.Правех опитите да се самоубия с ясното съзнание, че не искам повече да живея.НАРКОТИЦИТЕ ТОТАЛНО МИ ПРЕЦАКАХА МОЗЪКА И ПСИХИКАТА!!!Вече 4та година съм чиста и още не мога да се оправя и понякога изпитвам желание да плача, да крещя да направя поредният опит да свърша със себе си...Сега обаче си имам стимул да остана - прекрасният ми син!
Намери стимула да останеш, а не търси причините да умреш!Смисъл винаги има...
Бих искала да те попитам - как ти се струва да пътуваш и да посетиш всички места, на които някога си искала да бъдеш, да пазаруваш от Париж и Милано, да се напиваш в Рим, да плуваш през река в Индия, да се мотаеш в пустинята, да се готвиш за сафари из някоя джунгла, да виждаш усмивката на детето си след време?Това са страхотни изживявания!Когато спрях да се друсам и потърсих стимула да живея си оправих живота и получих от него толкова, колкото не съм и предполагала, че мога да имам.Само за 4 години - сега съм на 23, обзаведох дома си точно както ми харесва,обиколих половината свят,посетих местата, които обичам, родих сина си, боря се за приятеля ми, който е наркоман,правя доста пари просто седейски си вкъщи пред компютъра - понякога се връзват няколко хиляди на ден!!!
Ако тези неща ти се струват тъпи и безсмислени, намери други, които да те стимулират!За мен това е живота , за който съм мечтала и който успях да постигна.Не е било лесно - още докато друсах имах супер яка работа, но изключително изтощителна - понякога след бачкане съм заспивала без да имам сила даже да се наям.И всичко отиваше за дрога и дрога и дрога и апетита ми все растеше.Когато спрях да се друсам изведнъж започнаха да се събират доста големи суми около мен, мозъка ми започна да се пооправя(ама едва ли някога ще е както преди!),бачках повече, инвестирах и за някъкви си 4 години получих това, за което хора мечтаят и никога не получават!
Достигни потенциала си и след това ако все още искаш самоубивай се!Сега би било безсмислено!
Сори, май стана дългичко

blood^lady
05-27-2007, 13:22
мии аз тревата си я пуша редовно...за одоволствие....но аз не искам херца за това...
аз не искам да ставам нарко...искам в началото 1-2 дози..и после искам силна доза...не искам да умирам от рязане на вени и тн...имам достатъчно белези по едната си рака...искам да си напрая кефа с 1-2 дози и 3-та да е последната която да ме дожърши...хм...знам че не мисля никак трезво,но...

P.S. преди седмица си взех някфи успокоителни и ги пия или и аз нз точния им ефект...ам само искам да попитам,защото бях чела една статия че също може да се пристрастя към тях и да имат деиствието като на дрога...искам да попитам вярно ли е???
Първото, което бих ти казала, е че е по - лесно да живееш, отколкото да умреш!Трудно ще свършиш със себе си, като вземеш "свръх доза" - сигурно звучи много яко като го четеш по вестниците, ама повярвай ми, малко дрого умират от свръх доза - повечето измират от работите дето си лепват докато се друсат - болести, инфекции и тн.Имах приятел, който се друсаше много и постоянно през последните 6 години от живота си - почина на 22.Беше си правил много изследвания и всеки път му казваха, че всичко му е тип топ, а той е припадал ей така в компанията без причина - лекарите не откриваха причина нито за припадаците му, нито за загуба на памет и тн.Естествено много дрога и алкохол, но пък странно - без вътрешни видими увреждания.
За да искаш да умреш на 16 трябва да има сериозна причина - едва ли само " живей за мига" ти е причината - няма какво да се лъжем!Правила съм много опити да се самоубия - хапчета, рязане на вени,хвърлих се пред кола...Никой от пътите, когато не успях не намирах причина да остана.Правех опитите да се самоубия с ясното съзнание, че не искам повече да живея.НАРКОТИЦИТЕ ТОТАЛНО МИ ПРЕЦАКАХА МОЗЪКА И ПСИХИКАТА!!!Вече 4та година съм чиста и още не мога да се оправя и понякога изпитвам желание да плача, да крещя да направя поредният опит да свърша със себе си...Сега обаче си имам стимул да остана - прекрасният ми син!
Намери стимула да останеш, а не търси причините да умреш!Смисъл винаги има...
Бих искала да те попитам - как ти се струва да пътуваш и да посетиш всички места, на които някога си искала да бъдеш, да пазаруваш от Париж и Милано, да се напиваш в Рим, да плуваш през река в Индия, да се мотаеш в пустинята, да се готвиш за сафари из някоя джунгла, да виждаш усмивката на детето си след време?Това са страхотни изживявания!Когато спрях да се друсам и потърсих стимула да живея си оправих живота и получих от него толкова, колкото не съм и предполагала, че мога да имам.Само за 4 години - сега съм на 23, обзаведох дома си точно както ми харесва,обиколих половината свят,посетих местата, които обичам, родих сина си, боря се за приятеля ми, който е наркоман,правя доста пари просто седейски си вкъщи пред компютъра - понякога се връзват няколко хиляди на ден!!!
Ако тези неща ти се струват тъпи и безсмислени, намери други, които да те стимулират!За мен това е живота , за който съм мечтала и който успях да постигна.Не е било лесно - още докато друсах имах супер яка работа, но изключително изтощителна - понякога след бачкане съм заспивала без да имам сила даже да се наям.И всичко отиваше за дрога и дрога и дрога и апетита ми все растеше.Когато спрях да се друсам изведнъж започнаха да се събират доста големи суми около мен, мозъка ми започна да се пооправя(ама едва ли някога ще е както преди!),бачках повече, инвестирах и за някъкви си 4 години получих това, за което хора мечтаят и никога не получават!
Достигни потенциала си и след това ако все още искаш самоубивай се!Сега би било безсмислено!
Сори, май стана дългичко

Благодаря ти за всичко това което си написала...когато го прочетох се разплаках...права си за всичко...вазхищавам се на хора като теб,които се борят и постигат целите си..но аз не съм от тях,аз съм свикнала да се предавам...да страдам и да ме боли :cry:
Няма определена причина поради която не искам да живея...
Имам всичко от което се нуждая,винаги съм получавала това което искам от родителите ми...от няколко години насам всяка година ходим на почивки ф чужбина...приеха ме и сега уча в елитно училище,но аз си понижих успеха,понякои път не ходя с дни на училище...стоя си в нас и плача :cry: незнам защо правя всички тея глупости сега и хероин искам...
Имам прекрасен живот...страхотни приятели...
Но НЕ се чувствам щастлива...
Точно това може би е причината да не искам да живея....защото аз НЕ съм достоина да живея живота които имам! :-s !!

bloodybaby
05-27-2007, 14:25
blood^lady мило момиче прегръщам те макар и виртуално!Не мога да кажа, че зная как се чувстваш - само ти знаеш, мога само да ти кажа - всеки има своите възходи и спадове.Може би в момента е твоят спад...
Потърси причините, за този спад, сподели с приятели или непознати, нещата които те тормозят - олеква, определено олеква, когато споделиш!
Защо смяташ, че си недостойна?Ако крадеш, изнасилваш, убиваш .... тогава би могла да се смяташ недостойна!Това е моето мнение!
Не се оставяй на страданието и болката - те не са най - доброто, което можеш да вземеш от живота.Намери радоста в живота си и почувствай щастието, което сега ти липсва...Не е трудно - просто трябва да ги потърсиш :wink:
Бих искала да ти кажа много неща, но не тук е мястото!Едно от нещата, които бих написала сега е - определено не съм направила много неща в живота си, които да будят възхищение!Най - гадното и ужасяващо, за което аз съм виновна е смъртта на баща ми - почина отчаян, болен и сам,защото се поболя от притеснения по мен и глупостите, които правех!Сега,а и преди са ми казвали "Не е твоя вината..." и тн., но знам, че баща ми започна да умира, докато ме гледаше бавно да се самоубивам!Колкото и хубави неща да правя сега, колкото и да опитвам да променя нещичко в света, в който живеем, колкото и да ми се ще сега да бе горд с мен, той почина срамувайки се от мен, болен заради мен, сам без мен и отчаян заради мен....Не допускай, някой ден да се терзаеш, заради загубата на най - близките ти хора, а те са родителите - дори в момента да ти звучи супер невероятно!Помисли и за тях преди да мислиш за самоубийство - нямаш и представа, какво е да загубиш дете, и аз нямам само съм виждала още като малка болката в очите на майка ми и баща ми....Заслужават ли те да те загубят?Заслужава ли си ти да ги загубиш?
Огледай се около себе си и ще откриеш толкова чудни и прекрасни неща...Не те познавам, но те моля - не посягай към хероина!Той е смърт, но не тази смърт, която си представяш сега...той е бавна смърт...
Живея с наркоман, приятеля ми се лекува в момента,всеки ден се надявам следващият да е по - добър и търся помощ, за него!И той търси помощ за себе си от няколко месеца насам, след 5 години венозно...на 19 той не вижда перспектива за себе си, заедно изграждаме ценностната му система отново,заедно търсим решения на проблема му, заедно бягаме от смъртта, която диша във врата му...Много по - трудно е когато си сам, а не всеки има късмета да има готини родители, приятели, гадже или въобще някой, който да го подкрепи.Нямаш и представа, колко тежки мигове си е докарал сам с глупостите, които е правил...
Хероина е дупка, от която се излиза с много драпане, а понякога и не се излиза - не знаеш предварително дали ще се изкатериш или ще затънеш повече!Не погубвай един прекрасен млад живот - своя живот!
Знам, че забранениете неща са най - сладки, но понякога са по - горчиви отколкото сладки.За жалост всички го разбираме, когато е доста късно.
Ако искаш, можем да си поговорим на private.Skype ми е Cora0522
Желая ти, да вземеш по - доброто решение за живота си!
И горе главата \:D/

05-27-2007, 14:43
taq tema ili e ebavka ili taq det q e napisala e qko typa

Diamantcheto`na`Sheiha
05-27-2007, 15:59
WoooW,kolko nenormalni hora imalo na tozi svqt.Bahti i Ujasa.Emi shtom ne ti puka,pojelavam ti priqten pat kam Raq ili moje bi kam nqkoq Heroinova strana,kadeto vsichko e ot heroin! Peace!