PDA

View Full Version : HELP PLS!!!!



05-23-2007, 21:17
Zna4i tuk problemyt ee golqm :D:D:D e ne 4aaaaak tolkova golqm,ama si e dosta kofti situaciq...Em hodq s 1 mom4e ot...awe malko vreme,oba4eeee v sy6toto vreme adski mn haresvam negoviq nai-dobyr priqtel.Vsy6tnost haresvah pyrvo priqtelq mu,nooooo kogato se zapoznah s gadjeto mi mn go haresah i sega hodim...Kakvo da pravq?Iskam priqtelq mu?No mi e gadno da go zareja...

GeRgY
05-23-2007, 21:22
:smt017 тая ситуация ми е позната (аз бях най-добрия приятел)...

ами в случея си избираш... или твоето щастие.... или нищо (звучи малко "сухо" и варварско ама така си е... )

A_JoLiE
05-23-2007, 21:38
:smt017 тая ситуация ми е позната (аз бях най-добрия приятел)...

ами в случея си избираш... или твоето щастие.... или нищо (звучи малко "сухо" и варварско ама така си е... )

Mi da ... jivota e 1 ... izjivei go !

Presley
05-23-2007, 21:57
Много е гадно да не энаеш кво искаш ,нали :-D
Еми просто му го кажи,эащото иначе накрая ще го эарежеш по гаден начин сиг съм...а бтв приятелят му иэпитва ли чувства към теб?
А и эамисляля ли си се,че те все пак са приятели,много е тъпо да го эарежеш,эа да тръгнеш с най-добреят му приятел..ще патиш

koalka
05-24-2007, 05:50
Пак казвам, че мъжкото приятелство не е като женското.Те няма да се скарат за момиче, докато жените го правят и то много редовно...
Най-вероятно ще останеш без нито един от двамата, както е тръгнало.Не мисля, че ще рискуват приятелството си заради теб.

malkoto_sladur4e
05-24-2007, 06:14
Хахахах :smt005 Ако това е проблем аз съм трамвай!Пък и като те гледам как се захили докато каза,че имаш голям пр....според мене я си полегни малко..после ше си ок ! :smt004

BAYO
05-24-2007, 10:10
Просто му кажи кфа е ситуацията, и че не си могла да заповядаш на сърцето си, кой да обича и кой не. Тфа е. Мисля, че ако са най-добри приятели, неа да има проблеми. То и по тфа ш' се разбере де. Ае успех!

vvs_go
05-24-2007, 12:26
kupi si vibrator s bobyr

05-24-2007, 12:31
ще останеш без нито един от двамата

glor4eto_
05-24-2007, 12:54
ami za tova ne se pravi taka --i na men priqtelqt na gadjeto mi mi haresva i za tova purvo se celuvah s nego i posle trugnah s gadjeto mi sega mnogo si go obi4am i ne mislq za priqtelq mu

{!}sLuNcHeVaTa{!}
05-24-2007, 13:04
Ако наистина му е най-добрия приятел няма да тръгне с тебе дори и да има чувства ..

hoseto_
05-25-2007, 00:48
Пак казвам, че мъжкото приятелство не е като женското.Те няма да се скарат за момиче, докато жените го правят и то много редовно...
Най-вероятно ще останеш без нито един от двамата, както е тръгнало.Не мисля, че ще рискуват приятелството си заради теб.

http://smilies.sofrayt.com/%5E/w/thumbs.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/w/thumbs.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/w/thumbs.gif

Nassgerrack
05-25-2007, 05:10
Най-вероятно ще останеш без нито един от двамата, както е тръгнало.Не мисля, че ще рискуват приятелството си заради теб.

Да,няма да си рискуват приятелството. После даже има голяма вероятност да те споменават... не с добро разбира се :)

BAYO
05-25-2007, 11:01
Най-вероятно ще останеш без нито един от двамата, както е тръгнало.Не мисля, че ще рискуват приятелството си заради теб.

Да,няма да си рискуват приятелството. После даже има голяма вероятност да те споменават... не с добро разбира се :)

Така е. Просиш си да ти излезе име :::