PDA

View Full Version : пОмагАйТЕЕЕ:)



beautiful.soul
05-23-2007, 21:26
Значи утре съм дама на бал, и съм с една рокличка, ама като погледнах прогнозата ... май няма да ми е мн топличко ... и се чудя какво да облека за да не ми е студено.. роклята е официална и нз какво е подходящо... майка ми каза шал но пак ще замръзна...

rusalkata_
05-23-2007, 21:46
мда.и аз за сако първо се сетих.все пак роклята е официална,така че не може да се съчетае с нещо друго от рода на суичър или яке.вземи сако! :-)

malka_sladuranka
05-24-2007, 09:21
Само ръкави..? Аз съм им фенка на тях. Пък и го дават да не е много студено, ама дъжд..
Взимаш си само ръкави и си готова, аз мисля така да ходя на един от баловете.

Jamalska
05-24-2007, 09:30
На мен ми се вижда топло:)
Зависи от модела на роклята....наистина шал или късо сако са най-добрите вариянти:)

05-24-2007, 10:31
Има едни жилетки, предимно в бяло, но се намират и в розово и синьо понякога, предимно в булчинските магазини, но и из пазара на сергиите ги има на половин цена, със или без цип се предлагат... Едни такива пухкави са, как да ти обясня, абе влез в булчински магазин и виж. Топлят, готини са и са подходящи за официално, особено дългите, но са скъпички. Късите са по 25-30 лева, средните- 45, а дългите без цип, тип пелерина са около 50. Става дума за миналогодишни Варненски цени, сега може да е друго. Дано ти помогне

shadow4e
05-24-2007, 10:48
Сложи си чорапогащник задължително, ако си с отворени обувки да е без ограничител на пръстите. А за отгоре ти казаха вече.

cherinka
05-24-2007, 10:55
Снощи видях една абитуриентка, беше се наметнала със сакото явно на някакъв нейн съученик. :)
Може като сте пред хотела (ресторанта) да се наметнеш със сакото на някой т вой познат, вместо да си даваш парите за такова дето ти казаха по-горе, пък и то тва ще ти трябва за не повече от час два.
То ти като пиеш едно уиски (примерно), найш колко бързо ша се сгрееш. (макар, че алкохола отваря вътрешностите ти и така се създава илюзия, че ти е топло, ама иначе пак може да си настинеш, де).
Хехе, поне ша си имаш спомен от настинката (евентуално ако настинеш).

kuber
05-24-2007, 15:28
Слагай ватенката и да не ти пука........