PDA

View Full Version : basi



05-23-2007, 20:23
Харесвам едно момиче..И такааа.Обаче миналата година пак по това врем е(нз що се по тфа време) предложих на 1.Доста съм срамежлив и много трудно го направих и дори по скайп.Та тайде тя ми отказа щото харесва друг.Та сестра и беше от на брат ми класа.И тя казала на брат ми и той ме ебава но това не ме барка.Отначало неможех да я погледна от срам...После ми мина..Немога да събера сили да предложа и на това момиче което харесва :(.Ще ми кажете отпусни се и т.н ,но мн е гадно прецаках се много.Но мисля че е много гадно от парвия път.
Та сега искам да разбера дали ме харесва...Искам да съм по уверен :)) Нема да го преживея ако се прецакам пак...
Та моляви не ми казвайте че има търсачка.Търсих но не намерих като моя проблем...
Та в часовете се гледаме.Някой път си приказваме, закачки разни работи.ама проблема ми е че 1.во съм срамежлив,2ро немам много сили :))

Та другия проблем е че свършва училище.Наще ще забележат че излизам често(не е нужно да повтарям че съм срамежлив :))) ).Та незнам кво да праяяяяя малииии .Помагайте плз

05-23-2007, 20:29
да събера сили да предложа и на това момиче което харесва :(
тука напрах грешка-:
не харесва , а ХАРЕСВАМ :)

Nassgerrack
05-23-2007, 20:58
Та сега искам да разбера дали ме харесва...Искам да съм по уверен :)) Нема да го преживея ако се прецакам пак...


Е тва ти е проблема. Страх те е да не се издъниш. един уверен в себе си човек никога няма да се пита дали хората го харесват,защото той е сигурен ,че те го харесват. Зависи колко много :)

Тва което трябва да направиш ти е да не се държиш като сдуханяк и да направиш крачка. Поискай и директно телефона или я изкарай на кафе.

По-правилен вариант няма. И побързай.. не остава много до края на учебната година :)

Just_say_no
05-23-2007, 21:01
moje bi prosto iska da ste priqteli ni6to drugo ... :| i vse pak ima na6ta po koito si li4i dali te haresva ... naprimer ... vseki pat se opitva da e superzabavna (dori da ne se polu4ava) ... ili pak kogato si govorite Ne te gledav o4ite (za6toto si umira ot sram) ... ima mnogo variqnti ... noi po dobre se doveri na li4nata si precenka i q piat napravo kakvo izpitva kam teb. znam 4e e po lesno da se kaje otkolkoto napravi no... kav e drugiq variqnt ?
:arrow: da se otkaje6...

Presley
05-23-2007, 21:07
Аме опитай да и покажеш ,че я харесваш.Например обръщай и повече внимание,покани я да иэлеэете някой път,дори да не сте само двамата...абе сближете се някак си просто эа да видиш как ще реагира.От та нататък вече ще трябва да преодолееш срама си,эащото иначе ще эагубиш само ти.И не само сега ,ами и эа в бъдеще...трябва да го пребориш тоя срам!Не се сещай эа миналата година,когато онова момиче те е отряэало...това е минало,гледай напред!А и нали энаеш ,че в тоя живот и губим и печелим!Не може само да се печели,трябва да свикнеш и да губиш!Таэи эагуба трябва да те мотивира ,да спечелиш!Давай сега и беэ притеснение,няма от какво да се притесняваш.
Късмет

malkoto_sladur4e
05-24-2007, 06:22
Да ти имам проблема! :smt006 :smt005 :smt004

BebeTooOoo
05-24-2007, 07:46
Съгласна съм с Presley`n`Sum .Покажи и по някакъв начин че не ти е безразлична.Прави й намеци , закачки , тва онова.Ще си проличи.Даже я покани да излезете някъде (кино , кафе и т.н.).Просто се отпусни , няма от какво да се срамуваш.Знам че е трудно , но просто направи всичко възможно.Трябва да си уверен в себе си и тоя пуст срам да не те спира за нищо , защото губиш само и единствено ТИ.Забрави за миналата година (все пак е минало) и за момичето което те е отрязало заради друг.Гледай напред , а не назад ;-) Просто действай без много много да му мислиш...и да не те е срам от нищоо.Айде успех от мене :wink:

sasha_90
05-24-2007, 08:55
Ами предложи и............

05-24-2007, 09:28
Покани я на кафе или нещо.. ако не обича да ходи на кафета*тип мен* я покани просто се разкарвайте малко наляво-надяснооо и по някое време и кажи, че много те кефи и така..

BAYO
05-24-2007, 09:40
Просто кат гледам к'в женчо си ... извиняяй ама нищо неа да направиш. Не се ли решиш и със замах да действаш, считай че си обречен на провал. И не ти го казвам, за да те сдухам, ма кат гледам кфи ги пишеш .. О М Г ...


Някой път си приказваме, закачки разни работи.ама проблема ми е че 1.во съм срамежлив,2ро немам много сили Smile)
А ? :shock: Я пак?! Кво значи, нямам сили бе момче? ДА не я вдигаш случайно или ? Ае спирам =;

fantasigirl
05-24-2007, 09:54
Znam,4e ne e lesno,no trqbva da prejivee6 tova,koeto e stanalo minalata godina i da priznae6 4uvstvata si na tova momi4e.Tova e edinstveniq nacin,za6toto tq dori i da de haresva nqma da te 4aka da spre6 da se sramuva6,taka 4e se vzemi v ruce i deistvai.Uspeh!!! :)

05-24-2007, 10:17
лесно ви е да го кажете :((.
Опитвам се да и покажа, от някои неща разбирам че ме харесва но все пак.
А проблема е че свършва училище.Точно това че до сега през лятото не излизах много с приятели...
:)
Та ако ше и предлагам ше е по скайп.Един фр.направи един сайт за гласуване.Кое момче те кефи от нашия клас...И имам глас 1...Малко момичета от класа имат комп и тя е една от тях.И те си напрайха сайт и аз гласувах за нея .Но откаде подяволите да знам че тя е правила тоя глас... пффф