PDA

View Full Version : Дайте ми съвет



05-23-2007, 20:09
a gadjeto mi hodim ve4ee 1 godina i 3 meseca no naposledak mn se karame i to za drebni ne6ta..toi e mn revniv..i sme se karali zaradi edno mom4e ot grupata deto izlizahme..to si me haresva6e..i makar 4e e minalo tolkova vreme toi o6te se drazni kato si govora s tva mom4e..ta..gadjeto mi be6e v 4ujbina za okolo 20 dena....i kato se vurna vze da se durji gadno..predi ne be6e taka..ima mn golqma razlika v durjanieto mu..ta mn se karame ...nqma nikakva trupka..ilizame hodim na kafe nqkude..za okolo 2 4asa i se pribirame..daite mi nqkakuv savet kakvo da napravq taka 4e da e po hubavo kato izleznem ..4e s tiq karanici ve4e ...nz moje bi istoriqta za vas e tupo ..no 6te sum vi blagodarna ako mi dadete suvet :)

05-23-2007, 20:32
ami imala sam sa6tiq problem... ne samo ti trqbva da se opitava6 dazazdravi6 vrazkata. Spodeli s nego kakvo misli6 i 4yvstva6. Moje bi toi sa6to misli kato teb... "az zaminax za 20 dni v 4yjbina i kato se varnax korenno se be6e promenila" , ta moq savet e v tozi moment da badete priqteli otkolkoto gadjeta :-)

Vladokaaa
05-23-2007, 20:49
Дръж се по палаво ще се размекне :wink:

Presley
05-23-2007, 20:53
Може би като е эаминал доста са го мъчили мисли от вида на `Какво ли прави тя и с кого`,`дали ще ми еэневери..` и т.н,эащото ти самата каэа че е доста ревнив.Това е нормално,но важното е ти да не му даваш поводи...сигурна ли си ,че не си му дала?
Иначе съветът ми е да поговориш с него эа отношенията ви и эа теэи караници.Всичко,което си написала тук го кажи на него.най-вероятно ще раэбере и ще се оправите...опитай.

vvs_go
05-23-2007, 21:13
spored men vryzkata e iz4erpana ti ne si jenena za da hodi6 na bra4ni konsultanti psiholozi da pi6e6 po forumi da ti opraqt otno6eniqta s tozi 4ovek

koalka
05-24-2007, 05:58
Поговерете сериозно и му кажи, че отношението му е ужасно и трябва да го промени.Иначе не знам какво ще правиш...

BAYO
05-24-2007, 10:11
Дръж се по палаво ще се размекне :wink:

Редакция : Дръж се по-палаво с НЕГО, ще се размекне и ще се гордее, че има такоа маце 8)

Valento
05-24-2007, 11:02
spored men vryzkata e iz4erpana ti ne si jenena za da hodi6 na bra4ni konsultanti psiholozi da pi6e6 po forumi da ti opraqt otno6eniqta s tozi 4ovek
ave momi4eto pita za savet ne da i kazva6 dali e jenena ili ne!po temata pogovori s nego za6to se durji taka s teb za6to ne e kakto predi i nai-vajnoto ne mu davai povodi za da te revnuva!!!probvai!!!USPEH :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

05-24-2007, 12:40
em nz ko da kaja mislia che ne triabva da se otchaivash i da su namrish drug

Th3MaN
05-24-2007, 12:45
Може би имате нужда от малко почивка. Пробвйте да не се виждате известно време за да си липсвате и после ще ви е по добре. Но това само в полужение че найстина се обичате. Ако не се обичате това ще ви раздели за винаги.

05-24-2007, 14:55
Дръж се по палаво ще се размекне :wink:

Редакция : Дръж се по-палаво с НЕГО, ще се размекне и ще се гордее, че има такоа маце 8)

i kak po to4no da go napravq? :(

BAYO
05-24-2007, 14:59
Дръж се по палаво ще се размекне :wink:

Редакция : Дръж се по-палаво с НЕГО, ще се размекне и ще се гордее, че има такоа маце 8)

i kak po to4no da go napravq? :(

Еми нима очакваш момче да каже на момиче как се сваля момче ??? Че тва вие го знаете по-добре от всеки друг бе. Замисли се малко, за кфо веднага въпрос задаваш.?! Как мое му изтекат очите по тебе, дааа те зяпа с отворена уста ... хммм? Айде тва за домашно :::

06-01-2007, 19:47
em nie skusahme ve4e . :( i sa mi e gadni4kooo

06-01-2007, 20:25
pls kaje ti mi kvo da pravq...da go potursq li ...kaza mi 4e za sega nqma smisal..i kakto ve4e kazah ..4e mn se karame .. i ..

Adwokat
06-01-2007, 21:07
Ako go obichash istinski go potursi.

Sevt
06-02-2007, 06:29
Тоя период е гадничък и го има в повечето връзки.....но "почивката" или "някакъв период без да се виждате" само ще доунищожи връзката вервай ми...


Може би като е эаминал доста са го мъчили мисли от вида на `Какво ли прави тя и с кого`,`дали ще ми еэневери..` и т.н,эащото ти самата каэа че е доста ревнив.Това е нормално,но важното е ти да не му даваш поводи...сигурна ли си ,че не си му дала?
Иначе съветът ми е да поговориш с него эа отношенията ви и эа теэи караници.Всичко,което си написала тук го кажи на него.най-вероятно ще раэбере и ще се оправите...опитай.

Именно ;)

sun_flower
06-02-2007, 10:23
mi opitai se da razvedri6 vruzkata vi i govori s nego,kakvoto i da go mu4i,6te ti spodeli i 6te se spravite zaedno.A puk ti ot svoq strana mu pokaji 4e e edinstven

Vikitooo
06-02-2007, 20:39
"Revnuva Ne tozi koito obicha, a koito iska da bade obichan"..Mnogo chesto sum mislila nad tazi teza i mai do nqkade e taka..Revnostta mu ne go opravdava..A za da te revnuva ozna4ava ,che ti NQMA doverie, che NE ti vqrva...a tova e nai loshoto v edna vrazka- da nqma doverie! [-X I ti v sluchaq nqmash nikakva vina..sled kato si TOCHNA macka, pokazvala mu si NEvednaj che toi moje da darji na teb, i da ti vqrva...togava kaf mu e problema!? Vij kakvo ste stane, pogovorete, kaji mu che tazi revnost nqma mqsto vav vashata vrazka..pak ako ne stane,zdrave mu kaji! To chovek na takiva, trqbva naistina da izneverish ,che togava da ima za kakvo da se vaika.. ;-)