PDA

View Full Version : Дайте ми съвет..:(



gabbybon
05-23-2007, 20:18
Здравейте,
Значи имам проблем....Преди 4 месеца се запознах с едно момче и станахме гаджета щот мн се харесахме и тръгнахме.Той наистина е страшно сладък и е голям пич обаче аз вече започвам да усещам че спирам да изпитвам същите чувства :? както когато се запознахме.Сега като се замисля и не мога да кажа че съм го обичала но страшно много го харесвах.Сега вече нее така :( Незнам защо... И въпроса ми е:На какво се дължи това и как да започна да го харесвам отново?Преди го харесвах адски много ама сега започнахме да се отбягваме и не сме толкова близки вече 8-[ :( Искам да го харесвам отново както преди и не искам да го отрежа.Моля ви помогнете ми дайте ми съвет кво да направя за да го харесвам отнова както преди [-o< :? :(

Fagile
05-23-2007, 20:34
Emii vig kazvat 4e bilo normalno, no az ne mislq 4e e ! spored mene trqbva dase razdelite za malko i ako vidi6 4e rabotata stava i bez nego go zaregi , no ako li ne... zna4i e lubov! Vinagi s moite gageta kolkoto vreme minava tokkova ni porastva lubovta

Phenomenon
05-23-2007, 20:36
Шибни се в стената достатъчно пъти че да затъпееш отчайващо и да почнеш да се кефиш на всичко....Късмет ;)

BWald0rf
05-23-2007, 20:39
Никой неможе да обича насила!..Неможеш да накараш сърцето си да го обича след като чувствата вече ги няма.Примири се.И сложи край на тази връзка ;)

gabbybon
05-23-2007, 20:39
Emii vig kazvat 4e bilo normalno, no az ne mislq 4e e ! spored mene trqbva dase razdelite za malko i ako vidi6 4e rabotata stava i bez nego go zaregi , no ako li ne... zna4i e lubov! Vinagi s moite gageta kolkoto vreme minava tokkova ni porastva lubovta
И това пробвахме но не става :(

Vladokaaa
05-23-2007, 20:41
Еми незнам променете нещо в връзката ви да я освежите др идеи не ми идат!!!

iliqnfenka
05-23-2007, 22:16
не можеш да заповядваш на сърцето си.. сяко нещо си има край и явно вашия наближава..

Presley
05-23-2007, 22:20
Всяко нещо има начало и край!Нищо не е вечно...сама си вади иэводите.

malkoto_sladur4e
05-24-2007, 06:09
Ами според мен или е временен период или връзката ви се е исхабила... :-k

Sladko_Izkushenie
05-24-2007, 06:15
Дай си малко време! И ако нещата не се оправят сложи край на връзката!

BebeTooOoo
05-24-2007, 07:54
Ние неможем с нищо да ти помогнем.На въпроса ти : На какво се дължи това и как да започна да го харесвам отново? --- неможеш насила да започнеш да го харесваш.Просто чувствата ти не са същите... то си ти идва от вътре.Неможеш да го промениш , освен ако постоянно не си втълпяваш че го харесваш както преди.Може би това е края на връзката ви а може би не.Сама прецени.

sasha_90
05-24-2007, 08:06
Мисля,че когато си го видяла те е привлякъл с външна красота.
Вече не ти харесва-нормално!Щом си спряла да го харесваш едва ли пак ще започнеш!По-добре ще бъде да го оставиш-не си заслужава да го лъжеш.

ronnygeo
05-24-2007, 08:20
;;

sherry
05-24-2007, 08:27
Много са ми интересни момичетата, дето очакват връзката им да е винаги както в началото.
От вас зависи дали ще ви е хубава връзката или не, ако нещата не са ок, само вие сте си виновни. Нормално е да не ти е хубаво както в началото, вече го имаш само за себе си и с това интереса ти към него е приключил. Или е моментно или чувствата ти са се изхабили. Изчакай известно време, ако все така ти е безразлично, скъсайте.

И друго! Никога не приемайте човека до вас за даденост, това е една от най - големите грешки на хората. Не оценяваме хората с които сме и чак като ги загубим, усещаме, че сме загубили много.

BAYO
05-24-2007, 09:56
Как да започна да го харесвам отново?..... Искам да го харесвам отново както преди и не искам да го отрежа....

А примерно , виж дали искаш един самолет, една лимузина, 100 000 000 долара, хапче против лудост?

Как можеш да направиш така, че някой да ти хареса отново? Как можеш да направиш така да го харесваш така, както си го харесвала преди? А да не би да ти казват, кой да отрезваш и кой да задържиш?

Моля ти се, порастни, ш'тот си смешна ](*,)

05-24-2007, 10:00
Заповядай: Когато вече сте си писнали няма как да върнеш времето. Може да пробваш да правите нови неща, да ходите на нови местааа, да прекарвате повече време заедно, да се забавлявате заедно... но не е сигурно че ще се получи... Ако обаче имаш желание пробвай!