PDA

View Full Version : една история... един съвет



darknes_shadow
05-23-2007, 20:23
всичко започва на шега. в една интересна вечер аз се запознавам с това момиче . и след 5 дни тръгваме.в ноща на тръгване след като аз си тругнах тя се целуваше и натискаше с друг . каза ми го . аз го преглитнах "казах си не сум видял не се е случило". след това се почнаха компромисите . един път тя не ми се обади все аз я търсех . и кафета туи онуи до култовия 8 ден когато тя се чувстваше готова за следващата голяма стъпка в живота и. сещате се за какво говоря. след това се скарахме заради молбата ми да излезе една вечер с моита компания. и ... надругия ден скъсахме . тя беше напушена . вечерта ми се обади с извинения . беше пияна . а сега не иска да ми говори . не я обичам но защо като я видя и се разминаваме нещо ме хваща като с клещи?

A_JoLiE
05-23-2007, 20:33
Abe 4ovek taq e palen bokluk ... kfo se zanimava6? #-o

gabbybon
05-23-2007, 20:43
Abe 4ovek taq e palen bokluk ... kfo se zanimava6? #-o

Vladokaaa
05-23-2007, 20:45
показваш и среден пръст и въртиш гуми :D

Nassgerrack
05-23-2007, 20:49
всичко започва на шега. в една интересна вечер аз се запознавам с това момиче . и след 5 дни тръгваме.в ноща на тръгване след като аз си тругнах тя се целуваше и натискаше с друг . каза ми го . аз го преглитнах "казах си не сум видял не се е случило". след това се почнаха компромисите . един път тя не ми се обади все аз я търсех . и кафета туи онуи до култовия 8 ден когато тя се чувстваше готова за следващата голяма стъпка в живота и. сещате се за какво говоря. след това се скарахме заради молбата ми да излезе една вечер с моита компания. и ... надругия ден скъсахме . тя беше напушена . вечерта ми се обади с извинения . беше пияна . а сега не иска да ми говори . не я обичам но защо като я видя и се разминаваме нещо ме хваща като с клещи?

Неудобно ти е защото историята е с отворен край,но предполагам ,че след като се замислиш ,ще разбереш че изходът на драмата е само един и той е негативен.

Както казаха другите - не се занимавай. За тва му се вика краткотрайна връка - щото е кратка и после не ти пука.

Да не ти пука :)

05-24-2007, 09:21
:mrgreen:

Butterfly^
05-24-2007, 09:24
Таз не струва, не те заслужава, драскай чертата и не се обръщай назад според мен.

Presley
05-24-2007, 09:27
Таз не струва, не те заслужава, драскай чертата и не се обръщай назад според мен.
Еми на същото мнение съм...

BAYO
05-24-2007, 09:42
Пълен боклук. Даже и за боклук не стаа. Просто тая е едно НИЩО. Не се занимавай с такива пачи. :smt013

05-24-2007, 09:45
:arrow: Ти си от момчетата дето си падат по курви :mrgreen:

fantasigirl
05-24-2007, 09:47
Tq prosto ne zaslujava kompromisite,koito si i pravil,ne zaslujava i samiq teb.Ostavi q da se napiva,da se napu6v,a ti si gledai jivota i si nameri,nqkoe po svesno momi4e,s koeto da bude6 6tastliv!!! 8)